1:0
Zakończony
Słowacja
90+6'

Ostatni, rozpaczliwy atak Słowaków. Dalekie zagranie w pole karne, ale kolejny raz wybijają piłkę Szwedzi.

56
24
9
22
12
90+6'

Sędziowie sprawdzili sytuację na VAR i uznali, że nie ma rzutu karnego.

68
35
17
29
40
90+5'

Niecelny strzał z dystansu oddał Kucka.

41
17
8
16
19
90+5'

Słowacy sygnalizują zagranie ręką jednego ze Szwedów we własnym polu karnym.

58
22
40
13
21
90+4'

W polu karnym był nawet Dubravka, ale Szwedzi wybijają piłkę.

37
28
16
17
23
90+4'

Będzie jeszcze jeden rzut rożny. Jedna z ostatnich szans dla Słowacji.

24
5
25
9
10
90+3'

Szwecja. Schodzi: Emil Forsberg. Wchodzi: Emil Krafth.

21
15
9
13
8
90+2'

Kucka dopuścił się faulu w ofensywie przy próbie strzału głową.

12
11
2
7
8
90+2'

Długie zagranie w stronę pola karnego Szwedów, po którym spanikował nieatakowany Bengtsson. Mamy rzut rożny dla Słowacji.

12
6
4
4
9
90'

Druga połowa potrwa przynajmniej o pięć minut dłużej.

23
13
10
8
20
90'

Kontratak Szwedów, ale Forsberg nie wygrał dryblingu z dwójką rywali, a potem jeszcze faulował Kuckę.

6
5
5
8
3
88'
88'

Szwecja. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Gustav Svensson.

12
8
11
9
7
87'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Weiss. Za przerwanie kontrataku.

10
20
10
11
10
87'

Dośrodkowanie Dudy, olbrzymie zamieszanie w polu karnym... jakimś cudem uratowali się Szwedzi.

26
15
7
5
2
86'

Korner dla Słowacji.

17
16
6
7
13
86'

Słowacy w poszukiwaniu gola wyrównującego, lecz Szwedzi są dziś dobrze zorganizowani w defensywie. Trudno jest znaleźć najmniejszą lukę.

16
7
5
9
4
84'

Słowacja. Schodzi: Tomas Hubocan. Wchodzi: David Hancko.

11
9
10
7
11
84'
84'

Przed szansą Słowacy, lecz Weiss nie popisał się z przyjęciem piłki w polu karnym po podaniu Haraslina. Inna sprawa, że sędzia i tak pokazał spalonego byłego gracza Lechii Gdańsk.

9
7
5
10
10
82'

To powinno być 2:0. Perfekcyjny kontratak Szwedów, Isak był już w polu karnym, ale nie miał dobrej sytuacji do oddania strzału. Po jego prawej strony był znacznie lepiej ustawiony Quaison, ale Isak wybrał indywidualną akcję... i stracił piłkę.

18
11
20
10
12
81'

Kartka dla Dudy to efekt protestów po jednej z decyzji sędziego.

27
15
18
13
10
80'

Żółtą kartkę otrzymał Ondrej Duda.

32
10
11
12
16
78'

To zły wynik dla reprezentacji Polski. Biało-czerwoni będą musieli teraz przynajmniej zremisować z Hiszpanią, by w ogóle myśleć jeszcze o wyjściu z grupy.

57
195
21
39
25
77'

Gol! Strzelił Emil Forsberg.

Dubravka wyczuł intencję strzelca, ale Forsberg uderzył mocno, precyzyjnie, tuż przy słupku. Szwecja na prowadzeniu!

145
54
18
40
54
77'

Słowacja. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Laszlo Benes.

19
5
6
18
6
77'

Słowacja. Schodzi: Robert Mak. Wchodzi: Vladimir Weiss.

12
3
7
18
6
76'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Dubravka.

26
6
5
12
24
75'

Rzut karny dla Szwecji! Dubravka faulował Isaka!

48
21
10
12
27
74'

W Sankt Petersburgu jest dziś bardzo gorąco, co oczywiście ma wpływ na poziom spotkania. Już dwukrotnie mieliśmy przerwę na tzw. cooling break.

12
7
6
4
7
71'

Piękna indywidualna akcja Isaka. Minął trzech rywali, wreszcie zdecydował się na strzał z pola karnego, ale doskonale po raz kolejny broni Dubravka!

26
8
10
7
8
69'

Tempo meczu niezmiennie jest bardzo powolne. Brakuje przyspieszenia, elementu zaskoczenia. Jest to jeden ze słabszych, jeśli nie najsłabszy mecz na mistrzostwach Europy.

