City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Adrian Bernabe.

86'

Mistrzowie Anglii długo rozgrywają piłkę na połowie Świętych.

1
84'

Mogło być niebezpiecznie pod bramką City. Gościom nie udało się oddać celnego uderzenia na bramkę Claudio Bravo.

81'

Gospodarze cofnęli się. Goście po zdobyciu honorowej bramki poczuli, że mogą więcej zdziałać w meczu. I starają się to wykorzystać.

79'

City. Schodzi: Angelino. Wchodzi: John Stones.

78'

Problemy ma Angelino. Hiszpan potrzebuje pomocy medycznej.

75'

Gol! Strzelił Jack Stephens. Asystował mu James Ward-Prowse. Precyzyjnie z rzutu rożnego dośrodkował Ward-Prowse, a Stephens głową uderzył z sześciu metrów pod poprzeczkę. 3:1!

5
2
2
1
3
73'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Phila Fodena, strzał z woleja, po którym futbolówka poszybowała daleko od celu.

73'

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska. Strzał Aguero zablokował obrońca. Będzie rzut rożny.

71'

Strzelał Jack Stephens. Piłka leciała na aut bramkowy, jednak Bravo dla pewności interweniował.

70'

Dogranie w pole karne do Che Adamsa. Rezerwowy jednak nie zdołał znaleźć sobie miejsca do oddania uderzenia.

70'

Zelżały ataki gospodarzy. Manchester City przeważa, ale wysokiego tempa gry nie narzuca.

68'
68'
66'

Po dośrodkowaniu Shane Long uderzył ponad bramką.

65'

Goście mogli uratować honor. Sprzed pola karnego uderzył Sofiane BoufalClaudio Bravo sparował piłkę na róg!

64'

City. Schodzi: Kyle Walker. Wchodzi: Joao Cancelo.

61'

Jesus do Mahreza, którego strzał kapitalnie zablokował Bednarek. Gdyby nie noga Polaka padłby kolejny gol dla City.

1
59'

Spokojnie rozgrywają piłkarze gospodarze. Niczym na treningu.

1
komentarz

Kevin De Bruyne wyczyny kolegów jak na razie obserwuje z ławki. I chyba tam we wtorek pozostanie.

56'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Riyad Mahrez. Sprzed pola karnego uderzył Mahrez, piłka odbiła się od obrońcy. Spadała na czwarty metr, gdzie nogę wystawił Aguero i pokonał bramkarza Świętych. 3:0!

7
5
3
55'

Zagranie do Longa, Bravo jednak stanął na piętnastym metrze i złapał piłkę niczym kogut kurę w kurniku. A może kura koguta?

53'

Szukają trzeciego gola gospodarze. Goście chyba od pierwszego gwizdka sędziego marzą o końcu spotkania i braku kolejnej kompromitacji.

2
1
50'

Groźnie pod bramką City. Zagranie do Bernardo Silvy, w sytuacji sam na sam lepszy bramkarz.

2
1
47'

PIERWSZA wizyta gości w polu karnym gospodarzy. Zagrożenia nie było, ale postęp jest.

1
1
46'

Wracamy do gry!

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
1
1
43'

Zbliżamy się do przerwy. W tym meczu niewiadomą pozostają jedynie rozmiary wygranej gospodarzy.

1
1
41'

Strzał Mahreza z ok. 17 metrów zdołał odbić Alex McCarthy.

1
2
40'

Aguero chciał uderzać, ale zderzył się z rywalem. Po chwili strzelał Phil Foden, bramkarz odbił piłkę.

2
38'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kyle Walker. Jak w teatrze. Gol i spokojne brawa. Zagranie na prawo do Walkera, ten wyłożył piłkę na piąty metr do Aguero. Napastnik pewnie trafił do siatki na 2:0!

7
3
2
34'

Aguero uderzył z rzutu wolnego z ok. 17 metrów Metr obok słupka.

1
1
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oriol Romeu.

1
32'

Miażdżąca przewaga City, jednak okazji bramkowych gospodarze stwarzają sobie niewiele.

2
2
1
29'

Z dużym spokojem wszyscy czekają na drugie trafienie dla gospodarzy. Otwarte pozostaje pytanie kto je zdobędzie.

20:29

Sergio Aguero okazji w meczu na zdobycie gola jeszcze nie miał.

26'

Obraz gry nie zmienia się od początku. Mecz cały czas toczy się na połowie Świętych.

1
1
23'

Mistrzowie Anglii prowadzą i wciąż atakują. 9:0 w meczu raczej nie będzie, ale kilku bramek jeszcze możemy się spodziewać. Oczywiście dla gospodarzy.

4
3
1
20'

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu Bernardo Silva. I stało się, co się stać musiało. Krótko rozegrany rzut rożny, dogranie przed pole karne do Bernardo Silvy. Do dośrodkowania chciał dojść Bednarek, ale Polaka uprzedził Otamendi, który głową z pięciu metrów wpakował piłkę do bramki. 1:0!

17
9
4
3
2
19'

Angelino uderzał z pola karnego, strzał z ośmiu metrów nogami odbił bramkarz!

1
16'

Po dośrodkowaniu niecelne uderzenie na bramką Southampton.

2
2
15'

Dogranie z lewej strony, Aguero nie zdołał uderzyć głową. Będzie rzut rożny.

2
14'

Pierwsze wyjście gości. Jednak niczym przy gotowaniu bigosu, sporo zamieszania, ale efektu na cito brak.

1
11'

Cały czas wyraźna przewaga City. Goście czekają na wyrok. Sprzed pola karnego uderzał Angelino. Wprost w bramkarza.

2
2
1
2
1
8'

Alex McCarthy wybijał piłkę, trafił jednak w Bednarka. Świętym udało się oddalić niebezpieczeństwo. Bramką pachniało już jednak jak przy ulubionej pączkarni w godzinach rannych.

2
1
1
1
1
6'

Sprzed pola karnego uderzał Riyad Mahrez, bramkarz pewnie złapał piłkę.

1
4'

Zagranie w pole karne do Mahreza, ten jednak nie dał rady odegrać piłki i trafił w boczną siatkę.

1
2'

Kilka dni temu zespół City wygrał 3:0, Święci przegrali 0:9. Będzie niespodzianka we wtorkowy wieczór? Póki co gospodarze od początku w ataku.