2:1
Zakończony
Lille OSC
90+2'

Strzał Remy'ego w polu karnym po ziemi prosto w ręce Kepy. Tutaj trzeba było włożyć w uderzenie więcej siły...

1
2
90'

Doliczono 5 minut.

2
2
2
2
2
88'

Kolejna próba reprezentanta Belgii, ale jego wolej poleciał tuż nad poprzeczką!

87'

Miał szansę Batshuayi w polu karnym, ale jego strzał z obrotu został zablokowany.

1
1
1
2
2
85'

Teraz nieco walki w środku pola lub na połowie Lille. Jest przewaga jakościowa po stronie Chelsea.

82'

Chelsea FC. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Mason Mount.

82'

Lille OSC. Schodzi: Luiz Araujo. Wchodzi: Renato Sanches. Problemy zdrowotne skrzydłowego gości.

1
1
1
1
1
80'

Uderzył mocno z dystansu Yazici, ale trafił w bandę za bramką.

2
2
3
3
3
79'

Zaskakujące przełamanie Lille! Podanie z lewej strony pola karnego do wolnego Remy'ego, a ten huknął w poprzeczkę z 10 metrów. Na jego szczęście piłka odbiła się do bramki. To jest gol kontaktowy dla Francuzów!

2
2
4
4
5
78'

Gol! Strzelił Loic Remy. Asystował mu Jonathan Bamba.

5
5
2
4
5
75'

Lille dosłownie cierpi w tym meczu. Najpierw ucierpiał w walce o piłkę z Zoumą Luiz Araujo, a teraz strzał Hudsona-Odoia powalił na murawę jednego z obrońców.

4
2
2
2
2
73'

Strzał Kovacicia zza pola karnego pewnie łapie Leo Cesar!

3
2
2
2
2
72'

Lille OSC. Schodzi: Mike Maignan. Wchodzi: Leo Cesar. Zmiana bramkarza.

1
72'

Chelsea FC. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Michy Batshuayi.

71'

Przerwa w grze, nagłe problemy zdrowotne Maignana, musiał uszkodzić sobie mięsień przy wykopie piłki. Intensywnie rozgrzewa się Leo Cesar.

70'

Lille zaczyna wracać do grania niedokładnych, długich piłek. Chelsea z kolei nie forsuje tempa. Czuje, że ma sytuację pod kontrolą.

67'

1
66'

Coraz śmielej i wyżej wychodzi Lille do rywala, ma dzięki temu okazję do pogrania piłką, ale nie jest w stanie sforsować obrony Chelsea.

66'

Lille OSC. Schodzi: Thiago Maia. Wchodzi: Jonathan Bamba.

62'

Chelsea FC. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

62'

Miała być koronkowa akcja Pulisicia z Abrahamem, ale Amerykanin podał niedokładnie do Anglika, przez co odegranie było mocno utrudnione.

2
1
1
2
2
60'

Szansa dla Lille z rzutu rożnego, ale dośrodkowanie z narożnika boiska było co najmniej fatalne. Francuzi dziś odstają w praktycznie każdym aspekcie gry od rywala.

3
2
1
1
1
57'

Wejście Azpilicuety w pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

1
55'

Szuka Chelsea gry kombinacyjnej na skrzydłach, ale brakuje podania w pole karne. Jednak gra "The Blues" jest bardzo dynamiczna.

1
52'

Lille zamknięte na własnej połowie, ale stara się kryć krótko i agresywnie. Chelsea nie ma aż takiej swobody w rozegraniu teraz.

3
3
2
2
2
48'

Kąśliwy strzał Williana z rzutu wolnego na raty łapie Maignan!

3
1
1
1
1
46'

Niefrasobliwe zachowanie obrony Lill w polu karnym chciał wykorzystać Willian, ale jego strzał z pierwszej piłki pewnie wybronił Maignan. Wcześniej prosto w bramkarza uderzył Pulisic.

