Kante faulowany przy narożniku boiska. Będzie rzut wolny dla Francji.

8
15
42
90+2'

Jeszcze próbują Francuzi. Jeden z ostatnich ataków w dzisiejszym meczu. Węgrzy skupieni już wyłącznie na defensywie.

37
9
11
9
11
90'

Druga połowa potrwa o przynajmniej cztery minuty dłużej.

24
8
12
15
21
90'

Problemy zdrowotne Sallaia.

8
3
6
16
6
90'

Digne zablokowany przy dośrodkowaniu. Świetna interwencja Lovrencsicsa, który dodatkowo nastrzelił swojego rywala.

7
4
1
1
2
88'

Gulacsi był naciskany przez Giroud przy wybiciu piłki z własnego pola karnego. Szczęśliwie futbolówka odbiła się od napastnika gości i wyleciała na aut.

16
6
5
5
6
87'

Wygląda to na jakiś uraz Dembele.

10
10
6
17
9
87'

Francja. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Thomas Lemar.

86'

Nieustannie w ataku pozycyjnym Francja.

8
6
4
6
10
85'

Digne z dośrodkowaniem z lewej flanki, lecz kolejny raz dobrze bronią się gospodarze.

10
3
2
4
3
82'

Kolejny raz interweniuje Gulacsi, jednak w tej sytuacji nie musiał się napocić, bo uderzenie Tolisso zza pola karnego było sygnalizowane i dość lekkie.

8
5
4
4
7
82'

Mbappe marnuje doskonałą sytuację! Francuz dobrze zabrał się z piłką w polu karnym, oddał potężny strzał, po którym spektakularną interwencją popisał się Gulacsi!

3
81'

Dośrodkowanie Griezmanna i pewnie na piątym metrze łapie piłkę Gulacsi.

7
5
4
4
3
81'

Akcja Dembele z prawej strony i Francja ma rzut rożny.

3
4
1
2
6
79'

Węgrzy nie spieszą się z atakowaniem. Spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie. Wydaje się, że remis ich satysfakcjonuje.

11
9
3
4
3
78'

Mocna centra Dembele, ale wybijają piłkę gospodarze. Poza jednym błędem, który skutkował utratą gola, trudno się przyczepić do ich gry w obronie.

9
6
4
1
3
76'

Sallai z dośrodkowaniem z lewej strony, ale Lloris uprzedził Węgrów w polu karnym i złapał piłkę.

2
6
4
7
3
76'

Francja. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Olivier Giroud.

76'

Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Corentin Tolisso.

3
3
8
3
9
75'

Węgry. Schodzi: Andras Schafer. Wchodzi: Tamas Cseri.

6
3
5
5
4
74'

Sallai strzelał z dwudziestu metrów, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców francuskich, co mogło zmylić Llorisa, jednak ten był czujny i spokojnie złapał futbolówkę.

4
1
3
6
4
74'

Mecze EURO 2020 możesz oglądać online na platformie WP Pilot.

4
6
1
4
9
72'

Ciekawa sytuacja. Griezmann był faulowany na dwudziestym metrze i arbiter chciał podyktować rzut wolny, ale po chwili strzał oddał Kante i ostatecznie nie usłyszeliśmy gwizdka. Zostało to potraktowane jako korzyść, z której Francuzi nie skorzystali.

7
5
2
2
2
71'

Wracamy do gry na ostatnich dwadzieścia minut. Nieustający doping kibiców obu drużyn sprawia, że to spotkanie równie dobrze mogłoby się nie kończyć.

3
13
3
2
3
69'

Mamy tzw. cooling break. Chwila dla zawodników na uzupełnienie płynów i złapanie oddechu.

13
4
3
2
4
69'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez Francję. Griezmann podawał do Mbappe, ten od razu strzelał przy bliższym słupku, ale nie trafił w bramkę.

