1:3
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Casemiro dograł do Modricia, a ten pewnym strzałem przy słupku pokonał Mignoleta

5
3
2
1
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Casemiro.

24
17
1
3
4
89'

Indywidualna akcja Dennisa, który w pewnym momencie miał już przed sobą tylko Varane'a. Koniec końców jednak posyła piłkę obok bramki Areoli. Jęk zawodu na trybunach.

3
2
1
1
84'
ZMIANA

Real Madryt  Schodzi: Isco. Wchodzi: Fede Valverde.

83'

Piłka spada na głowę Dennisa, ten jednak posyła ją daleko obok słupka. Areola jedynie spokojnie odprowadził ja wzrokiem.

2
2
1
82'

Kolejny atak gospodarzy, dośrodkowanie Sobola wybija jednak defensor Królewskich. Rzut rożny

1
1
1
80'

Wreszcie z akcją ruszyło Club Brugge, jednak wszystko kończy się faulem De Ketelaera na Mendym w polu karnym Realu

1
1
79'

Od kilku minut Real w ofensywie, jednak brakuje postawienia przysłowiowej "kropki nad i"

3
1
1
1
77'
ZMIANA
4
3
3
2
2
73'
ZMIANA

Real Madryt  Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Brahim Diaz.

73'

A tymczasem na murawie zwija się z bólu Eder Militao

1
1
2
4
72'

Real ruszył z kontrą, jednak tuż przed polem karnym Vinicius pada na murawę. Sędzia nie decyduje się użyć gwizdka, a był bardzo blisko całej sytuacji

1
1
3
70'
ZMIANA

. Schodzi: Thibault Vlietinck. Wchodzi: Charles De Ketelaere.

wchodzi Wchodzi
Charles De Ketelaere #90
schodzi Schodzi
Thibault Vlietinck #19
1
komentarz

Zamieszanie w polu karnym Club Brugge, Rodrygo walczył o piłkę z dwoma obrońcami, jednak finalnie do futbolówki dopadł Vinicius i pewnym strzałem z 5 metrów pokonał Mignoleta

6
3
2
64'

4
61'

Vinicius próbował z dystansu, jednak piłka wędruje wysoko ponad poprzeczką bramki Mignoleta

1
1
3
1
59'
ZMIANA

Club Brugge  Schodzi: Percy Tau. Wchodzi: Siebe Schrijvers.

Siebe Schrijvers #16
1
58'

Ostry wślizg Deliego od tyłu w Modricia. Aż dziw, że sędzia nie sięgnął po kartkę

1
1
1
komentarz

Się rozstrzelali piłkarze w Brugii! Tym razem Dennis świetnie obsłużył niepilnowanego w polu karnym Vanakena, a ten spokojnym strzałem przy słupku pokonał Areolę

1
1
5
2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hans Vanaken. Asystował mu Emmanuel Bonaventure Dennis.

komentarz

Dobre dośrodkowanie Odriozoli, Rodrygo niewiele myśląc uderza z pierwszej piłki, po czym Mignolet musi skapitulować

4
2
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Alvaro Odriozola.

30
18
2
5
5
50'

Atak natomiast kończy się zbyt długim dośrodkowaniem Mendy'ego, które Odriozola ratuje wywalczeniem autu dla swojej drużyny

2
2
50'

Club Brugge przycisnął nieco Real w narożniku boiska, jednak goście zdołali wyjść spod pressingu i ruszają do ataku

3
1
49'

Dalekie wybicie Areoli trafia wprost na głowę obrońcy Club Brugge, a ten przedłuża do Mignoleta. I tak sobie kolejne sekundy lecą...

1
1
1
1
1
47'

Jak na razie żaden z trenerów nie zdecydował się na przeprowadzenie zmian

2
46'

Wracamy z drugą połową!

1
komentarz

Taki wynik drugiego spotkania oznacza, że mecz Club Brugge z Realem jest już całkowicie "o pietruszkę", gdyż aby cokolwiek zmieniło się w tabeli, Galatasary musiałoby wygrać z PSG

1
1
1
komentarz

A w międzyczasie w drugim meczu grupy A PSG prowadzi z Galatasaray 2:0. Strzelcami bramek Mauro Icardi i Pablo Sarabia

2
45+1'

GOOOL! Dennis zdołał pokonać Areolę, jednak sędzia liniowy trzyma w górę chorągiewkę. Spalony

5
2
2
2
45'

Sędzią postanowił doliczyć 60 sekund do 1. połowy tego niezwykle "porywającego" starcia

2
1
43'

Niewiele zagrożenia przyniósł rzut wolny wykonywany przez Modricia, piłka wychodzi na rzut rożny.