21
11
8
7
8
67'

Szansa dla Szwecji! Dośrodkowanie z prawej strony, Isak najwyżej wyskoczył w polu karnym, ale strzelił głową tuż nad poprzeczką.

4
4
5
2
12
65'
64'

Szwecja. Schodzi: Marcus Berg. Wchodzi: Robin Quaison.

3
3
2
5
3
64'
62'

Bez problemu wybijają piłkę Słowacy.

11
8
7
9
10
61'

Isak strzelał zza pola karnego, piłka po rykoszecie wyleciała poza boisko. Korner dla Szwecji.

10
10
9
9
9
60'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, odegrał piłkę Isak, a stojący na piątym metrze Danielson uderzył nieznacznie nad poprzeczką.

12
12
12
13
11
59'

Bramkarze mają swoje pięć minut! Dubravka świetnie interweniuje po strzale głową Augustinssona!

12
12
12
15
12
58'

Co za interwencja Olsena po strzale głową Kucki! Kapitalne dośrodkowanie Hamsika, choć i tak okazało się, że Słowak był na spalonym.

8
7
7
9
9
57'

Faulowany Mak. Trzeba jednak podkreślić, że sędzia rzadko używa gwizdka. Pozwala grać.

7
7
7
9
7
54'

Długie zagranie w stronę Maka, ale Lindelof nie popełnił błędu, dobrze się zastawił i pozwolił, by piłka opuściła boisko.

12
11
11
13
12
53'

Forsberg podawał w pole karne do Isaka, ale ten pozwolił, by piłka zrobiła kozioł przed przyjęciem i ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło.

9
10
9
11
9
52'

Obraz gry nie uległ zmianie. Oba zespoły atakują dość powoli. Trudno jest im przebić się przez defensywę rywala, przez co mecz sprawia wrażenie dość przeciętnego.

11
11
11
13
11
50'

Duda popisał się ładnym dryblingiem, wypracował sobie sytuację strzelecką, jednak posłał piłkę nad poprzeczką.

9
9
9
11
15
50'

Akcja szybko przeniosła się pod drugie pole karne, centrował Mak i po interwencji Larssona będzie rzut rożny.

14
4
4
5
4
49'

Dośrodkowanie Larssona, ale żaden z partnerów nie zdołał dojść do sytuacji strzeleckiej.

8
8
8
9
8
48'

Jeszcze jeden korner dla Szwedów.

7
7
7
8
7
48'

Mecze EURO 2020 możesz oglądać online na platformie WP Pilot.

5
5
5
6
5
47'

Jeszcze zza pola karnego uderzał Forsberg, ale źle przyłożył nogę to piłki i ta poleciała w trybuny.

3
3
4
4
3
46'

Kapitalne prostopadłe podanie do Isaka, ten miał trochę miejsca na szesnastym metrze, próba strzału przy dalszym słupku, ale świetnie rzucił mu się pod nogi Skriniar i zdołał zablokować to uderzenie!

6
6
6
7
6
46'

4
44'

Płaskie, mocne dośrodkowanie Hamsika, lecz w polu karnym nie było ani jednego Słowaka.

13
14
13
27
13
43'

Strata Szwedów na własnej połowie, Duda wystawił piłkę Hamsikowi na dwudziestym metrze, ale ten strzelił nad poprzeczką. Wściekły gwiazdor reprezentacji Słowacji.

15
16
15
17
15
42'

Od paru minut to Słowacy przejęli inicjatywę i teraz to oni częściej są w posiadaniu piłki.

24
9
9
10
9
40'

Ładna akcja Słowaków. Dośrodkowanie Koscelnika, po którym efektownie, piętą zagrywał Duda. W zamyśle było to podanie do stojącego nieopodal Hamsika, ale połapali się w tym Szwedzi i przytomnie interweniował Olsen.

10
10
10
11
10
38'

Spore zamieszanie w szwedzkim polu karnym po dośrodkowaniu Hamsika. Doszedł do sytuacji strzeleckiej Kucka, jednak został zablokowany przez Lustiga.

13
14
13
14
13
37'

Indywidualna akcja Maka z lewej strony, podobna do tej, po której Słowacja strzeliła gola na 1:0 w meczu z Polską. Tym razem jednak dobrze zachowali się obrońcy i będzie jedynie korner.

