Minimum trzy minuty doliczone przez arbitra.

2
2
3
89'

Dalekie podanie w kierunku Undera, ale przeczytał to Donnarumma i skutecznie interweniował na linii pola karnego.

1
1
5
1
1
89'

Włosi mieli rzut wolny z niezłej pozycji, ale bardzo nieudanym dośrodkowaniem popisał się Bernardeschi.

2
2
3
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Caglar Soyuncu. Za faul na wprowadzonym niedawno Bernardeschim.

1
2
1
1
5
87'

Turcy są zmuszeni rozgrywać akcje od własnej bramki, a nie jest to ich mocną stroną. Spora nerwowość w ich szeregach.

2
4
1
4
5
86'

Gol i asysta Ciro Immobile w dzisiejszym meczu. Jeden z bohaterów Italii.

4
1
1
6
5
84'

A tymczasem ucierpiał Berardi. Musi skorzystać z pomocy lekarzy.

1
4
11
1
83'

Turcy już przestali wierzyć. Do pressingu ruszył osamotniony Burak Yilmaz. Pozostali koledzy z drużyny stoją.

1
9
3
82'

Minuty mijają, a obraz gry w żaden sposób się nie zmienia. Włosi mają to spotkanie pod absolutną kontrolą. O ile w pierwszej połowie brakowało konkretów, o tyle po przerwie jest ich zdecydowanie więcej.

4
3
1
2
4
81'

Włochy. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Andrea Belotti.

81'
79'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Ciro Immobile.

Euforia wśród Włochów, dramat Turków. Fatalne wyprowadzenie piłki przez Cakira, Berardi do Barelli, ten do Immobile, który wypatrzył w polu karnym Insigne, a piłkarz Napoli pewnym strzałem przy dalszym słupku podwyższa prowadzenie Italii!

42
16
4
2
5
77'

Dośrodkowanie Insigne z rzutu rożnego, ale wybijają piłkę Turcy.

4
7
1
3
4
76'
76'

Spinazzola otrzymał podanie w polu karnym, ale za długo zwlekał z decyzją i będzie tylko korner dla Włochów.

3
3
3
1
1
Kwadrans do końca. Czy Włosi podwyższą prowadzenie?
2
2
1
3
1
74'
72'

Berardi miał ciekawy pomysł, ale podawał niecelnie w kierunku Insigne. Piłka w rękach Cakira.

1
1
1
1
71'

Jednak gdy Włosi w końcu odzyskali piłkę, to nie oddają jej tak łatwo. Zmuszają swoich rywali do biegania. Grają cierpliwie, konsekwentnie. Nie spieszą się.

2
2
1
3
2
71'

Wyższy pressing Turków. Chiellini zmuszony do dalekiego podania i rywale łatwo odzyskują piłkę. Obrazek, jakiego w pierwszej połowie nie oglądaliśmy.

1
2
1
1
1
70'

Mecze EURO 2020 możesz oglądać online na platformie WP Pilot.

2
2
1
2
2
69'

Dośrodkowanie Calhanoglu, jednak arbiter dostrzegł faul w ataku jednego z tureckich zawodników.

2
2
2
4
4
68'

Tymczasem rzut rożny dla reprezentacji Turcji.

2
1
1
67'

Przewaga Włochów jest olbrzymia i widoczna od pierwszych minut. Turcy nie mają absolutnie nic do powiedzenia. Nawet tureccy kibice jakby ucichli.

7
4
1
3
3
66'

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

To musiało się tak skończyć. Włosi mieli mnóstwo miejsca w polu karnym Turków. Cakir obronił pierwszy strzał Spinazzoli, ale piłka odbiła się prosto pod nogi Immobile, który takich sytuacji nie zwykł marnować. Włochy 2, Turcja 0!

42
17
10
8
10
65'
64'

Turcja. Schodzi: Ozan Tufan. Wchodzi: Kaan Ayhan.

3
1
4
1
5
61'

Atak pozycyjny Włochów, którzy trzymają Turków daleko od własnego pola karnego.

5
1
1
3
1
59'

Berardi miał idealną okazję, by podwyższyć prowadzenie, ale nie trafił czysto w piłkę! Pretensje mają koledzy, bo byli dobrze ustawieni w polu karnym.

1
1
2
3
1
58'

Płaskie uderzenie Locatellego zza pola karnego, ale dobrze broni Cakir!

