Puchar Niemiec: 1/8 finału
05 lut 2020 20:45
90+6'

Bayern rozpaczliwie się broni. Goście wciąż w natarciu. Nerwowo na ławce rezerwowych gospodarzy.

36
22
27
15
25
90+4'

Nerwowa końcówka. Goście atakują. Strzał Baumgartnera zablokowany.

29
15
13
7
15
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Munas Dabbur. Goście złapali wiatr w żagle. Kaderabek dograł w pole karne, tam interweniował Pavard i piłka odbiła się od słupka. Wykorzystał do Dabbur, który trafił do pustej bramki.

TSG 1899 Hoffenheim
30
28
42
28
65
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

17
11
11
9
14
87'

Goście złapali wiatr w żagle i są częściej przy piłce. Po wrzutce ze skrzydła Dabbur minimalnie spudłował. Ostrzeżenie dla Bayernu.

10
7
11
15
25
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Alaba.

Bayern Monachium
8
5
9
15
22
83'
ZMIANA
21
9
14
10
9
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Munas Dabbur. Asystował mu Steven Zuber. Błąd defensywy Bayernu. Zuber dograł do Dabbura, który pokonał Neuera.

22
15
16
16
71
82'

Zirkzee sam na sam z Pentke. Holender przegrał pojedynek z bramkarzem.

13
6
7
11
14
81'
ZMIANA
28
13
22
25
69
81'
ZMIANA
24
12
11
6
14
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Po wrzutce z rzutu rożnego niepilnowany Lewandowski strzałem głową pokonał bramkarza.

508
219
41
14
17
79'

Davies po indywidualnej akcji wywalczył rzut rożny.

17
4
5
4
3
77'

Gnabry wyłożył piłkę Muellerowi. Ten akcję zakończył nieudanym strzałem.

6
8
13
7
15
75'

To powinno być 3:2. Baumgartner był sam na sam z Neuerem. Uderzył tuż nad poprzeczką.

18
17
16
12
7
74'

Kimmich dograł z rzutu wolnego do Lewandowskiego. Szybszy był Nordtveit.

8
9
13
8
13
72'
ZMIANA

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Florian Grillitsch. Wchodzi: Lucas Ribeiro.

6
72'

Piłka w bramce Neuera, ale gol nie został uznany. Huebner dotknął piłki ręką. Gol nie został uznany.

19
7
5
6
7
71'
ZMIANA

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Jacob Bruun Larsen. Wchodzi: Christoph Baumgartner.

Christoph Baumgartner #14
7
6
1
2
71'

Mocny strzał Zubera, ale świetną interwencją popisał się Neuer.

10
6
3
1
1
68'

Bruun Larsen w ostatniej chwili powstrzymał akcję Bayernu. Udany powrót ofensywnego gracza gości.

6
1
7
4
7
66'

Coutinho starał się podać do Kimmicha. Strata piłki.

3
4
6
9
12
65'

Przerwa w grze. Grillitsch doznał urazu i potrzebuje pomocy medycznej.

7
62'

Davies w polu karnym ograł kilku obrońców. Chciał strzelać, lecz został zablokowany.

8
3
4
2
61'
ZMIANA

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ihlas Bebou. Wchodzi: Munas Dabbur.

Ihlas Bebou #9
6
3
7
2
1
59'

Bayern uspokoił swoją grę. Monachijczycy kontrolują sytuację na boisku.

11
5
4
2
1
56'

Coraz groźniejsi są goście. Strzał Bebou z dwunastu metrów. Piłka odbiła się od Daviesa, Alaby i przeleciała nad poprzeczką.

10
4
10
6
5
55'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Pavard.

9
3
14
7
13
54'

Groźnie pod bramką Neuera. Po interwencji Pavarda piłka otarła się o poprzeczkę. Do tego Pavard zahaczył nogą o głowę Nordtveita. Ten zalał się krwią, ma rozcięty łuk brwiowy. Przerwa w grze.

6
1
12
3
7
52'

Szybka odpowiedź gości. Bebou dograł do Kramaricia, a ten uderzył wysoko nad poprzeczką. Piłkę mogli złapać kibice siedzący na drugim piętrze trybun Allianz Areny.

4
6
6
1
5
52'

Mueller miał przed sobą tylko bramkarza, lekko podciął piłkę, a ta przeleciała tuż nad poprzeczką.

8
3
7
7
5
51'

Po wrzutce Kimmicha głową strzelał Lewandowski. Pentke przeniósł piłkę nad poprzeczką.

13
3
7
6
4
49'

Podanie do niepilnowanego Gnabry'ego. Niemiec źle przyjął piłkę, a następnie oddał niecelny strzał.