1
1
42'

Tau fauluje Rodrygo na prawym skrzydle, będzie dobra okazja do dośrodkowania w pole karne gospodarzy

1
1
1
40'

Niepewna interwencja Mignoleta, który wypuszcza piłkę z rąk, ale w porę zdązył poprawić swoją pomyłkę

39'

Dobry rajd Mendy'ego lewym skrzydłem kończy się rzutem rożnym dla Królewskich

3
1
1
20:52

Póki co mamy zdecydowanie więcej kartek niż celnych strzałów. To wiele mówi o obrazie tego spotkania.

3
20:52

Już 5. żółta kartka pokazana w 1. połowie. Tym razem otrzymuje ją Casemiro, za brutalne przyblokowanie rozpędzonego Vormera

1
1
2
37'

1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Eduard Sobol.

Club Brugge
34'

Wreszcie konkretna próba gości. Isco indywidualnie starał się zaskoczyć Mignoleta z linii pola karnego, jednak strzelił tuż obok słupka

1
1
1
33'

Kolejny już raz Real traci piłkę jeszcze kilkanaście metrów przed polem karnym Club Brugge. Królewscy sprawiają wrażenie, jakby nieszczególnie zależało im na zagrożeniu bramce Mignoleta

1
31'

Na spalonym tym razem Dennis

30'

Wciąż żadna z drużyn nie kwapi się by poważnie zagrozić bramce rywali. Częstsze próby na razie podejmuje Club Brugge, jednak nie ma w nich za wiele jakości

1
1
28'

Balanta o wiele za mocno próbował wypuścić Dennisa. Piłka wychodzi poza linię końcową, ale nawet gdyby tak się nie stało, napastnik gospodarzy nie miał szans wyprzedzić obrońcy

1
1
25'

Voormer dośrodkowywał z rzutu wolnego, jednak piłka po uderzeniu głową Deliego wpada wprost w ręce Areoli

1
1
20:52

Sędzia nie ma litości i już w 22. minucie pokazuje 3. żółtą kartkę. Tym  razem ukarany Kossounou, który ścigając się na skrzydle odepchnął Viniciusa

2
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Odilon Kossounou.

Odilon Kossounou #5
Club Brugge
2
1
1
21'

Póki co obie drużyny niewiele pokazują. Wciąż najgorźniejszą okazją pozostaje strzał Taua z 11. minuty

1
20'

Isco powalony w środkowej strefie boiska przez Dennisa, tym razem sędzia nie decyduje się na wyjęcie żółtego kartonika

1
1
18'

Real, pomimo wrzutu z autu w okolicach pola karnego rywali, zmuszony do wycofania piłki na własną połowę

1
1
16'

O wiele za mocna próba dośrodkowania Viniciusa. Piłka wychodzi poza boisko

2
20:52

Sędzia zapamiętał wcześniejszą sytuację, gdy Balanta nieskutecznie próbował powalić Casemiro i ukarał go za to żółtą kartką

2
15'

Żółtą kartkę otrzymał Eder Alvarez Balanta.

15'

I świetna  odpowiedź Realu. Tym razem próbował Luka Jović, broni jednak Mignolet

1
11'

Coż za okazja Club Brugge! Świetne dogranie na krótki słupek do Taua, jego strzał z najbliższej odległości fenomenalnie broni jednak Areola!

3
1
1
8'

Pierwsza próba Realu Madryt po rzucie rożnym, jednak Eder Militao nie trafia w bramkę

1
20:52

Niepotrzebny faul Modricia na Dennisie spowodowany spóźnioną reakcją Chorwata

1
1
6'

2
5'

Na spalonym Tau, póki co brak konkretnych prób zagrożenia bramce rywali ze strony którejkolwiek z drużyn

1
3'

Pierwsza próba ataku ze strony Club Brugge, ale Vlietinck niezrozumiał się z kolegą i piłkę przejął obrońca

2
1
1'

Zaczynamy spotkanie!

2
20:52

W pierwszym meczu obu drużyn dość niespodziewanie padł remis - 2:2. Co więcej, wówczas to Belgowie prowadzili 2:0 do przerwy.

Bramki w tamtym spotkaniu strzelali Sergio Ramos i Casemiro dla Realu oraz Emmanuel Dennis x2 dla Club Brugge

20:36

Sędzią spotkania będzie pan Tobias Stieler z Niemiec. W tym sezonie pokazuje on średnio 4 żółte i 0,23 czerwone kartki na mecz

1
1
20:36

Zapraszamy na spotkanie 6. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Club Brugge a Realem Madryt