2
1
2
2
57'

Kontratak Włochów, strzelał z pola karnego Insigne, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
2
3
1
1
55'

Niemniej, Turcy po stracie gola są zdecydowanie bardziej aktywni niż w pierwszej połowie.

5
5
4
6
3
54'

Kolejna ofensywna akcja Włochów, strzelał z ostrego kąta Spinazzola, jednak dobrze interweniował Cakir.

5
5
5
2
53'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Merih Demiral.

Dobra akcja Włochów i jakże szczęśliwe z ich perspektywy zakończenie. Dośrodkowanie Berardiego wzdłuż pola karnego, po którym bardzo niefortunnie interweniował Merih Demiral. Włosi na prowadzeniu!

47
45
30
18
24
51'

Jeden z nielicznych kontrataków zespołu tureckiego, urwał się Under, ale Spinazzola zdołał w ostatniej chwili zablokować jego strzał. A po chwili piłka znalazła się w rękach Donnarummy.

7
4
3
2
6
50'

Problemy zdrowotne Umuta Merasa. Konieczna jest przerwa w grze. Na murawie pojawiły się służby medyczne.

3
4
2
8
6
49'

Wydawało się, że Under wywalczy rzut wolny, ale sędzia uznał, że Di Lorenzo interweniował czysto. Turkom w dalszym ciągu nie układa się najlepiej to spotkanie.

2
2
2
3
5
47'

A to obrazki sprzed rozpoczęcia meczu.

6
2
2
1
4
46'

Turcja. Schodzi: Yusuf Yazici. Wchodzi: Cengiz Under.

3
4
3
4
1
46'

19:54

Piłkarze wracają na boisko. Szykują się zmiany.

5
5
4
4
4
45'

Po analizie powtórek sędziowie uznali, że Włochom nie należał się rzut karny.

11
17
8
15
14
45'

Sytuacja jest analizowana przez VAR.

6
17
13
4
5
45'

Włosi kolejny raz domagają się rzutu karnego, po tym jak dośrodkowywał Spinazzola i jego zdaniem piłka trafiła w rękę tureckiego obrońcy.

2
13
3
3
2
44'

W odpowiedzi mieliśmy kontratak Turków, Burak Yilmaz był w polu karnym, ale... próbował wymusić "jedenastkę", czym rozbawił niemal do łez Chielliniego.

2
10
2
1
3
43'

Płaski i mocny strzał Immobile z obrębu pola karnego, ale dobrze spisał się Cakir i dość pewnie złapał piłkę.

2
5
2
1
5
42'

Seria dośrodkowań w tureckie pole karne, lecz większość z nich była bardzo wątpliwej jakości i nie udało się stworzyć zagrożenia.

7
6
3
6
2
41'

Pięć minut do końca pierwszej połowy. W dalszym ciągu atakują Włosi, jednak bez konkretów.

6
5
2
5
7
40'

2
6
3
3
3
39'

Bardzo niecelny strzał Berardiego zza "szesnastki". Próbują Włosi, ale są daleko od celu.

2
2
3
4
4
38'

Ugurcan Cakir kolejny raz nie popisał się przy próbie rozegrania akcji dłuższym podaniem. Turcy w bardzo łatwy sposób oddają piłkę Włochom.

7
8
3
3
3
37'

Insigne miał trochę miejsca przed polem karnym, ale strzelił w sam środek bramki i Cakir nie miał problemów ze złapaniem piłki.

3
7
1
2
1
35'

Wreszcie ciekawa akcja reprezentacji Turcji. Rozpędził się lewą stroną Burak Yilmaz, spróbował dośrodkowania na dalszy słupek do Karamana, ale przeczytał to zagranie Donnarumma i popisał się skuteczną interwencją na przedpolu.

5
6
1
2
5
34'

Cakir chciał wznowić grę dłuższym podaniem, ale kopnął w aut. Nie idzie Turkom w tym meczu. Są totalnie zdominowani.

2
5
2
3
2
33'

Miękkie dośrodkowanie Berardiego na dalszy słupek, wygrał walkę w powietrzu Immobile, ale nie miał dobrej pozycji do oddania strzału, w efekcie czego uderzył obok słupka.

6
3
1
3
32'

Dobre piąstkowanie Cakira. Turcy na moment oddalają zagrożenie od własnej bramki.

7
3
1
1
32'

Będzie rzut rożny dla Włochów po akcji Insigne.

3
3
1
1
31'

Kolejny raz na spalonym Burak Yilmaz. Turcy jeszcze bez choćby jednego strzału na bramkę Donnarummy.