7
4
2
4
6
68'

Coraz większa nerwowość wśród Węgrów. Francuzi powoli łapią swój rytm.

8
3
4
14
19
66'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

I kiedy wydawało się, że gospodarze mają ten mecz pod kontrolą, Francuzi doprowadzają do wyrównania. Mbappe powalczył o piłkę z z dwójką środkowych obrońców reprezentacji Węgier, zagrał płasko wzdłuż pola karnego i po zbyt krótkim wybiciu piłki przez Orbana egzekucji dokonał Griezmann.

65
32
23
63
126
66'

Niezłe dośrodkowanie Sallaia z rzutu wolnego, ale dobrze spisał się na przedpolu Lloris.

7
4
8
7
8
64'

Kontratak Francji, ale zgubił piłkę Mbappe. Znakomicie radzą sobie gospodarze w drugiej połowie. Z łatwością przerywają ataki Francuzów.

20
17
6
3
6
63'

Przeciągnięte dośrodkowanie Griezmanna... nie zdążył do piłki Dembele.

6
9
2
5
4
61'

Dojrzała gra Węgrów, którzy wcale nie ograniczają się do defensywy. Próbują rozgrywać piłkę po ziemi i spokojnie budować akcje.

27
10
4
4
3
60'

Ależ zrobiło nam się widowisko! Kleinheisler zagrywał płasko wzdłuż pola karnego, był tam Nikolić, jednak w ostatniej chwili wygarnął mu piłkę spod nóg Varane.

8
6
7
7
11
59'

Kontratak Francuzów. Efektowny drybling Dembele, uderzenie przy bliższym słupku, po którym słupek uratował gospodarzy!

9
6
12
3
8
58'

Długo budowali akcję gospodarze, wreszcie pozycję strzelecką wypracował sobie Sallai, ale źle trafił w piłkę i... ta poleciała w aut.

5
3
4
5
6
57'
56'

Atak pozycyjny Francuzów, ale ci jakby nie mieli pomysłu na przebicie się przez węgierską defensywę.

11
7
3
2
5
54'

Dośrodkowanie Digne z lewej strony, ale piłka leciała na tyle długo, że bez problemu mógł się dobrze ustawić i złapać ją Gulacsi.

12
3
1
2
5
53'

Dłuższe podanie w kierunku Nikolicia, lecz ten nie wygrał pojedynku z Kimbembe, aż w końcu popchnął swojego rywala i sędzia musiał użyć gwizdka.

6
3
2
2
7
52'

Żółtą kartkę otrzymał Endre Botka. Za dość ostry faul na Mbappe.

6
3
2
8
10
51'

Pogba miał miejsca przed polem karnym, jednak strzelił obok słupka. W dodatku poślizgnął się w momencie uderzenia.

11
7
2
3
2
51'

4
3
3
1
2
51'

Węgrzy przed kolejną szansą! Fiola był niepilnowany z lewej strony, szukał go podaniem Nikolić, lecz zablokował to Francuzi.

6
4
2
3
4
50'

Dośrodkowanie na bliższy słupek, ale nie trafił w piłkę Pogba. Było jeszcze lekkie zamieszanie, jednak ostatecznie oddalili zagrożenie gospodarze.

5
7
1
2
49'

Rzut rożny dla Francuzów.

7
3
2
2
11
49'

Zaskakujący i bardzo mocny strzał Pogby z ostrego kąta, ale kolejny raz efektownie broni Gulacsi.

9
2
1
1
48'

Mbappe nie opanował piłki w polu karnym. Sporo szczęścia po stronie Węgrów.

9
5
2
2
4
46'

W przerwie żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na zmiany.

8
3
1
1
2
46'

13:46

Tyle radości na jednym obrazku. Gospodarze, jak na razie, mają powody do zadowolenia!

9
11
1
4
45+4'

Tymczasem na trybunach istne święto.

