Werder Brema
16' Davie Selke 23' Leonardo Bittencourt 30' Leonardo Bittencourt 70' Milot Rashica 86' Niklas Moisander
Borussia Dortmund
50' Nico Schulz 65' Marco Reus 67' Erling Haland 78' Gio Reyna 86' Gio Reyna
3:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Werder wygrał i awansował do kolejnej rundy Pucharu Niemiec. Borussia żegna się z rozgrywkami.

Werder Brema. Schodzi: Milot Rashica. Wchodzi: Omer Toprak.

Pod bramką Werderu znalazł się już nawet Hitz. Jednak bramkarz nie potrafił pokonać kolegi po fachu.

Już połowa doliczonego czasu za nami. Werder coraz bliżej awansu do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Niemiec.

Sędzia doliczył 5 minut.

Werder Brema. Schodzi: Yuya Osako. Wchodzi: Fin Bartels.

Borussia Dortmund. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Emre Can.

Groźny strzał Reusa, Pavlenka po raz kolejny na posterunku.

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Moisander.

Żółtą kartkę otrzymał Gio Reyna.

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

Reyna padł w polu karnym. Sędzia konsultuje się czy gościom nie należał się rzut karny.

Coraz bardziej nerwowo robi się na boisku. Dziesięć minut to sporo czasu, gospodarze zaczynają momentami panikować.

Gol! Strzelił Gio Reyna. Asystował mu Julian Brandt. Podawał Brandt, a Reyna uderzył z ok. 16 metrów nie do obrony. Już tylko 3:2!

Szuka kontaktowego gola Borussia. Coś czujemy, że w meczu może być jeszcze ciekawie.

Haland powinien zdobyć swojego drugiego gola w meczu, jednak nie trafił w bramkę!

Sędzia jeszcze konsultował sytuację z wozem VAR, gol został ostatecznie uznany.

Gol! Strzelił Milot Rashica. Dogranie w pole karne, do piłki doszedł Rashica, który skierował futbolówkę do siatki. 3:1!

Kolejna okazja gości. Mogło być 2:2! Strzał Reyny zdołał obronić Pavlenka!

Gol! Strzelił Erling Haland. Asystował mu Julian Brandt. Borussia wraca do meczu. Kto trafił? Oczywiście! Haland. Norweg otrzymał piłkę od Brandta i pewnie trafil do bramki. 2:1!

Borussia Dortmund. Schodzi: Dan-Axel Zagadou. Wchodzi: Gio Reyna.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Reus.

Kolejny, już 6., rzut rożny dla Borussii. Po raz kolejny dobrze obrona Werderu.

Coraz mniej czasu mają goście na powrót do meczu. Werder skutecznie odpiera ataki Borussii.

Borussia powinna zdobyć kontaktowego gola. Jednak Schulz w dobrej sytuacji z kilku metrów nie potrafił skierować piłki do bramki gospodarzy!

W dobrej sytuacji mógł znaleźć się Sancho, który jednak po raz kolejny został zablokowany.

Optyczna przewaga należy do Borussii. Jeden gol dla gości może w meczu sporo zmienić.

Werder Brema. Schodzi: Davie Selke. Wchodzi: Joshua Sargent.

Żółtą kartkę otrzymał Nico Schulz.

Borussia wciąż nie potrafi zdominować rywala. To dopiero początek 2. połowy, ale czuć w powietrzu niespodziankę.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Jak na razie niespodzianka. Werder prowadzi z Borussią 2:0.

Sędzia doliczył minutę.

Do dośrodkowania doszedł Davie Selke, z uderzeniem głową poradził sobie Marwin Hitz.

Do uderzenia doszedł Julian Brandt, piłka poszybowała daleko od bramki Werderu.

Goście szukają okazji do zdobycia kontaktowego gola. Nie potrafią jednak poważniej zagrozić miejscowym.

Do dogrania z rogu doszedł Sancho, Anglik został jednak zablokowany. Mogło być groźnie.

Werder ponownie cofnął się i pozwala rywalom atakować. Ci jednak nie sa w stanie kreować sobie okazji bramkowych.

Gol! Strzelił Leonardo Bittencourt. Do piłki doszedł Bittencourt. Zawodnik Werderu popisał się kapitalnym uderzeniem. Hitz bez szans. 2:0!

Po stracie gola Borussia cały czas atakuje. Gospodarze w miarę skutecznie odpierają akcje.

Po dograniu z rogu do piłki doszedł Hummels. Jego strzał zdołał obronić Pavlenka.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leonardo Bittencourt.

Niklas Moisander zdecydował się na strzał. Piłka poszybowała daleko od celu.

Po stracie gola Borussia ruszyła do ataku. Przed momentem mogło być groźnie pod bramką gospodarzy. Dobrze interweniował obrońca.

Gol! Strzelił Davie Selke. Werder wyszedł na prowadzenie! Groźny strzał Milota Rashicy, dobrze interweniował bramkarz. Do odbitej piłki dopadł Selke i uderzył z bliska do siatki. 1:0!

Coraz więcej do powiedzenia mają gospodarze. Borussia cofnęła się.

Do piłki przed polem karnym doszedł Davy Klaassen. Uderzenie mogło być groźniejsze. Piłka minęła bramkę Borussii.

Ukatywnili się w ofensywie gospodarze. Jednak póki co bez zagrożenia pod bramką Borussii.

Rzut rożny dla Borussii, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

Od początku utrzymuje się przewaga Borussii. Werder skupiony na wlasnej połowie.

Gramy!

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

Mecz poprowadzi Guido Winkmann.

W Pucharze Niemiec zmierzą się ze sobą zespoły Werderu Brema i Borussii Dortmund.