2
4
3
2
29'

Włosi szybko odzyskali piłkę, Barella tym razem pokusił się o uderzenie z dalszej odległości, lecz wyraźnie się pomylił.

6
1
1
1
1
29'

Barella upadł w polu karnym Turków, ale sędzia bardzo szybko pokazał mu, że nie ma co liczyć na "jedenastkę".

5
3
1
4
27'

Dobry pressing włoskich piłkarzy, ale szwankuje pierwsze podanie po przechwycie piłki. Zazwyczaj jest ono niecelne.

2
5
2
1
26'

Poirytowany jest Burak Yilmaz. Nie dość, że praktycznie nie dostaje podań, to gdy teraz Turcy mieli okazję do kontrataku, zbyt późno podawał mu Karaman i sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

3
3
3
1
1
24'

Obraz gry się nie zmienia. Atak pozycyjny Włochów. Turcy są - jak na razie - bezradni.

8
1
1
6
2
22'

Idealne dośrodkowanie Insigne, niepilnowany w polu karnym był Chiellini, ale kapitalną interwencją popisał się Cakir!

8
3
2
1
21'

Sędziowie nie zakwalifikowali tego zagrania jako niezgodne z przepisami. Tymczasem mamy rzut rożny dla Włochów.

6
5
4
4
9
21'

Strzelał z dystansu Immobile, ale na drodze uderzenia stanął jeden z tureckich obrońców. Włosi reklamują zagranie ręką w polu karnym!

4
3
7
4
6
21'

Dominacja Włochów nie podlega dyskusji. Wysoki pressing, z którym Turcy kompletnie sobie nie radzą. Rozpaczliwie wybijają piłkę i w zasadzie oddają ją za darmo rywalom.

6
1
1
3
4
20'

Bardzo nieudany strzał z dystansu oddał Bonucci. Piłka minęła bramkę w znacznej odległości.

5
6
3
5
3
18'

Świetnie pograli teraz Włosi! Insigne miał idealną okazję w polu karnym po podaniu Jorginho, ale źle trafił w piłkę i ta minęła bramkę.

5
4
3
1
1
16'

Tym razem dośrodkowywał Berardi, jednak został zablokowany. Italia wciąż atakuje.

4
6
2
3
2
15'

Indywidualna akcja Spinazzoli lewą stroną, dośrodkowanie w pole karne, ale wybijają piłkę Turcy.

5
5
2
2
14'

Zaskakujący strzał zza pola karnego oddał Berardi, piłka odbiła się od jednego z tureckich obrońców i wylądowała w rękach Cakira.

3
3
1
1
1
12'

Tymczasem z kontratakiem ruszyli Turcy, ale Calhanoglu faulował Barellę na dwudziestym metrze od włoskiej bramki.

3
2
2
6
4
11'

Cierpliwie grają Włosi. Powoli rozgrywają swoje akcje, usypiają przeciwnika. Brakuje jednak konkretów.

6
4
1
1
5
9'

Turcy nie atakują wysokim pressingiem. Wyczekują na rywala na własnej połowie.

7
3
4
3
6
8'

Na razie brakuje sytuacji podbramkowych. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

5
2
2
7
7
6'

Turcy mają problemy z dłuższym utrzymaniem się przy piłce. W ogóle w pierwszych minutach dostrzegalna jest nerwowość po obu stronach.

4
7
1
2
2
5'

Mecz niby odbywa się w Rzymie, ale na trybunach zdecydowaną przewagę mają Turcy. Są głośniejsi, a gdy tylko podopieczni Manciniego są przy piłce, rozlegają się przeraźliwe gwizdy.

5
5
5
2
4
3'

Pierwsza szansa dla Włochów. Berardi dogonił piłkę przy linii końcowej, zagrał w pole karne, ale nabiegający na bliższy słupek Immobile strzelił tylko w boczną siatkę.

5
5
2
7
4
2'

Włosi w ataku pozycyjnym, Turcy zmuszeni do biegania za piłką.

4
11
2
4
5
1'

Ależ głośny doping tureckich kibiców. Brakowało tej atmosfery w czasach pandemii.

15
6
4
2
2
1'

Turcja na czerwono, Włosi na biało. Zaczynamy, mamy nadzieję, wielki turniej.

17
9
3
2
3
19:54

Dzisiejszy mecz jako sędzia główny poprowadzi pan Danny Makkelie z Holandii.