83
50
4
4
12
45+4'

Francuzi są w szoku, bo nic nie zapowiadało, że będą przegrywać. Mieli to spotkanie pod absolutną kontrolą.

72
53
8
8
8
45+2'

Gol! Strzelił Attila Fiola. Asystował mu Roland Sallai.

Ależ euforia na stadionie w Budapeszcie! Gospodarze na prowadzeniu po świetnym szybkim ataku, który w profesorski sposób wykończył Fiola.

326
161
46
19
29
45'

Sędziowie doliczyli minimum pięć minut do pierwszej części spotkania.

7
4
22
7
7
45'

A w Budapeszcie lada moment zakończy się pierwsza połowa. Długie podanie w kierunku Nikolicia, ale nie popełnili błędu defensorzy gości.

6
4
15
3
5
44'

Przypomnijmy, że dziś o godz. 21 o pierwsze punkty na Euro 2020 powalczą reprezentanci Polski...

6
15
4
11
4
43'

Kontratak Węgrów... ale Sallai strzelił w biegnącego obok Fiolę.

5
3
4
4
4
42'

Prostopadłe podanie w kierunku Benzemy, ale ten nie wywalczył nawet rzutu rożnego. Gra wznowiona od bramki przez Węgrów.

5
3
2
4
5
41'

Pięć minut do końca pierwszej połowy. Obraz gry się nie zmienia. W posiadaniu piłki Francuzi. Węgrzy natomiast czekają na przechwyt i jakiś kontratak.

4
6
2
1
2
40'

Benzema podawał w pole karne do Mbappe, ale ten nie miał ani sekundy na opanowanie piłki. Od razu doskoczyło do niego dwóch rywali.

8
5
4
4
4
38'

Od dłuższego czasu piłka znajduje się wyłącznie na połowie Węgrów. Przewaga przyjezdnych nie podlega żadnej dyskusji.

5
3
6
2
3
37'

Kolejna efektowna akcja gości. Tym razem kończył ją mocnym strzałem z ostrego kąta Pogba, lecz trafił tylko w boczną siatkę.

2
3
3
5
2
36'

Po dośrodkowaniu Rabiota popchnięty w polu karnym był Benzema, ale i to zagranie Węgrów nie kwalifikowało się do odgwizdania przewinienia.

4
2
2
2
1
34'

Z minuty na minutę przewaga Francji rośnie. Gospodarze mają coraz większe problemy.

1
1
2
2
6
33'

Mbappe zabawił się z defensywą Węgrów w polu karnym, ale źle trafił w piłkę w momencie strzału i ta minęła bramkę o dobre trzy metry.

2
3
1
1
2
33'

Wysoki pressing reprezentacji Francji zmusza Węgrów do dalekiego wybicia piłki. Goście momentalnie odzyskują futbolówkę.

2
3
1
1
4
32'

Pavard miał mnóstwo miejsca z prawej strony, jednak kompletnie nie wyszło mu dośrodkowanie.

3
4
1
3
2
31'

A teraz przed szansą Francuzi! Długie podanie do Mbappe, ten w wyśmienity sposób wystawił piłkę do będącego na dwunastym metrze Benzemy, który jednak strzelił tuż obok słupka!

4
3
1
1
2
29'

Świetna akcja Węgrów, ale podanie do wybiegającego na czystą pozycję było minimalnie zbyt mocne i zdążył z interwencją Lloris.

3
4
2
3
3
27'

Na szczęście wszystko z byłym napastnikiem Legii Warszawa jest w porządku i gra może zostać wznowiona.

5
4
1
3
2
27'

Trafiony w głowę Nikolić... oszołomiony Węgier upadł na murawę.

4
2
4
3
9
26'

A Mbappe z rzutu wolnego trafia w mur.

6
4
2
4
2
26'

Węgry. Schodzi: Adam Szalai. Wchodzi: Nemanja Nikolić.

26'

Szalai kończy mecz i udaje się do szatni.

