Ekwador
31' Dario Aimar 39' Jhergson Mendez 49' Angel Delgado
Argentyna
12' Leandro Paredes 20' Lucas Alario 26' Marcos Acuna 32' Leandro Paredes 61' German Pezzella 66' German Pezzella 82' Nicolas Dominguez 86' Lucas Ocampos
1:6

I koniec meczu! Choć był to mecz towarzyski, goli i ostrej walki nie brakowało. Argentyna rozbiła Ekwador 6:1!

Rozgrywają piłkę na połowie rywali Ekwadorczycy, ale bez zamiaru oddania strzału na bramkę...

Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania.

W końcu ciężar gry przeniósl się - przynajmniej na chwilę - na połowę Argentyny. Rzut rożny dla Ekwadoru.

Gol! Strzelił Lucas Ocampos.

Oj dzieje się w Elche! Ocampos dobija uderzenie partnera wyplute przez bramkarza reprezentacji Ekwadoru.

Gol! Strzelił Nicolas Dominguez. Asystował mu Guido Rodriguez.

Rodriguez będąc tyłem do bramki odegrał piłkę do niepilnowanego Domingueza, który pewnym strzałem z kilkunastu metrów trafił do siatki. Bawią się podopieczni trenera Scaloniego.

Argentyna. Schodzi: German Pezzella. Wchodzi: Leonardo Balerdi.

Argentyna. Schodzi: Juan Foyth. Wchodzi: Renzo Saravia.

Gra się nieco uspokoiła. Argentyna już nie szarżuje aż tak bardzo.

Bawią się Ekwadorczycy. Piłka zagrana między nogami Domingueza.

Argentyna. Schodzi: Nicolas Gonzalez. Wchodzi: Matias Vargas.

Korci Dybalę, by coś dorzucić do goli, ale na razie spalił w jednej z akcji.

Ekwador. Schodzi: Pervis Estupinian. Wchodzi: Diego Palacios.

Gol! Strzelił German Pezzella. Asystował mu Paulo Dybala.

Dośrodkowanie prosto na głowę środkowego obrońcy reprezentacji Argentyny wbiegającego w pole karne. 4:1!

Ekwador. Schodzi: Gonzalo Plata. Wchodzi: Alexander Alvarado.

Akcje próbuje konstruować Argentyna, lecz co chwilę przeciwnicy przeyrwają je faulami.

Żółtą kartkę otrzymał German Pezzella.

Tym razem strzał prosto w mur.

Faul Pezzelli przed własnym polem karnym. Kroi się rzut wolny dla Ekwadoru.

Argentyna. Schodzi: Lucas Alario. Wchodzi: Nicolas Dominguez.

Wygląda na to, że będziemy mieli zmianę... sędziów. Luca Barbeno zdaje się naciągnął mięsień w łydce i nie jest w stanie kontynuować pracy. Zastąpi go arbiter techniczny, Jason Barcelo.

Paulo Dybala miał znakomitą okazję, ale nie trafił w światło bramki.

Popychany Nicolas Gonzales w polu karnym, ale rzutu karnego dla Argentyny nie ma.

Ależ gol! Angel Delgado trafia bezpośrednio z rzutu wolnego! Źle ocenił lot tej piłki bramkarz Argentyny i wpuścił ją do siatki.

Ekwador. Schodzi: Erick Castillo. Wchodzi: Angel Delgado.

Kolejny brzudki faul, tym razem pod polem karnym Argentyny. Będzie rzut wolny dla Ekwadoru.

To już wszystkie zmiany. Możemy zaczynać drugą połowę!

Ekwador. Schodzi: Jose Cifuentes. Wchodzi: Jhonny Quinonez.

Ekwador. Schodzi: Jhon Espinoza. Wchodzi: Marcos Lopez.

Ekwador. Schodzi: Junior Sornoza. Wchodzi: Enner Valencia.

Argentyna. Schodzi: Lautaro Martinez. Wchodzi: Paulo Dybala.

Argentyna. Schodzi: Leandro Paredes. Wchodzi: Guido Rodriguez.

Przypomnijmy sobie zatem, co potrafi Juan Foyth.

