Korona Kielce juniorzy
11' Oskar Sewerzyński 15' Oskar Sewerzyński 27' Dawid Lisowski 32' Dawid Lisowski
Real Saragossa juniorzy
11' Puche Garcia 42' Azon Monzon 66' Azon Monzon 70' Sancho Gonzalez 88' Vela Morer 90+3' Castillo Jimenez
1:4

Wysokie zwycięstwo i awans Realu Saragossa.

Gol! Strzelił Castillo Jimenez. Asystował mu Vela Morer.

Piłka ustawiona blisko narożnika pola karnego Korony Kielce. Wrzutka Veli Morera w kierunku dalszego słupka, skąd Castillo Jimenez oddał uderzenie głową do bramki. Jakub Osobiński nie miał szans na zatrzymanie futbolówki i odprowadził ją wzrokiem do siatki. Mały pogrom.

Doliczone pięć minut.

Real Saragossa. Schodzi: Azon Monzon. Wchodzi: Vera Carrillo.

Real Saragossa. Schodzi: Serrano Gracia. Wchodzi: Yus Rubio.

Gol! Strzelił Vela Morer. Asystował mu Azon Monzon.

Piłka przed polem karnym młodych kielczan. Krążyła tam długo i gospodarze specjalnie nie przeszkadzali Realowi Saragossa. Wreszcie dośrodkowanie z prawego skrzydła i Azon Monzon w komitywie z Velą Morerem wpakowali piłkę głowami do siatki. Trzecia bramka gwarantuje przyjezdnym zwycięstwo w Kielcach.

Kilka minut bez sytuacji podbramkowych. Futbolówka sunie w centralnej części boiska niezależnie od tego, kto ją aktualnie posiada.

Korona Kielce. Schodzi: Artur Piróg. Wchodzi: Jakub Rybus.

Korona Kielce. Schodzi: Dawid Lisowski. Wchodzi: Kacper Rogoziński.

Niezmiennie dużo pracy ma sędzia. Ostra walka w Kielcach, nawet jeżeli kwestia awansu jest na 99 procent rozstrzygnięta.

Real Saragossa. Schodzi: Esteban Cobos. Wchodzi: Vela Morer.

Real Saragossa. Schodzi: Sancho Gonzalez. Wchodzi: Kombe Borico.

Korona Kielce. Schodzi: Dawid Więckowski. Wchodzi: Ivo Kaczmarski.

Zostało kilkanaście minut rywalizacji w Kielcach. Na początek Korona może uniknąć porażki na pożegnanie z Ligą Młodzieżową UEFA. Byłoby to sprawiedliwe rozstrzygnięcie, ale do tego potrzeba gola.

Mateusz Sowiński upadł w polu karnym przeciwnika. Nie ma mowy o podyktowaniu jedenastki. Prędzej należy się żółta kartka za teatralne zachowanie.

Real Saragossa. Schodzi: Puche Garcia. Wchodzi: Jay Agustin.

Real Saragossa prowadzi 3:1 w dwumeczu.

Żółtą kartkę otrzymał Sancho Gonzalez za utrudnianie wznowienia gry.

Korona Kielce. Schodzi: Jakub Górski. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

Gol! Strzelił Azon Monzon. Asystował mu Castillo Jimenez.

Wzorowe zachowanie Ivana Azona Monzona. Drugi gol napastnika Realu Saragossa w tym meczu. Na linii pola karnego obrócił się z piłką po podaniu Castillo Jimeneza i strzelił z kilkunastu metrów w sam narożnik bramki Jakuba Osobińskiego. Ponownie pogubił się Bartosz Prętnik, który obracał się jak ślimak i otworzył autostradę do bramki kielczan.

Korona Kielce prowadzi grę w ostatnich minutach. Gra w dziesięciu nie powoduje, że gospodarze rezygnują z walki o awans.

Sancho Gonzalez pięknie wymanewrował Łukasza Bujaka, po czym podał piłkę w środek pola karnego. Stamtąd uderzenie blokowane w świetny sposób wślizgiem przez czujnego Dawida Więckowskiego.

Wyraźnie bliżej awansu pozostaje Real Saragossa, ale gospodarze nie pękają.

Duża liczba stałych fragmentów Korony Kielce po powrocie z szatni na boisko. Tym razem wrzutka z rzutu wolnego w rękawice Acina Labradora.

Dawid Lisowski ułożył sobie piłkę na lewej stopie i poczęstował bramkarza przyjezdnych strzałem ze znacznego dystansu. Nie leciała ona w lustro bramki, mimo to Acin Labrador sparował ją na korner.

Azon Monzon na spalonym, dlatego kontynuacja jego akcji już bez znaczenia dla tego spotkania.

Real Saragossa równie blisko drugiego gola jak wcześniej Korona Kielce! Znakomite sytuacje podbramkowe w minutach po przerwie. Castillo Jimenez strzelił z dystansu w słupek. Jakub Osobiński nie miałby szans na zatrzymanie futbolówki, gdyby poleciała w lustro bramki.

Przewinienie na połowie Realu Saragossa. Szansa na posłanie dobrego dośrodkowania w pole karne przyjezdnych. Po nim niebezpieczne uderzenie Artura Piróga i z najwyższym trudem sparował piłkę nad poprzeczkę Acin Labrador. Zapachniało drugim golem Koroniarzy.

Gra wznowiona.