3
2
1
1
3
24'

Zawodnicy wykorzystują ten moment na uzupełnienie płynów w organizmie.

5
5
1
23'

A tymczasem opatrywany w okolicach linii środkowej jest Szalai.

3
1
2
3
23'

Pogba faulowany parę metrów przed węgierskim polem karnym. Będzie rzut wolny dla Francji z niebezpiecznej odległości.

2
1
1
1
2
22'

Botka zagrywał za mocno w kierunku Szalaia. Piłka w rękach Llorisa.

2
1
1
1
21'

Kolejny raz strzelał głową Mbappe, lecz nie trafił w bramkę. Podawał Benzema.

3
3
1
1
5
20'

Sallai był faulowany przez Kimpembe i zawodnik węgierski musiał otrzymać pomoc medyczną. Gospodarze grają już jednak w pełnym składzie.

5
2
2
2
19'

Dośrodkowanie Mbappe w pole karne, ale nie było tam żadnego z partnerów.

4
2
1
1
1
17'

Ależ zrobiło nam się spotkanie! Znakomita centra Digne, był w polu karnym Mbappe, ale Francuz główkował tuż obok słupka.

2
3
1
2
16'

Kleinheisler oddał strzał z ponad dwudziestu metrów, ale źle trafił w piłkę i ta ledwo dotoczyła się do Llorisa.

1
2
1
1
2
15'

Indywidualna akcja Kante środkiem pola. Podanie do Benzemy było jednak za mocne, a i tak napastnik Realu Madryt był na spalonym. Ponownie pewnie interweniuje Gulacsi.

3
3
2
14'

Ależ okazję mieli goście! Najpierw Gulacsi obronił strzał Benzemy zza pola karnego, a po chwili popisał się jeszcze lepszą interwencją po uderzeniu z bliska Griezmanna!

6
4
5
3
2
13'

Francuzi spokojnie budują akcje w ataku pozycyjnym. Nie spieszą się, grają powoli.

2
1
1
1
1
12'

Mbappe bliski straty piłki na połowie boiska. Zdaniem Węgrów odbiór był czysty, ale inaczej postanowił arbiter, który przerwał grę.

2
3
1
2
4
11'

Po dośrodkowaniu z narożnika pewnie złapał piłkę na przedpolu Lloris.

1
3
1
1
1
10'

Benzema wybija piłkę na rzut rożny.

1
1
3
10'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Pavard. Kolejny raz Pavard nie poradził sobie z rywalem i musiał faulować.

5
3
3
4
7
9'

Pavard faulował taktycznie. Węgrzy mieli okazję do kontrataku, jednak rozległ się gwizdek sędziego.

3
2
3
4
2
9'

Dośrodkowanie Griezmanna, ale wybijają piłkę gospodarze.

2
3
1
1
1
8'

Akcja Pogby, po której będzie rzut rożny dla Francji.

1
2
4
1
2
8'

Griezmann podawał prostopadle w kierunku Mbappe, ale za mocno i pewnie interweniował Gulacsi.

3
4
1
1
1
7'

Fiola przedzierał się lewą stroną, ale znakomicie zatrzymał go wracający Griezmann.

1
2
2
1
2
6'

Nie było tam przewinienia, które kwalifikowałoby się do odgwizdania rzutu karnego. Francuzi wznowili grę.

1
1
3
3
3
5'

Węgierski piłkarz potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
4
7
3
4'

Botka upadł w polu karnym i złapał się za głowę. Mamy przerwę w grze.

1
1
4
2
1
4'

Varane faulował z lewej strony boiska Sallaia. Pobłażliwy w tej sytuacji arbiter, bo obrońca Realu Madryt spokojnie mógł obejrzeć żółtą kartkę.

1
2
5
4
4
2'

Kapitalny doping kibiców obu drużyn. Na boisku, jak można było się spodziewać, dłużej przy piłce utrzymują się Frnacuzi.

4
3
1
1
1
2'