2
1
1
1
1
czas Druga połowa
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Kurt Zouma.

Chelsea FC
1
2
45'

Przerwa w grze, trzeba opatrzeć poturbowanego bramkarza.

1
44'

Mocno bita piłka z narożnika boiska w pole karne, ale zdołał to wypiąstkować Maignan. Faulował go przy okazji latający Zouma.

1
41'

Strzał Lille. Tak, oddali strzał! Ale uderzenie Araujo poleciało dobre 2-3 metry od słupka bramki Kepy...

2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Mehmet Zeki Celik.

3
2
1
1
1
39'

Nieco bardziej otworzyło się Lille, gra ciut szybciej, ale dalej za wolno, by móc zagrozić przeciwnikowi.

1
1
35'

Dośrodkowanie Emersona z rzutu rożnego, wbiegł Azpilicueta, urwał się spod krycia Celikowi i uderzył mocno głową prosto do siatki. 2:0!

2
2
1
1
2
35'

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Asystował mu Emerson Palmieri.

33'

Rajd Pulisicia w pole karne i zagranie w stronę Abrahama, ale Anglika pokrył Gabriel i wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
30'

Ładny strzał Emersona zza pola karnego, ale prosto w ręce bramkarza.

1
29'

Chelsea nieco zwolniła, gra dużą liczbą podań. W obronie zmusza Lille do szerokiej gry. To nie jest na rękę gościom.

4
1
26'

Lille stara się grać długimi piłkami, ale są one niedokładne, za mocne. Tak nic nie zdziałają. Dużo więcej opanowania po stronie gospodarzy.

1
24'

Garść statystyk dla udowodnienia dominacji Chelsea w tym meczu:

Posiadanie piłki w proc.: Chelsea 70-30 Lille

Sytuacje bramkowe: Chelsea 8-0 Lille

1
23'

Przerwa w grze, nie podnosi się z murawy Emerson, trzyma się za kostkę.

1
1
2
4
1
20'

Bardzo ładnie napędzona akcja przez Pulisicia środkiem boiska. Zagrał do zbiegającego z prawej strony Williana. Brazylijczyk minął rywala, podał na 3. metr do Abrahama, który z zimną krwią wpakował piłkę do siatki. Chelsea prowadzi zgodnie z planem!

6
3
1
1
1
19'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Willian.

13
8
1
1
17'

Dwie próby Kanta ze skraju pola karnego - pierwsza zablokowana, a druga, z woleja, tuż obok słupka.

2
3
2
2
1
16'

Bardzo ładny, techniczny strzał Emersona z 15 metrów, ale pewnie interweniował Maignan.

2
14'

Chelsea stara się mocniej pracować w ofensywie niż rywal. Teraz wydawało się niezła piłka z prawej strony, płasko zagrana w pole karne, ale wybili ją gracze gości.

2
2
1
1
2
10'

Świetna szansa Pulisicia, ale jego strzał po ziemi w polu karnym minął bramkę Lille! Można zrzucać winę na ciężkie warunki do grania - wieje, jest rzęsisty deszcz.

2
1
2
2
1
9'

Teraz nadepnięty Willian, ostro walczy ekipa wicemistrza Francji.

3
2
2
3
3
8'

Kolejna walka, tym razem Ruediger kontra Araujo. Skrzydłowy Lille oberwał w twarz od reprezentanta Niemiec, ale sędzia tego nie zauważył.

4
4
2
2
2
7'

Starcie Djalo w Kante w rogu boiska, rzut rożny dla gospodarzy, mimo że ucierpiał gracz Lille.

3
2
1
1
1
6'

Jest klimacik, jest piłeczka i sobie grają chłopaki.

4'

Świetna piłka z linii obrony do Abrahama, ale poślizgnęła się na ciele napastnika Chelsea i wylądowała w rękach bramkarza.

1
1
1
2'

Lille nie ma zamiaru robić dzisiaj za dostarczyciela punktów i chce stawiać opór.