82'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

79'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Drugie trafienie Paulo Dybali! Ten wieczór w Turynie prawdopodobnie będzie należeć do Argentyńczyka. Juventus na prowadzeniu. W odpowiednim momencie wbiegł w pole karne, a tam wykonał dobitkę po uderzeniu z dystansu oraz interwencji Guilherme Marinato.

Juventus FC
72
25
28
20
31
77'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Juan Cuadrado.

Wyrównanie w Turynie! Paulo Dybala znalazł drogę do bramki Lokomotiwu Moskwa. Bianconeri wymienili podania, a Argentyńczyk oddał perfekcyjne uderzenie z dystansu. Guilherme Marinato nawet nie drgnął i obserwował lot idealnie kopniętej piłki do jego siatki. Bianconeri dopadli przeciwnika w ostatnim kwadransie.

73
36
20
33
43
73'

Piłka przetoczyła się nieznacznie obok bramki Lokomotiwu Moskwa! Najlepsza szansa na wyrównanie w drugiej połowie po akcji indywidualnej Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk ograł Benedikta Hoewedesa, ale nie przymierzył w narożnik bramki Guilherme Marinato.

9
3
2
9
3
72'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak za faul blisko koła środkowego.

5
2
5
12
25
70'

Juan Cuadrado szarżował w szesnastce przeciwnika. Przed Kolumbijczyka wskoczył Benedikt Hoewedes i nie pozwolił, żeby piłka poleciała daleko po wstrzeleniu.

2
1
2
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za brutalne przewinienie.

5
1
1
4
3
67'

Adrien Rabiot przyspieszył na lewym skrzydle. Blisko pomocnika wprowadzonego z ławki rezerwowych był obrońca i jedynym łupem Francuza jest korner.

1
2
1
1
3
65'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Adrien Rabiot.

64'

Kolejnym zmiennikiem wprowadzonym przez Maurizio Sarrego będzie Adrien Rabiot. Wcześniej uderzenie Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego w mur.

2
5
1
2
1
60'

Kolejna interwencja Bryana Idowu po crossowym podaniu zawodnika Juventusu. Gospodarze kompletnie przespali kwadrans po powrocie z szatni na boisko.

3
2
1
57'

Bryan Idowu to ten zawodnik, który zastępuje Macieja Rybusa na lewej stronie bloku obronnego. Przed momentem znakomicie zachował się, wbiegł przez Juana Cuadrado i nie pozwolił na kontynuowanie ataku oskrzydlającego.

7
2
1
4
2
53'

Juventus musi przycisnąć przeciwnika, mecz sam się nie wygra, a Lokomotiw to wymagający tego wieczoru zespół.

3
11
2
2
4
51'

Po faulu na Paulo Dybali rzut wolny blisko pola karnego Lokomotiwu. Strzelił Cristiano Ronaldo w swoim stylu.

7
6
2
4
2
48'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

48'

Akcja Juventusu zakończona niecelnym strzałem Paulo Dybali. Argentyńczyk nie przymierzył po miękkim podaniu z drugiej linii, a szansa na wyrównanie była niezła.

4
3
2
4
6
47'

Zagranie z rzutu wolnego w pobliże bramki Wojciecha Szczęsnego i ten musiał zachować czujność. Lokomotiw Moskwa nie zamierza cofać się przed przeciwnikiem.

7
1
2
47'

Przewinienie Rodrigo Bentancura na umiejętnie zastawiającym drogę do piłki Grzegorzu Krychowiaku.

13
3
3
2
3
46'

komentarz

Lokomotiw zmierza po historyczne zwycięstwo.

komentarz

Piłkarze z Turynu przed starciem z mistrzem Rosji. Na razie kompletnie nie układa się ono po myśli faworyta.

4
2
2
3
45+2'

Nie zanosi się na wyrównanie w pierwszej połowie, więc Bianconeri będą mieć twardy orzech do zgryzienia w szatni. Sześć razy więcej strzałów Juventusu niż przeciwnika, a prowadzi Lokomotiw.

3
3
1
2
45'

1
3
2
43'

Lokomotiw zaatakował raz, a skutecznie, dzięki czemu prowadzi na stadionie Juventusu. Z kolei gospodarze nie potrafią przebić się przez mur przyjezdnych.

7
7
1
2
4
41'

Piłka w siatce Lokomotiwu Moskwa, ale zdecydowanie wcześniej był gwizdek po faulu Cristiano Ronaldo na Guilherme Marinato.

11
7
2
1
7
39'

Guilherme Marinato rzucił się na piłkę we własnym polu karnym i unieszkodliwił podanie zawodnika Bianconerich. Kilka minut zostało Lokomotiwowi, żeby zejść na przerwę z korzystnym rezultatem.

4
2
2
1
4
37'

Szansa na pokonanie Guilherme Marinato z rzutu wolnego. Przy piłce byli ustawieni Cristiano Ronaldo oraz Miralem Pjanić. Za oddanie strzału zabrał się Portugalczyk, który trafił w głowę zawodnika ustawionego w murze.

6
9
3
4
4
35'

Maurizio Sarri podszedł blisko linii bocznej boiska i zastanawia się, gdzie jest problem w grze jego podopiecznych.

1
3
2
3
1
33'

Szalona radość gości w Turynie. Zrobiło się ciekawie.

6
4
1
2
5
30'

Gol! Strzelił Aleksiej Miranczuk.

Lokomotiw objął prowadzenie w Turynie! Ten pojedynek dostał jeszcze więcej pikanterii oraz dramaturgii. Błyskawiczna akcja bramkowa. Piłkę trzymał w dłoniach Guilherme Marinato i po kilku sekundach była już w polu karnym Juventusu dzięki Ederowi oraz Aleksiejowi Miranczukowi. W ostatecznej fazie ataku Wojciech Szczęsny zatrzymał piłkę po uderzeniu Joao Mario, ale wobec dobitki Aleksieja Miranczuka okazał się bezradny. Polak skapitulował.

