Partizan Belgrad
66' Bibras Natcho 67' Nemanja Miletić 89' Sasa Zdjelar
Manchester United
43' Anthony Martial 46' Phil Jones
0:1

Koniec. Manchester United wygrał w Belgradzie z Partizanem 1:0 i został samodzielnym liderem grupy L.

Partizan. Schodzi: Takuma Asano. Wchodzi: Djordje Ivanović.

Zagranie do Asano, który znalazł się na spalonym. Partizan już raczej nie będzie w stanie wyrównać.

Rozbijają ataki gospodarzy goście. To już końcowe sekundy gry.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Zdjelar.

Gospodarze grają już na tzw. chaos, ale nie przynosi to rezultatu. Czasu Partizan ma już niewiele.

Do dogrania z rogu doszedł Natcho, uderzenie z ok. 18 metrów minęło poprzeczkę w niewielkiem odległości.

Gracze Manchesteru United starają się oddalać grę od własnej bramki i sami chcą niepokoić bramkarza miejscowych.

Partizan. Schodzi: Seydouba Soumah. Wchodzi: Lazar Pavlović.

Mogło być 1:1. Po dograniu do piłki doszedł Asano, którego strzał zdołał odbić Romero!

United. Schodzi: James Garner. Wchodzi: Andreas Pereira.

Mogło być groźnie pod bramką Manchesteru United, Jones w ostatnim momencie uratował zespół.

Sekundy upływają, a gospodarze mają coraz większe problemy z przedostaniem się piłką w pole karne rywala.

Partizan. Schodzi: Zoran Tosić. Wchodzi: Filip Stevanovic.

Z ok. 25 metrów uderzał Umar Sadiq, piłka minęła jednak bramkę United.

Coraz mniej czasu mają gospodarze do doprowadzenia do remisu. Gracze United coraz więcej uwagi zaczynają poświęcać defensywie.

Po dograniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Natcho. Strzał zablokował jednak Scott McTominay. Szukają wyrównującego trafienia Serbowie.

Nerwowo zrobiło się na boisku. Gospodarze domagali się rzutu karnego. Sędzia jednak rozmawiać nie chciał, tylko karał gospodarzy kartkami.

Żółtą kartkę dyskusje otrzymał Nemanja Miletić.

Żółtą kartkę otrzymał Bibras Natcho.

Strzelał Natcho, trafił jednak w rywala. Piłkę zablokował Scott McTominay.

Zamieszanie pod bramką gospodarzy, piłkarzom Partizana udało się jednak wybronić.

United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Marcus Rashford.

United. Schodzi: Aaron Wan-Bissaka. Wchodzi: Daniel James.

Zagranie do Martiala, który jednak znalazł się na spalonym.

Uporządkowali grę w defensywie goście. Niewiele dzieje się na boisku. Słabszy moment meczu.

Kiedyś w zespole United występował sporo gwiazd. Teraz fani Czerwonych Diabłów najlepszych piłkarzy świata muszą podziwiać u rywali.

Mocne uderzenie Garniera, trafił w Ostojicia. Obrońca odczuł strzał i przez moment dochodził do siebie.

Soumah znalazł sobie pozycję do oddania uderzenia, ale trafił w dobrze ustawionego Romero.

Po przerwie do ataku ruszyli gracze Partizana. Goście dość szczęśliwie bronią się.

Natcho uderzył z rzutu wolnego. Piłka jednak minęła bramkę United.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Phil Jones.

Wracamy do gry!

Przerwa. Po golu w końcówce 1. połowy Manchester United prowadzi z Partizanem Belgrad 1:0.

Gol! Strzelił Anthony Martial. Pewny strzał po ziemi Martiala. Bramkarz zmylony. Manchester United prowadzi 1:0!

Będzie rzut karny dla gości! Miletić sfaulował Williamsa!

Odpowiedź Partizana. Z dystansu uderzył Umar Sadiq, piłka również trafiła w słupek!

Aaron Wan-Bissaka dograł do Jesse Lingarda, który uderzył mocno na bramkę. Wydawało się, że w końcu padnie gol. Piłka jednak odbiła się od słupka!

W oczekiwaniu na gole zobaczmy jak to robi Robert Lewandowski.

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy. Po kolejnym uderzał Zdjelar, ale nie trafił w bramkę.

Nie odstają od gości gospodarze. Wyrównane spotkanie w Belgradzie. Wciąż jednak niewiele okazji bramkowych.

Natcho zagrywał z rzutu wolnego, jednak źle to uczynił. Romero nie musiał interweniować.

Momentami proste błędy popełniają gracze United. Piłkarze Partizana nie potrafią ich jednak wykorzystać.

Wyższą kulturę gry prezentują Anglicy, jednak nie potrafią tego przełożyć na klarowne okazje bramkowe.

Kolejny strzał w meczu oddał Scott McTominay. Piłka minęła bramkę gospodarzy.

Rozgrywają piłkę gracze gości. Jednak wszystko trwa bardzo długo i rywale są w stanie dobrze się ustawić w defensywie.

Nie znamy założeń taktycznych, ale mamy nadzieję, że zespoły mają w planach ofensywniejszą grę.

Juan Mata dogrywał z rzutu wolnego, Scott McTominay uderzył jednak niecelnie. Niewiele brakowało gościom do szczęścia. Piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

Za nami kwadrans, pochwalić możemy co najwyżej doping miejscowych fanów. Piłkarze póki co... walczą.

Cały czas czekamy na ciekawsze akcje, spięcia, celne strzały i przede wszystkim gole.

Takuma Asano znalazł sobie pozycję do oddania uderzenia. Jednak atakowany przez rywala z pola karnego przymierzył bardzo niecelnie.

Dogranie do Sadiqa, ten jednak na wyraźnym spalonym.

Dość spokojne pierwsze minuty. Żadna z drużyn nie chce rzucać się do ataku, czeka na to, co zrobi rywal.

Zagranie do Sadiqa, Romero zdążył do piłki. Bramkarz jednak niedokładnie wybijał futbolówkę.

Ostra walka od pierwszych minut. Sędzia póki co nie pokazuje kartek.