7
7
7
8
8
35'

Płaska centra Pekarika z prawej strony, nabiegał na bliższy słupek Hamsik, ale dobrze zachował się w tej sytuacji Danielson, który nie pozwolił swojemu rywalowi na swobodne opanowanie piłki.

5
5
6
6
5
33'

Na razie nie jest to porywające widowisko. Sporo dośrodkowań, mało strzałów, dość powolne tempo rozgrywania akcji. Wygląda to tak, jakby obie ekipy przede wszystkim nie chciały przegrać tego spotkania.

6
3
6
7
16
32'

Dośrodkowanie Larssona z prawej strony... raz jeszcze zbyt niskie. Słowacy nie mają żadnych problemów z wybijaniem piłki.

7
7
7
8
7
31'

Zbyt mocne dośrodkowanie w kierunku Kucki na dalszy słupek. Ten nie zdołał uratować sytuacji i grę wznowią Szwedzi.

9
9
9
10
9
30'

Miękkie dośrodkowanie Hamsika na dalszy słupek, przytomne odegranie do Kucki, ale ten źle trafił w piłkę. Trudno powiedzieć czy był to strzał czy kolejna próba podania. Wyszło tak, że Szwedzi bez problemu wyjaśnili całą sytuację.

7
7
7
8
7
27'

Po dośrodkowaniu z lewej strony nieczysto w piłkę trafił Berg. Futbolówka długo leciała w powietrzu i problemy ze skutecznym piąstkowaniem miał Dubravka, jednak ostatecznie Słowacy oddalili zagrożenie.

14
9
8
9
9
26'

Zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce Szwedzi, jednak nie ma to większego przełożenia na sytuacje podbramkowe.

10
11
10
11
10
23'

Żółtą kartkę otrzymał Kristoffer Olsson. Za faul taktyczny.

26
17
17
18
17
22'

Zablokowany strzał Larssona z dwudziestego metra, ale i tak gol nie zostałby uznany. Chwilę wcześniej faulowany we własnym polu karnym był Koscelnik i rozległ się gwizdek arbitra.

13
7
7
8
7
21'

Po interwencji Pekarika będzie rzut rożny dla Szwecji.

17
10
10
11
11
20'

Słowacy bronią się całym zespołem na własnej połowie. Napastnicy ustawieni są na czterdziestym metrze od własnej bramki.

6
6
6
7
6
19'

Od kilku dobrych minut gra toczy się wyłącznie w środkowej strefie boiska. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataków.

6
6
6
7
13
16'

Początek spotkania jest dość spokojny. Żadna ze stron nie potrafi przejąć inicjatywy. Raz atakują jedni, raz drudzy, jednak powoli i bez konkretów.

11
11
11
12
11
13'

Dośrodkowanie Larssona, strzelał głową Lustig, ale nad poprzeczką.

13
10
10
11
10
12'

Tym razem Hubocan faulował Berga i Szwedzi będą mieć rzut wolny z okolic narożnika boiska.

6
6
6
7
6
11'

Pekarik faulowany we własnym polu karnym przez Berga. Napastnik reprezentacji Szwecji nie zgadza się z tą decyzją sędziego.

6
6
6
7
6
10'

Kąśliwe dośrodkowanie Koscelnika z prawej strony. Dość nieoczekiwanie sprawiło ono sporo problemów Olsenowi, ale bramkarz Szwedów ostatecznie złapał piłkę.

7
7
7
8
7
8'

Słowacy w ataku pozycyjnym, ale rywale pozostawiają im miejsce na rozgrywanie piłki na własnej połowie. Doskok następuje dopiero po przekroczeniu linii środkowej boiska.

7
7
7
9
7
7'

Pewnie na przedpolu interweniował Dubravka.

15
8
8
9
9
7'

Tymczasem w ataku Szwedzi. Isak był w polu karnym, szukał dośrodkowania z lewej strony, ale zdołał wywalczyć tylko korner.

9
9
9
10
9
5'

Po dośrodkowaniu z narożnika nad poprzeczką główkował Kucka. Sporo miejsca pozostawili mu defensorzy Szwecji.

6
7
6
7
13
5'

Rzut rożny dla Słowaków.

13
6
7
8
7
4'

8
8
9
9
9
3'

Larsson miał trochę miejsca na dwudziestym metrze, ale oddał zbyt lekki strzał, by zaskoczyć Dubravkę.

10
5
4
7
4
2'

Od razu bardzo ostra gra ze strony Szwedów. Olsson bezpardonowa potraktował Skriniara. Sędzia jednak oszczędził go i nie pokazał żółtej kartki.