I koniec pierwszej części gry. Na razie na brak bramek nie możemy narzekać. Przynajmniej z jednej strony.

Jedna minuta została doliczona do pierwszej połowy

Bardzo spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie Albicelestes.

Ależ zamieszanie pod argentyńską bramką! Wyszedł z niej Marchesin, Estrada wyłożył piłkę Sornozie, ale ten został przyblokowany! Nie ma gola dla Ekwadoru!

Uccierpiał Lucas Ocampos, którego po marchewce poskrobał Gonzalo Plata.

Dośrodkowanie Foytha zamyka głową Arroyo, lecz okazało się, że był na pozycji spalonej.

Żółtą kartkę za faul obejrzał Jhergson Mendez.

Urywa się Alavio, ale na 25. metrze jest faulowany.

Poszukiwanie Martineza prostopadłym podaniem z głębi pola kończy się rzutem rożnym dla Ekwadoru.

Bez problemów z 11. metra trafia Leandro Paredes.

Żółtą kartkę otrzymał Dario Aimar.

Kolejne groźne dośrodkowanie z lewej strony w poszukiwaniu Lautaro Martineza, który musnął piłkę między nogami bramkarza, ale zbyt lekko i obrońcy zdążyli wybić piłkę, ale zdaje się, że jeden z nich zagrywał ręką i mamy rzut karny dla Argentyny!

Sporo twardej walki. Co chwilę akcje przerywane faulami i to takimi dość ostrymi.

Gol! Strzelił Marcos Acuna.

Trudno powiedzieć, czy lewy obrońca tak chciał, ale gdy popędził w pole karne z piłką i był już pod dość ostrym kątem, postanowił uderzyć na bramkę. Po nodze jednego z obrońców i rękawicy bramkarza piłka wpadła do siatki. Efektowne trafienie piłkarza Sportingu!

Gonzalez popędził w pole karne i chciał zagrać wysoką piłkę do któregoś z napastników, ale kolejne twarde wejście obrońców zażegnało sprawę.

Kolejna groźna główna w polu karnym Ekwadoru. Tym razem próbował Lautaro Martinez.

Gol dla Argentyny! Strzelił Lucas Alario. Asystował mu Juan Foyth.

Obrońca Tottenhamu wrzucił piłkę z rzutu rożnego prosto na głowę napastnika, a ten pokonał Pedro Ortiza! Albicelestes prowadzą 1:0!

I znów przerwa. Jhergson Mendez faulowany dość ostro przez rywala.

Ależ zabawił się Lautaro Martinez! Najpierw przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową, następnie zwodem oszukał jednego z obrońców, a potem uderzył z półwoleja! Szkoda, że to nie wpadło, bo mielibyśmy hit internetu, w pozytywnym tego określenia znaczeniu!

Tym razem faulowany Nicolas Gonzalez przy narożniku pola karnego.

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes za to przewinienie.

Brzydki faul na Cifuentesie przerywa akcję, w której piłkę otrzymał Alario 2 metry od bramki.

W ramach ciekawostki mającej urozmaicić relację informujemy, że jeden z sędziów asystentów nazwywa się Salvatore Tuttifrutti.

Ucierpiał Pedro Ortiz, bramkarz reprezentacji Ekwadoru.

Groźnie pod ekwadorską bramką. Centrę z lewej strony zamykał Alario, lecz w ostatniej chwili ubiegł go Arreaga.

Mimo przepychanek w polu karnym arbiter nie przerwał gry, ale wielkiego zagrożenia nie było. Piłka wróciła na połowę Ekwadoru.

Uderzenie Estrady po murze, tuż nad bramką. Będzie rzut rożny.

Faulowany Sornoza przez Kannermanna. Rzut wolny dla Ekwadoru około 20 metrów od bramki.

Wzmógł się tumult na trybunach po odbiorze piłki Cifuentesa, ale skończyło się jedynie na przejściu na połowę przeciwnika.

Pierwsze zagrożenie ekwadorskiej bramki. Główkować próbował Lautaro Martinez, lecz był pilnowany przez dwóch obrońców i nie dał rady doskoczyć do piłki.