Manchester United. Schodzi: Angel Gomes. Wchodzi: Ethan Galbraith.

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard za faul na połowie przeciwnika.

Manchester United
1
87'

Nerwowa końcówka spotkania. FK Astana nie kalkuluje i w celu odniesienia przełomowego zwycięstwa fauluje choćby i na żółte kartki. Jest też trochę przerw spowodowanych zmianami.

1
85'

FK Astana. Schodzi: Siergiej Chiżniczenko. Wchodzi: Jurij Percuch.

Jurij Percuch #28
1
1
1
1
2
84'

Manchester United. Schodzi: James Garner. Wchodzi: Largie Ramazani.

Largie Ramazani #59
James Garner #37
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Dmitrij Szomko za faul w kole środkowym.

Dmitrij Szomko #77
FK Astana
1
1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Abzał Biejsiebiekow za faul i jeszcze wszczęcie małej awantury.

78'

Ten mecz w pewnym momencie nabrał rumieńców. Aktualnie swoje widowisko odgrywa Nenad Erić, który tym razem popisał się robinsonadą po niebezpiecznym strzale Masona Greenwooda.

1
77'

Piłka ustawiona blisko pola karnego FK Astana. Piękne uderzenie w kierunku okienka bramki Nenada Ericia. Golkiper gospodarzy wyszedł jednak energicznie w powietrze i nie pozwolił cieszyć się z gola Ethanowi Lairdowi.

2
1
74'

Runar Mar Sigurjonsson miał okazję na zamknięcie spotkania. FK Astana ruszyła odważnie do kontrataku, a zakończył się on uderzeniem z kilkunastu metrów nieznacznie obok bramki Lee Granta.

2
2
1
1
1
72'

FK Astana ponownie cofnięta, a Nenad Erić musiał interweniować po dośrodkowaniu.

1
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Jurij Łogwinienko za przewinienie na rozpędzającym się przeciwniku.

Jurij Łogwinienko #27
FK Astana
1
1
67'

Manchester United w innej sytuacji niż na początku drugiej połowy spotkania. Goście muszą zaatakować. Rajd Ethana Lairda zakończył się płaskim dośrodkowaniem i z trudem broniła Astana.

1
1
65'

Manchester United. Schodzi: Tahith Chong. Wchodzi: D'Mani Bughail-Mellor.

D'Mani Bughail-Mellor #49
62'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Di'Shon Bernard.

Seniorzy zaczynają punktować juniorów. FK Astana ruszyła do przodu w drugiej połowie i już odwróciła wynik. Di'Shon wpakował piłkę do własnej bramki! Niefortunna interwencja głową po wstrzeleniu Antonio Rukaviny. Szał radości mistrzów Kazachstanu.

Di'Shon Bernard #58
13
9
3
7
14
60'

Manchester United stracił prowadzenie.

3
4
3
3
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Dylan Levitt za faul na własnej połowie.

Dylan Levitt #63
1
55'

Gol! Strzelił Dmitrij Szomko. Asystował mu Roman Murtazajew.

Po spektakularnym pudle Tahitha Chonga drużyna z Kazachstanu potraktowała poważnie ostatnie ostrzeżenie Manchesteru United i sama strzeliła gola. Roman Murtazajew uruchomił w polu karnym Dmitrija Szomkę, który miał trochę miejsca, zastawił piłkę i strzelił na 1:1. FK Astana dopadła zespół z Anglii.

7
54'

Jeszcze bliżej gola goście. Trudno to nawet skomentować. Tahith Chong miał przed sobą pustą bramkę po podaniu Luke'a Shawa. Pudło dnia już chyba jest znane o godzinie 18!

1
1
1
3
6
54'

Ethan Laird popełnił faul blisko narożnika własnego pola karnego. Niezła szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Po krótkim zamieszaniu Iwan Majewskij strzelił z 14. metra nieznacznie obok bramki Lee Granta.

54'

1
1
1
1
1
52'

Manchester United przejął piłkę i postanowił utemperować przeciwnika za pomocą długiej oraz leniwej wymiany podań.

49'

Jewgienij Postnikow nie zaskoczył swoim strąceniem Lee Granta, który w debiucie w podstawowym składzie Manchesteru United jest niepokonany.

2
1
48'

FK Astana atakuje po powrocie z szatni na boisko. Płaskie dośrodkowanie wybite z trudem. Nie minęło dużo czasu i gospodarze mieli szansę na oddanie strzału głową po rzucie rożnym.