Korona Kielce. Schodzi: Jakub Cukrowski. Wchodzi: Radosław Seweryś.

Czy Korona Kielce strzeli drugiego gola po przerwie?

Remis 1:1 po nieco ponad 45 minutach. To bardzo korzystny wynik dla Realu, który gra jedenastu na dziesięciu.

Doliczone dwie minuty.

Osłabiona Korona Kielce potrzebuje dwóch goli do awansu.

Real Saragossa strzelił gola. Jego trener odetchnął z ulgą i wziął głęboki łyk wody. Wyrównanie i trudno tu będzie o jakiś korzystny dla Korony Kielce zwrot akcji. Azon Monzon strzelił w sytuacji sam na sam, po dłoniach Jakuba Osobińskiego do bramki. Zawiódł przede wszystkim Bartosz Prętnik, który przepuścił do Azona Monzona długo szybujące podanie Castillo Jimeneza.

Wszyscy zdrowi i kontynuują grę.

Mateusz Sowiński oraz Sebastian Serrano poszli jednocześnie na piłkę. Zderzenie okazało się bolesne dla obu zawodników. Polak potrzebuje pomocy medycznej.

Piłka cudem nie wpadła do siatki Korony Kielce. Azon Monzon schował się za plecami Łukasza Bujaka, dopadł do piłki w polu bramkowym i oddał minimalnie niecelne uderzenie z bliska.

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Lisowski za faul na skrzydle.

Sancho Gonzalez robi dużo wiatru na prawej stronie boiska. Jego podanie w pole bramkowe zostało sprzątnięte przez Jakuba Osobińskiego.

Dawid Lisowski znalazł drogę do bramki.

W dwumeczu jest 1:1.

Gol! Strzelił Dawid Lisowski.

Dziesięciu zawodników Korony Kielce objęło prowadzenie i odrobiło stratę z Hiszpanii. Castillo Jimenez zwariował we własnym polu karnym, a świetnie zachował się Dawid Lisowski. Strzelec gola odzyskał piłkę, zastawił ją i zakończył atak płaskim uderzeniem z ostrego kąta. Piłka posunęła między nogami Acina Labradora do siatki.

Kolejna szarża gości. Piłka leżała przez dwie sekundy w polu bramkowym kielczan. Na szczęście została wybita, a nie wpakowana do siatki.

Sebastian Serrano ograł Jakuba Cukrowskiego i miał sporo miejsca w polu karnym Korony Kielce. Uderzenie zewnętrznym podbiciem, prawą stopą, w boczną siatkę bramki Jakuba Osobińskiego.

Jakub Górski dopadł do ostatniego defensora Realu Saragossa. Nie zabrakło wiele, żeby napastnik przejął piłkę i stoczył pojedynek z bramkarzem. Jednoosobowy pressing też okazał się niebezpieczny.

Dwie minuty nużącej wymiany podań zawodników Realu Saragossa. Goście nie stworzyli sytuacji podbramkowej, a zgubili futbolówkę na prawym skrzydle.

Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Na spalonym Azon Monzon. Pierwsza fala ataków jedenastu gości na dziesięciu gospodarzy została powstrzymana.

Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego stara się wykorzystać przewagę zawodnika w polu. Od kilku minut jest na połowie przeciwnika.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Oskar Sewerzyński za faul na Puche Garcii. Korona Kielce będzie grać minimum przez 75 minut w osłabieniu. Zasłużona kara. Trzy kompletnie nonsensowne faule daleko od bramki w kwadransie otwierającym mecz.

Niebezpieczna szarża kapitana Realu Saragossa. W pole karne Korony Kielce wbiegł Sancho Gonzalez i wstrzelił piłkę pod bramkę Jakuba Osobińskiego. Azon Monzon był blisko zamknięcia akcji uderzeniem.

Żółtą kartkę otrzymał Puche Garcia za próbę wymierzenia sprawiedliwości Oskarowi Sewerzyńskiemu.

Żółtą kartkę otrzymał Oskar Sewerzyński za ostre faule.

Awantura. Sędzia będzie za moment kreślić nazwiska w notesiku.

Jeden wypad zawodników z Hiszpanii. Wychodzili w pewnym momencie czterech na dwóch, ale kompletnie pogubili się w tym kontrataku.

Piłkarze już po przeciwnych stronach barykady i walczą o awans.

Kolejne przyspieszenie Koroniarzy z wykorzystaniem prawego skrzydła. W pole karne przyjezdnych szybują oraz suną dośrodkowania, jednak nie są finalizowane strzałami.

Jakub Górski wywalczył korner na prawym skrzydle. Za jego wykonanie zabrał się Dawid Lisowski, którego dochodzące dośrodkowanie zostało zneutralizowane przez Real Saragossa.

Korona Kielce w złocisto-krwistych strojach, natomiast Real Saragossa w koszulkach z przeważającą bielą oraz w niebieskich spodenkach.

Pierwszy gwizdek w Kielcach.

Czy Korona Kielce wygra rewanż z Realem Saragossa?

Goście będą bronić w Kielcach zaliczki.

Zestawienie zespołu z Kielc.

Sędzia: Balazs Berke (Węgry)

Przed młodymi piłkarzami Korony Kielce rewanż z hiszpańskim Realem Saragossa w Lidze Młodzieżowej UEFA. Pierwszy mecz zakończył się porażką najlepszego zespołu Centralnej Ligi Juniorów 0:1.