5
12
29
komentarz

Origi pewnie na 4:3. Martinez jak zwykle w zły narożnik. Źle to wygląda dla Kanonierów

51
29
9
18
28
komentarz

Kelleher!! Strzał Ceballosa obroniony!!!

komentarz

Martinelli pewny mocny strzał. Aczkolwiek Kelleher ponownie wybiera dobry narożnik bramki. Strzał Martinelliego jedank zbyt mocny. 3:2

26
14
3
11
29
komentarz

Lallana pewnie w okienko, dokładnie w drugą stronę, niż ta wybrana przez Martineza. 2:2

32
18
3
6
14
komentarz

Guendouzi trafia, ale bardzo blisko obrony był Kelleher, który rzucił się w dobry róg. 2:1 dla Kanonierów

komentarz

Rzuty karne będą strzelane w kierunku The Kop - trybuny najbardziej fanatycznych kibiców Liverpoolu

4
8
1
1
3
90+5'

Koniec!! O wszystkim przesądzą rzuty karne!!

4
11
4
1
1
komentarz

Być może po delikatnym poślizgu, ale efektownymi nożycami Divock Origi doprowadza do wyrównania!

15
4
2
1
90+4'

11
90+1'

Emiliano Martinez dłuuugo celebruje wybicie piątki

1
2
2
4
5
90'

5 minut dłużej pograją na Anfield. To oznacza, że wciąż absolutnie wszystko jest możliwe

9
5
2
3
2
90'

Martinelli ponownie wykrzywia się w grymasie bólu. Tym razem ucierpiał palec zawodnika, który momentalnie jednak zostaje nastawiony ponownie

1
87'

Joe Gomez minimalnie za wysoko próbował wrzucić na głowę Divocka Origiego

2
1
1
1
85'

2
83'
ZMIANA
komentarz

Gdyby ktoś się zastanawiał, czy to ofensywy są tak wybitne, czy to zasługa fatalnej gry w obronie - zdecydowanie postawić należy na tę drugą opcję. Większość bramek była efektem karygodnych błędów

1
4
2
1
81'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: Alex Oxlade-Chamberlain. Wchodzi: Pedro Chirivella.

wchodzi Wchodzi
Pedro Chirivella #68
schodzi Schodzi
1
1
4
80'

Na boisku z bólu zwija się Martinelli. Została jedna zmiana w Arsenalu, a tej domaga się Kolasinac...

1
1
79'

Martinez pewnie łapie dośrodkowanie Elliotta

komentarz

Zamieszanie na boisku. Kolasinac domaga się zmiany, podczas gdy gotowy do wejścia był już Lacazette.

1
2
2
2
2
komentarz

Kolasinac ogląda żółtą kartkę za bezpardonowe przewrócenie ruszającego z kontrą Brewstera

4
1
3
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Sead Kolasinac.

2
1
75'

Kolasinac pewnie wybija głową dośrodkowanie Liverpoolu i z kontrą rusza Arsenal

2
2
1
1
1
72'
ZMIANA

Arsenal FC  Schodzi: Lucas Torreira. Wchodzi: Dani Ceballos.

komentarz

Willock po prostu ruszył środkiem boiska jak gdyby nigdy nic i huknął zza pola karnego pokonując Kellehera

4
3
2
1
71'

8
68'

Dośrodkowanie Elliotta kończy się rzutem rożnym z drugiej strony boiska

4
2
2
2
5
68'

1
65'
ZMIANA

Arsenal FC  Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Joseph Willock.

1
1
komentarz

Po podaniu od Jonesa Origi z łatwością zwiódł Holdinga i z linii pola karnego pewnym, mocnym strzałem pokonał Martneza

2
2
1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Curtis Jones.

Asysta:
Curtis Jones #48
14
7
2
2
61'

Martinelli traci piłkę w polu karnym. Na aut wybija van den Berg

komentarz

Cóż za bramka!! Co za potężne uderzenie Oxlade-Chamberlaina zza linii pola karnego tuż pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Martineza!

7
4
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain.

9
4
1
2
56'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Curtis Jones.

1
1
1
1
2
komentarz

To, jakie błędy popełniają piłkarze w tym meczu przekracza wszelkie granice... James Milner podał na tyle lekko do bramkarza, że do piłki zdążył dopaść Maitland Niles, ten jednak nie trafił od razu w bramkę, piłkę przed wyjściem poza plac gry ratował Oezil, który odegrał z powrotem do Maitland-Nilesa, a ten spokojnie wturlał piłkę do pustej już bramki

2
2
3
1
2
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ainsley Maitland-Niles. Asystował mu Mesut Oezil.

54'

A w Liverpoolu do wejścia szykuje się Curtis Jones

1
53'

Próba dośrodkowania Williamsa wędruje daleko poza linię końcową boiska

49'

Martinez wybrał się na bardzo daleki spacer przed pole karne, jednak mimo wszystko zdołał uprzedzić Elliotta

48'

Neko Williams wybija piłkę na rzut rożny

1
47'

Dobre wejście w 2. połowę Liverpoolu, jednak Brewster uderza obok słupka

1
1
46'

1
45+1'

Torreira próbował huknąć woleja sprzed pola karnego, piłkę podbił jednak jeden z obrońców, spadająca futbolówka trafiła na głowę Martinelliego, ale Brazylijczyk oddaje bardzo słaby strzał

4
2
2
2
2
45'

2 minuty doliczył sędzia Marriner do 1. połowy

2
2
45'

Z rzutu wolnego przymierzył Torreira, choć słowo "przymierzył" jest delikatnym nadużyciem. Jego strzał mija bramkę Liverpoolu w bezpiecznej odległości

3
2
4
3
2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Lallana.

2
2
44'

van den Berg bardzo źle wyprowadził piłkę, którą przejął Maitland-Niles, i faulem ratować sytuację musiał Lallana

2
3
1
2
43'

9
42'

Co się odwlecze... Martinelli sfaulował w polu karnym Elliotta i Liverpool otrzymuje upragnioną jedenastkę

5
3
2
2
5
41'

I mamy kolejny błąd. Bellerin zatrzymał piłkę ręką w polu karnym, jednak sędzia Andre Marriner zarządził jedynie rzut rożny

1
40'

Po niemrawym początku, aktualnie piłkarze Kanonierów całkowicie dominują na boisku. Fani na Anfield zaczynają gwizdać na grę swoich ulubieńców

1
1
3
2
5
38'

Maitland-Niles próbował dwukrotnie dograć w pole karne Liverpoolu, jednak finalnie udaje mu się wywalczyć jedynie rzut rożny