Zakończony
Portugalia
90+2'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Rafa Silva.

Dublet Cristiano Ronaldo. Portugalia na dobre rozwiązała worek z bramkami i ostatecznie odniesie bardzo przekonujące zwycięstwo. 3:0 po dwójkowym rozegraniu z Rafą Silva. Na koniec ataku najskuteczniejszy zawodnik ligi włoskiej wymanewrował Petera Gulacsiego i oddał uderzenie z bliska do siatki. Gospodarze dostali lanie bardziej srogie niż im się należało z przebiegu widowiska.

39
32
10
23
41
90'

Doliczone pięć minut.

15
2
3
7
8
89'
88'

Węgry. Schodzi: Adam Nagy. Wchodzi: Roland Varga.

1
1
2
2
88'

Węgry. Schodzi: Attila Fiola. Wchodzi: Kevin Varga.

2
2
3
3
87'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Rozsypali się reprezentanci Węgier w ostatnich minutach pojedynku, a Portugalia popisuje się finiszem jak w poprzednim meczu z Izraelem. Cristiano Ronaldo nie miał problemu z wykorzystaniem rzutu karnego. Po jego uderzeniu jest 2:0 dla obrońcy trofeum. To on wygra na początek Euro 2020!

46
25
7
25
55
86'

Żółtą kartkę otrzymał Willi Orban za faul na Rafie Silvie. Rzut karny dla Portugalii.

10
5
7
10
13
84'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Rafa Silva.

Portugalia na prowadzeniu! Przełom w meczu na kilka minut przed końcem podstawowego czasu. Raphael Guerreiro zasmusił kibiców przeważających na stadionie w Budapeszcie! Podanie w środek pola karnego, a w pokonaniu dotąd bezbłędnego Petera Gulacsiego pomógł rykoszet od nóg Williego Orbana.

36
24
9
30
69
81'

Portugalia. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Andre Silva.

2
1
1
2
81'
80'

Żółtą kartkę otrzymał Loic Nego za krewkie protestowanie po nieuznaniu gola.

1
1
2
3
80'

Ogromne emocje w Budapeszcie na 10 minut przed końcem podstawowego czasu. Szabolcs Schon oddał uderzenie z ostrego kąta do bramki Portugalii. Poradził sobie z Pepe, poradził sobie z Ruim Patricio, ale nie ma uznanego gola z powodu spalonego. Ogromne rozczarowanie w większości sektorów.

5
4
3
10
22
78'
77'

Węgry. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Szabolcs Schon.

76'

Kwadrans nadziei obu drużyn na więcej niż punkt. Cristiano Ronaldo domaga się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką Attili Fioli. Wyglądał przekonująco król strzelców ligi włoskiej, ale Cuneyt Cakir nakazał mu powściągnąć emocje.

10
2
1
4
6
74'

Laszlo Kleinheisler szarżował na lewym skrzydle i do samego końca nie zwątpił w możliwość oddania strzału albo wykonania dośrodkowania. Postawił na swoim, ale rozczarował Adam Szalai. Napastnik jakby nie spodziewał się sunącej po murawie piłki i ta została przechwycona przez Ruiego Patricio.

2
71'

Portugalia. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Rafa Silva.

70'

20 minut do końca podstawowego czasu i choć Portugalia ponownie zaczęła przeważać na boisku, to niezmiennie albo obrona reprezentacji Węgier, albo Peter Gulacsi stają na wysokości zadania.

14
3
3
3
68'

Peter Gulacsi już odpowiednio rozgrzany i końcami palców sparował futbolówkę na korner po strzale z dystansu Bruno Fernandesa. Portugalia coraz mocniej poirytowana interwencjami znanego z niemieckich boisk bramkarza.

4
3
3
3
3
66'

Ruben Dias nie zdołał utrzymać piłki w posiadaniu reprezentacji Portugalii po miękkiej wrzutce z głębi pola. Konfrontował się on z Attilą Fiolą i radości Węgra z wygranego pojedynku nie było końca. Są nakręceni niesieni dopingiem z trybun gospodarze.

4
4
1
66'

Węgry. Schodzi: Andras Schafer. Wchodzi: Loic Nego.

64'

Faworyt powrócił do ataku pozycyjnego. Wymiana podań z udziałem wszystkich pierwszoplanowych postaci reprezentacji Portugalii. Cristiano Ronaldo, Bruno Fernandes czy Diogo Jota szukali sposobu na rozmontowanie zdyscyplinowanej defensywy z południa kontynentu.

2
1
1
5
62'

Kwadrans po przerwie nie został zdominowany przez mistrza Europy. Pierwszy w meczu, który można było z czystym sumieniem nazwać wyrównanym. Reprezentacja Węgier pokazuje pazurki i daje do zrozumienia, że remis nie jest szczytem jej ambicji.

14
3
1
2
3
60'

Godzina z czystym kontem bramkarza Węgier.

4
1
1
1
58'

Łapią się za głowy kibice na Węgrzech. Są kolejne strzały na bramkę Ruiego Patricio, ale ten przyciąga piłkę jak magnes. Prosto w niego oddał uderzenie Adam Szalai i tylko skrył wyrażającą rozczarowanie twarz w dłoniach.

1
1
1
3
4
55'

Przerwa w grze spowodowana upadkiem na boisko Adama Szalaia. Wcześniej oberwał w twarz od Rubena Diasa. Sędzia udzielił słownego napomnienia obciążonemu już żółtym kartonikiem zawodnikowi z Portugalii.

1
3
54'

Konfrontacje w centrum boiska. Cuneyt Cakir odgwizdał przewinienie na Portugalczyku, ale jednocześnie udzielił reprymendy poirytowanemu Fernando Santosowi. Selekcjoner reprezentacji Portugalii na pewno nie jest zachwycony wynikiem.

1
2
1
2
50'

Także Rui Patricio ma co robić w bramce reprezentacji Portugalii. Nie są to równie poważne egzaminy jak zdawane przez Petera Gulacsiego, ale na nudę nie może narzekać. Pewnie poskromił próbę zza pola karnego.

1
1
2
2
50'

Tak przestrzelił w pierwszej połowie Cristiano Ronaldo.

3
2
1
1
48'

Dośrodkowanie Nelsona Semedo zostało zablokowane przez Andrasa Schafera. Portugalia miała możliwość poprawienia wyniku po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pepe strzelił w kierunku narożnika bramki, ale raz jeszcze rewelacyjnie na swoim posterunku Peter Gulacsi. Bramkarz ratuje Węgrów!

4
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa w stolicy Węgier. Obu drużynom pozostaje coraz mniej czasu na zdobycie kompletu punktów w pierwszym meczu Euro 2020. Dotąd groźniejsza była Portugalia, ale pokonanie Petera Gulacsiego nie jest takim banalnym wyzwaniem.