2:0
Zakończony
Węgry
90+2'

Harry Wilson jeszcze spróbował uczynić wynik bardziej efektownym w doliczonym czasie. Futbolówkę po strzale zmiennika powstrzymał odpowiednio ustawiony Peter Gulacsi.

3
3
1
1
1
90'

Doliczone trzy minuty.

1
1
88'

Walia. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Harry Wilson.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel James za przepychanki.

1
1
1
1
2
86'

Daniel James i Dominik Szoboszlai spróbowali starcia w parterze.

1
1
1
1
3
83'

Węgry. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Filip Holender.

2
82'

Ben Davies nie przymierzył głową do bramki Petera Gulacsiego po wrzutce z rzutu wolnego.

2
3
1
1
1
80'

Głośno na trybunach, a na boisku mało interesującego. Do Walii można mieć niewielkie pretensje, ponieważ pokazała wcześniej ciekawe ataki w drugiej połowie. Nie można powiedzieć tego samego o Madziarach.

2
2
1
1
2
78'

Walia wpuściła przeciwnika na własną połowę, a tam Wayne Hennesey złapał futbolówkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

3
1
1
1
2
75'

Ostatni kwadran pojedynku w Cardiff i gospodarze mogą delektować się pozytywnym wynikiem. Ryan Giggs może w miarę spokojnie spoglądać na boisko.

4
2
1
1
3
72'

Węgry. Schodzi: Balazs Dzsudzsak. Wchodzi: Roland Varga.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Lockyer za faul na Adamie Szalaiu.

Tom Lockyer #16
Walia
71'

Żółtą kartkę otrzymał Istvan Kovacs za faul na Ethanie Ampadu.

70'

Węgrzy mieli korner. Krótkie rozegranie stałego fragmentu i nie było zagrożenia pod bramką pilnowaną przez Wayne'a Hennesseya.

1
68'

Daniel James ułożył sobie piłkę na prawej stopie i oddał uderzenie nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Petera Gulacsiego. Brawa od publiczności w Cardiff.

2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Mate Patkai za faul na Aaronie Ramseyu.

66'

64'

Ovidiu Hategan jest wyrozumiały wobec zawodników. Sporo bezpardonowych fauli, mimo to Rumun nie napomina aktorów widowiska kartkami.

1
63'

Peter Gulacsi sprzątnął piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu. Pewny chwyt doświadczonego następny Gabora Kiraliego.

60'

Węgry. Schodzi: Adam Nagy. Wchodzi: Istvan Kovacs.

57'

Wayne Hennessey uruchomił swoim dalekim wykopem Kieffera Moore'a. Napastnik reprezentacji Walii nie potrafił sprezentować swojemu bramkarzowi asysty, ponieważ pogubił się w szesnastce Węgier.

1
55'

Kolejne wstrzelenie w pole karne uskrzydlonych pozytywnym rezultatem reprezentów Walii.

2
52'

Kolejny stały fragment blisko pola karnego reprezentacji Węgier. Ponownie za jego wykonanie zabrał się Gareth Bale, którego chytre uderzenie było nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

2
2
1
50'

Walia. Schodzi: Joe Morrell. Wchodzi: Ethan Ampadu.

Joe Morrell #18
50'

Aaron Ramsey wyrasta na bohatera wieczoru.

4
1
47'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Kieffer Moore.

Drugi gol zawodnika Juventusu FC. Tym razem po stałym fragmencie gry wykonanym przez Garetha Bale'a. Piłka nie trafiła prosto do Aarona Ramseya, została jeszcze przebita przez Kieffera Moore'a, a także Chrisa Memphana zanim były zawodnik Arsenalu FC oddał uderzenie z bliska do sieci.

2
46'

Piłkarze wrócili z szatni na boisko.

Czy reprezentacja Węgier wyrówna po przerwie?
20:37

40'

Kolejny gwizdek. Tym razem Rumun dopatrzył się przewinienia Walijczyka przy próbie dojścia do futbolówki po wrzutce Daniela Jamesa.

1
1
1
1
1
39'

Zsolt Nagy podciął rozpędzającego się Garetha Bale'a. Musiał być gwizdek Ovidiu Hategana i rzut wolny dla Walii.

1
39'

1
1
1
1
1
37'

Obudzili się wyraźnie Węgrzy. Gergo Lovrencics pojawia się coraz częściej na połowie przeciwnika. Sędzia każe mu wracać po tym jak odgwizdał jego przewinienie.