123
65
30
18
30
28'

Bianconeri starają się przekuć przewagę w posiadaniu piłki w przewagę gola. Miralem Pjanić wstrzelił futbolówkę w pole bramkowe Guilherme Marinato, gdzie reprezentant Rosji przytomnie ją przepuścił, a żaden z atakujących Juventusu nie wpakował jej z bliska do siatki.

4
26'

Stara Dama przeważa pod względem posiadania piłki.

2
4
3
4
2
23'

Guilherme Marinato powstrzymał sunącą po murawie piłkę. Strzelił oczywiście Cristiano Ronaldo, który dwoi się i troi w okolicy pola karnego lidera ligi rosyjskiej.

4
2
6
3
7
22'

Cristiano Ronaldo - niepodważalna gwiazda zespołu z Turynu. Portugalczyk poluje na swojego gola w starciu z 34. klubem w europejskich pucharach.

7
5
2
3
4
20'

Spalony! Cristiano Ronaldo przestrzelił z bliska po dośrodkowaniu Juana Cuadrado. Kolumbijczyk ładnie rozegrał atak krótkimi podaniami na prawym skrzydle i wydawało się, że otworzył drodę do bramki liderowi Juventusu. Chorągiewka sędziego asystenta powędrowała jednak w górę.

1
1
2
5
3
17'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi za faul na Ederze.

4
4
4
3
7
17'

Eder cofnął się za Grzegorza Krychowiaka. Portugalczyk nie porozumiał się z Polakiem, a kontrakcja Bianconerich zakończyła się strzałem Cristiano Ronaldo w gąszcz Rosjan.

3
1
1
2
1
16'

Benedikt Hoewedes nie tylko powrócił do Italii, ale nawet do samego Turynu. Defensor interweniował po dośrodkowaniu, ale mógł to zrobić lepiej, a tak umożliwił uderzenie z dystansu Cristiano Ronaldo w Guilherme Marinato.

1
3
2
12'

Ponownie ruszył Aleksiej Miranczuk przez centrum boiska. Świetny wślizg defensora Juventusu, ale nie trzeba było długo czekać na ponowienie ataku Lokomotiwu przez Grzegorza Krychowiaka.

10
3
4
2
1
10'

Pierwszy kontakt z piłką Wojciecha Szczęsnego. Do bramkarza Juventusu dotarła futbolówka po nieudanym rajdzie Aleksieja Miranczuka między twardo broniącymi gospodarzami.

4
1
1
2
9'

Joao Mario powraca do Włoch. Portugalczyk jest wypożyczony do Lokomotiwu Moskwa z Interu Mediolan. Przed momentem doświadczony pomocnik sprowokował do faulu Juana Cuadrado.

3
1
1
1
7'

Nieudane rozegranie z udziałem Grzegorza Krychowiaka. Gościom z Moskwy nie udało się zbliżyć do bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego.

2
1
3
2
6'

Podanie w szesnastkę do Cristiano Ronaldo, którego płaskie uderzenie trafiło w głęboko broniącego defensora Lokomotiwu Moskwa.

1
2
1
6'

Alex Sandro rozpędził się na lewym skrzydle, ale nie zdecydował się na solowe rozwiązanie i jeszcze raz przegrał futbolówkę przez pozostałych obrońców Juventusu.

1
4'

Początek ze wskazaniem na lidera ligi włoskiej. Piłka zagrana przez Miralema Pjanicia sunęła w kierunku pola karnego Lokomotiwu Moskwa i w ostatnim momencie interweniował defensor przyjezdnych.

1
2
4
2'

Stara Dama na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Na uderzenie zdecydował się Paulo Dybala, a odbita rykoszetem piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Guilherme Marinato. Jeszcze korner, którego Juventus nie wykorzystał.

1
1
2'

Juventus w tradycyjnych biało-czarnych strojach, a jego przeciwnik w zielonych koszulkach oraz czerwonych spodenkach.

3
1
1
1
20:13

Hymn Ligi Mistrzów po raz drugi w tym sezonie w Turynie.

4
2
1
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Lokomotiwem Moskwa?
3
1
2
20:13

Tak Stara Dama punktowała rosyjskie kluby w przeszłości.

4
3
2
2
19:48

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak w podstawowych składach.

19:48

Lokomotiw zagra pierwszy raz w historii w Turynie.

3
3
2
1
2
19:48

Baggio i Ravanelli strzelali gole w meczu rozegranym we wrześniu 1993 roku.

3
2
1
1
1
19:48

Kluby zagrały ze sobą dwukrotnie w Pucharze UEFA w 1993 roku. Juventus wygrał w roli gospodarza w Bolonii 3:0, po czym w rewanżu zwyciężył 1:0 w Moskwie.

3
3
1
1
1
19:48

Lokomotiw Moskwa podejmie atak na miejsca premiowane awansem. Na razie ma trzy punkty za zwycięstwo 2:1 z Bayerem Leverkusen. Następnie przegrał 0:2 z Atletico Madryt. Do wyprzedzenia Juventusu potrzebuje pierwszego w historii zwycięstwa we Włoszech.

2
1
3
3
2
19:48

Juventus FC prowadzi w lidze włoskiej i w grupie Ligi Mistrzów. Drużyna z Turynu jeszcze nie przegrała meczu o stawkę po zmianie trenera Massimiliano Allegrego na Maurizio Sarrego. We wtorek podejmie Lokomotiw Moskwa.