Przy piłce Szkoci, ale do bramki Czechów daleko.

3
2
2
90'

W odpowiedzi groźnie zaatakowali Czesi. Blisko było o podwyższenie prowadzenia! Dobrze obronił jednak David Marshall.

1
1
1
1
2
89'

Szkoci jeszcze szukają dośrodkowań w pole karne Czechów.

5
2
1
2
1
87'
86'

Czechy. Schodzi: Vladimir Darida. Wchodzi: Petr Sevcik.

84'

James Forrest popisał się efektownym dryblingiem w polu karnym Czechów. W ostatniej chwili został jednak zablokowany!

1
1
4
2
81'

Patrik Schick dostał podanie w polu karnym. Natychmiast zdecydował się na strzał, lecz David Marshall tym razem obronił.

2
1
4
4
2
79'

Szkocja. Schodzi: Lyndon Dykes. Wchodzi: Kevin Nisbet.

79'
77'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Czechów. Z kilku metrów strzelał Scott McTominay, lecz to uderzenie było niecelne.

1
1
3
4
1
75'

Gra wznowiona.

1
73'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z Czechów. Tomas Kalas ma rozciętą skórę na głowie po starciu z rywalem.

1
2
5
72'

Czechy. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Matej Vydra.

71'

Czechy. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Adam Hlozek.

2
2
2
2
2
70'

Czesi szykują kolejne zmiany w swoim zespole. Na razie dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

2
2
1
67'

Czechy. Schodzi: Alex Kral. Wchodzi: Tomas Holes.

1
1
1
67'

Szkocja. Schodzi: Stuart Armstrong. Wchodzi: Ryan Fraser.

67'

Szkocja. Schodzi: Jack Hendry. Wchodzi: Callum McGregor.

1
1
1
3
2
66'

Tomas Vaclik! Jak nie Patrik Schick, to w bramce Vaclik! Bramkarz znakomicie obronił nogą strzał Lyndona Dykes'a z kilku metrów.

1
1
2
4
2
64'

Szkoci nie mają pomysłu na to, jak zaskoczyć Czechów. Ci grają bardzo pewnie.

5
2
1
5
1
61'

Szkoci blisko bramkowej odpowiedzi! Stuart Armstrong strzelał z kilkunastu metrów. Tomas Kalas podbił piłkę, a ta przeleciała nad bramką.

3
4
2
7
3
55'

Czesi przeważają i szukają kolejnej okazji na gola.

7
4
2
1
10
54'

To zdecydowanie będzie jeden z głównych kandydatów do bramki turnieju. Kapitalnym uderzeniem popisał się Patrik Schick.

12
4
1
2
4
52'

Gol! Strzelił Patrik Schick.

CO ZA GOL! Fenomenalna bramka! Patrik Schick przelobował bramkarza reprezentacji Szkocji! Schick strzelał praktycznie z połowy boiska!

133
29
16
6
20
52'

Wracamy do gry.

6
3
3
6
8
51'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden ze Szkotów.

1
2
3
2
49'

Kapitalnie interweniował Tomas Vaclik! Bramkarz wybił piłkę zmierzającą do bramki po tym, jak źle wybijał ją Tomas Kalas.

1
1
4
9
1
48'

Poprzeczka! Z około 18 metrów strzelał Jack Hendry. Blisko było o gola dla Szkocji.

2
3
4
6
47'

Znów dobrze spisał się David Marshall. Obronił tym razem strzał Vladimira Daridy.

2
1
1
1
46'

Przed szansą stanął Patrik Schick, lecz David Marshall nie dał się zaskoczyć.

1
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
2
46'

Szkocja. Schodzi: Ryan Christie. Wchodzi: Che Adams.

45+1'

Zza pola karnego strzelał Stuart Armstrong. Uderzenie zostało zablokowane.

4
1
1
2
3
45'

Jesteśmy w doliczonym czasie gry. Przy piłce Szkoci.

1
1
1
1
43'

Teraz dośrodkowanie przed bramkę Czechów. Poradzili sobie jednak obrońcy z wybiciem piłki.

5
4
4
3
7
42'

Gol! Strzelił Patrik Schick. Asystował mu Vladimir Coufal.

1:0 prowadzą Czesi! W końcu ładne dośrodkowanie w pole karne Szkotów. Do piłki wyszedł Schick i z kilku metrów oddał celny strzał głową!

48
13
3
9
15
41'

Czesi szukają dośrodkowań przed bramkę Szkotów. Brakuje jednak dokładności i ich wykończenia.

2
1
3
3
6
40'

Czesi wykonywali rzut rożny. Wrzutka w pole karne, lecz zabrakło uderzenia na bramkę.

1
1
2
4
2
37'

Nie zanosi się na to, że w tej części spotkania padną gole. Obu drużynom brakuje wykończenia akcji.

3
2
1
1
3
34'

Mecz znów nabrał tempa. Do ofensywy ruszyli Szkoci.

7
1
1
3
4
34'

Ładne dośrodkowanie przed bramkę Czechów. Dobrze piłkę wybił Tomas Kalas.

2
2
1
1
2
32'

Z około 15 metrów z pierwszej piłki strzelał Andrew Robertson. Mocne uderzenie pod poprzeczkę, lecz Tomas Vaclik nie dał się zaskoczyć. Po rzucie rożnym strzał jednego ze Szkotów został zablokowany.

2
1
1
1
2
30'

Lekkie zamieszanie przed bramką Szkotów. Ostatecznie jednak obrońcy wybili piłkę. Po chwili dośrodkowanie, ale tym razem futbolówkę złapał David Marshall.

2
1
2
1
1
28'

Zdecydowanie słabsze ostatnie minuty. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
1
1
1
1
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
2
2
1
1
1
24'

Teraz nieco spokojniejszy fragment spotkania.

2
1
1
1
2
22'

Jak na razie bardzo ciekawe spotkanie. Sporo akcji ofensywnych - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
3
2
1
3
19'

Odpowiedź Szkotów. Po dograniu z lewej strony niecelnie uderzył Lyndon Dykes. Było groźnie!

4
2
2
4
3
16'

Świetna akcja Czechów! Jakub Jankto w polu karnym dograł do Patrika Schicka. Ten natychmiast oddał strzał, który znakomicie obronił David Marshall.

4
1
2
2
3
13'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Szkocji. Wrzutka ładna, ale jednak minimalnie zbyt mocna i nikt jej nie zamknął.

3
3
6
6
5
12'

Czesi coraz śmielej ruszają do ofensywy. Sytuacja na boisku się zmienia. Teraz to Szkocja bardziej myśli o defensywie.

2
2
3
3
7
10'

Czesi nieco oddalili grę od własnego pola karnego. Szkocja stara się jednak grać wysokim pressingiem.

1
1
2
2
2
6'

Po błędzie obrońcy z Czech w dobrej sytuacji znalazł się John McGinn. W ostatniej chwili został zablokowany.

1
1
1
4
3
5'

Szkoci spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska. Czesi na razie skupiają się głównie na defensywie.

2
1
1
1
3
2'

Od początku meczu Szkoci ruszyli do ataku i szukają swojej okazji na gola.

8
5
1
1
3
14:07

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

3
1
2
4
14:07

Starcie Szkocji z Czechami rozpocznie poniedziałkowe zmagania na Euro 2020. Będzie to już 20. mecz pomiędzy tymi reprezentacjami. Na razie minimalnie lepszy bilans mają Szkoci.