1
34'

Wayne Hennesey dokonał cudu w bramce reprezentacji Walii. Pierwsza interwencja po strzale Dominia Szboszlaia, a następnie druga po dobitce Rolanda Sallaia. Kapitalna praca na nogach i reakcje Walijczyka. Węgrzy pokazali, że są w stanie odpowiedzieć na gola Aarona Ramseya.

29'

Kieffer Moore główował nieznacznie obok słupka bramki gości. Walia przeprowadziła kontratak po tym jak Chris Mepham wygrał pojedynek z Dominikiem Szoboszlaiem w jej polu karnym.

27'

Botond Barath i pierwsza w tym spotkaniu realna szansa na wyrównanie. Defensor reprezentacji Węgier główkował nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką po wrzutce z rzutu wolnego. Wayne Hennessey złości się na swoich defensorów, którzy dopuścili do uderzenia.

26'

25'

Reprezentacja Węgier próbuje odpowiedzieć swojemu przeciwnikowi. Roland Sallai nie przebił się jednak na lewym skrzydle i praktycznie oddał piłkę gospodarzom.

1
1
1
1
1
23'

Balazs Dzsudzsak sfaulował Daniela Jamesa. Walia spokojnie wznowi grę ze stojącej piłki. Na razie wszystko układa się zgodnie z planem podopiecznych Ryana Giggsa.

2
2
2
2
2
20'

Walia jest nadal stroną przeważającą. Pod jej bramką nie wydarzyło się z kolei jeszcze nic interesującego.

17'

Kompan z klubu Wojciecha Szczęsnego dał prowadzenie gospodarzom.

4
15'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Gareth Bale.

Walia prawie nie schodziła z połowy boiska należącej do przeciwnika. Próbowała na początek dośrodkowań, następnie szybkiego wyprowadzenia piłki aż nareszcie jej liderzy znaleźli sposób na potwierdzenie przewagi golem na 1:0. Aaron Ramsey główkował z bliska do sieci po wrzutce Garetha Bale'a.

13'

Dla odmiany szybki atak Wyspiarzy. Futbolówka trafiła w okolicę pola karnego do Garetha Bale'a, którego strzał z kilkunastu metrów był prosto w dobrze ustawionego Petera Gulacsiego.

3
1
1
1
1
10'

Cała seria wrzutek posłana w pole karne reprezentacji Węgier. Walijczykom jeszcze nie udało się tam przechytrzyć przeciwników i oddać strzału z dogodnej pozycji.

7'

Ben Davies zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Piłka zawieszona w polu karnym reprezentacji Węgier, a tam w powietrzu lepsi przyjezdni.

5'

Przyspieszenie na prawej stronie boiska Aarona Ramseya. Reprezentant Walii nie przedarł się ani swoim sprintem, ani awaryjnym podaniem przez defensywę Węgrów.

3
2
2
3
2
3'

Walia w czerwonych strojach. Gospodarze wymieniają podania, ale nie przybliżają się w ten sposób do bramki strzeżonej przez Petera Gulacsiego.

2
20:37

Hymny narodowe w Cardiff.

Czy reprezentacja Walii wygra mecz z Węgrami?
3
20:20

Konferencja Węgrów w Cardiff.

20:20

Walia potrzebuje zwycięstwa. Tak jak jej przeciwnik.

20:20

Sędzia: Ovidiu Hategan (Rumunia)

20:20

Smaczku rywalizacji o zajęcie miejsca premiowanego awansem dodaje fakt, że będąca na czwartym miejscu w tabeli Słowacja może jeszcze wyprzedzić obie reprezentacje. Nasi południowi sąsiedzi potrzebują zwycięstwa z Azerbejdżanem i remisu w Cardiff.

20:20

Walia jest niepokonana od czterech spotkań w eliminacjach Euro 2020, ale dwa z nich zremisowała i to przeszkodziło na razie w wyprzedzeniu Węgier. W tym niezłym okresie drużyna z Wysp Brytyjskich pokonała dwukrotnie Azerbejdżan, a także zremisowała ze Słowacją i z Walią.

1
20:20

W tabeli grupy E reprezentacja Walii jest na trzecim miejscu. Do swojego najbliższego przeciwnika Węgier traci punkt. We wtorek gospodarze potrzebują zwycięstwa, żeby wyprzedzić gości na finiszu eliminacji Euro 2020.