Żółta kartka jeszcze dla trenera Nenada Bjelicy. A więc obaj szkoleniowcy napomnieni.

1
90+5'

Gol! Strzelił 19-letni Phil Foden!

Wyszli trójką w kontrze gospodarze. Sterling na linii pola karnego wyłożył piłkę wbiegającemu Fodenowi, a ten strzelił gola i od razu ucałował herb. Jest wzruszony.

Manchester City
13
8
2
1
2
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho za popchnięcie Daniego Olmo.

90+3'

Cały czas Mendy siłuje się z rywalami. Ci nie odpuszczają.

90+2'

Ofiarny rajd Atlemwena nie przynosi jednak żadnego zagrożenia.

90+1'

Doliczone zostało pięć minut.

90'

Czas na debiut w Lidze Mistrzów. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Phil Foden.

89'

Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

87'

I kolejna znakomita interwencja Livakovicia.

86'

Sterling uderza po ziemi obok słupka. Domaga się rzutu rożnego, ale niesłusznie.

1
85'

A Rodri z dystansu nie trafia nawet w światło bramki.

84'

Rzutu karnego nie ma, jest za to rzut rożny.

1
1
83'

W międzyczasie trzecia zmiana w Dinamie. Schodzi: Bruno Petković. Wchodzi: Iyayi Atlemwen.

wchodzi Wchodzi
Iyayi Atlemwen #20
schodzi Schodzi
Bruno Petković #21
1
82'

Jest konsultacja VAR pod kątem ewentualnego rzutu karnego!

81'

Czy Gundogan był faulowany w polu karnym? Zdaniem arbitra nie. Burzą się kibice i piłkarze Manchesteru City. Chwilę później pada Aguero po przepychance z Periciem i także nie ma jedenastki!

1
1
2
1
2
80'

Teraz gospodarze znajdują się nie tyle w polu karnym, co bramkowym. Mahrez, Silva i Sterling tam szukają ostatniego podania, a tymczasem kilka metrów dalej od bramki był Gundogan, który dostał piłkę, lecz uderzył wysoko ponad bramką.

1
1
79'

Znów wyciągnięty z bramki Livaković. Z bardzo ostrego kąta David Silva do Aguero, ale tu znów interwencja Dilavera.

78'

Nadal jednak nie dopuszczają do wielu bezpośrednich zagrożeń pod własną bramką mistrzowie Chorwacji.

77'

Jeszcze jeden rzut rożny mają piłkarze Guardioli.

76'

Ryzykuje trener Bjelica. Schodzi: Kevin Theophile-Catherine. Wchodzi: Mario Gavranović.

Mario Gavranović #11
1
75'

A teraz to Dani Olmo ruszył z piłką w stronę bramki rywali, przewrócił się o nogi Gundogana, ale faulu nie ma.

1
1
1
74'

Kolejna świetna okazja dla gospodarzy. Wysoka piłka Joao Cancelo przecięta głową przez Aguero, lecz nie dał się zaskoczyć Livaković.

72'

Żółtą kartkę obejrzał Pep Guardiola. Prawdopodobnie za krytykę decyzji sędziego.

2
71'

Zaiskrzyło na linii Bruno Petković - Benjamin Mendy. Po chwili panowie wszystko sobie wyjaśnili.

1
70'

Domagali się odgwizdania faulu w polu karnym gospodarze. Niewykluczone, że Stojanović zahaczył o nogę Sterlinga, gdy próbował odebrać mu piłkę.

68'

Dino Perić fauluje wślizgiem Mahreza i ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.

Dino Perić #55
Dinamo Zagrzeb
1
1
66'

I jest w końcu upragniony gol dla gospodarzy! Zdobywcą Raheem Sterling, któremu piłkę wyłożył Riyad Mahrez.

Asysta drugiego stopnia Rodriego, który nadał tempa tej akcji i uruchomił Algierczyka. Ładna akcja gospodarzy i zasłużone trafienie.

13
8
1
65'

Wyciągnięty z bramki Livaković, ale z pomocą nadciągnęli Perić i Dilaver. Rzut rożny.

64'

Przed chwilą uprzedził go Stojanović i wybił piłkę za linię końcową.

63'

Sterlinga również czeka sporo zapasów na przedpolu, a także w polu karnym, o czym po raz kolejnym się przekonał piłkarz City.

1
61'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Boisko opuszcza Mislav Orsić, który sporo się napracował, a pojawia się za niego Amer Gojak.

Amer Gojak #14
60'

Raz Mendy dośrodkowuje z lewego skrzydła, raz Joao Cancelo z prawego, ale nic do nie daje.

58'

Tym razem poszukiwania górnym podaniem Sterlinga, ale Dilaver zatrzymuje go... właściwie całym ciałem. Faulu nie ma, choć Anglik ucierpiał.

57'

Tym razem płaskie dośrodkowanie z rzutu rożnego w szesnastkę Dinama, lecz i z tym poradzili sobie mistrzowie Chorwacji.

56'

Pep Guardiola chce zagrać jeszcze bardziej ofensywnie. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Raheem Sterling.

55'

Znów Joao Cancelo dośrodkowywał z prawego skrzydła i nie przyniosło to zamierzonego efektu.

53'

Agresywne dośrodkowanie Gundogana piąstkuje Livaković. Tym razem pewnie.

51'

Wysoka piłka na siódmy metr, ale David Silva przegrywa pojedynek główkowy z Emirem Dilaverem.

50'

Podobnie jak w pierwszej części gry trwa napór Obywateli.

49'

Zrobiło się niebezpiecznie w polu bramkowym Dinama. Livaković wypuścił piłkę pod presją Aguero, lecz od razu do Argentyńczyka doskoczyło dwóch obrońców, którzy zablokowali jego zagranie.

47'

Dinamo ruszyło z kontrą. Petković jednak zbyt długo holował piłkę i stracił ją 25 metrów przed bramką Edersona.