1:1
Zakończony
Hiszpania
komentarz

Dziękujemy za ten długi wieczór z Euro 2020. Zapraszamy na jutro na mecz Anglia - Dania. Dobrej nocy!

komentarz

4:2 - Jorginho! Ależ to zrobił! Simon został w bramce! Koniec! ITALIA w finale!

343
139
24
47
59
komentarz

NIE MA GOLA!Alvaro Morata strzela w prawy dolny róg, broni Donnarumma!

296
136
46
69
84
komentarz

3:2Federico Bernardeschi lewą nogą w okienko. Rzucił się dobrze Simon, ale piłka leciała za wysoko.

182
64
26
30
54
komentarz

2:2 - Thiago Alcantara w pierwsze tempo, po ziemi, prosto do sieci. Na przekór hejterom!

118
52
26
60
117
komentarz

2:1 - Bonucci strzelił w prawo, Unai Simon rzucił się w lewo.

181
64
25
27
59
komentarz

1:1 - Moreno w drugie tempo, w prawe okno bramki!

116
39
24
69
94
komentarz

1:0 - Belotti! Tuż przy słupku, bardzo mocno i pewnie!

komentarz

Czułe uściski Chielliniego i Alby przy losowaniu. Nawet jeśli nie były szczere, ładnie to wyglądało.

11
120'

Ależ fatalne podanie Thiago do przodu. Zupełnie jakby pomylił kółko z kwadratem na konsoli.

13
44
12
11
12
119'

Pedri wykonał chyba pierwsze niedokładne zagranie w meczu. Zbliżał się Pau Torres, ale podanie zostało przecięte.

13
11
7
6
10
118'

18
116'

Odkreślamy sobie na ścianie spalone Belottiego.

14
23
6
9
11
115'

Znów prosta strata Hiszpanów. Kontra. Belotti do Berardiego i... świetna interwencja Pau Torresa.

16
5
9
8
5
114'

A Belotti znów na spalonym. Włosi mimo wszystko chcą się urwać.

8
112'

Belotti poskrobał po bucie Albę. Gra przerwana.

7
7
9
9
15
111'

Jest gol Berardiego, ale jest i spalony. Zresztą dwóch Włochów było za blisko bramki przy zagraniu z głębi pola.

25
18
12
27
13
110'

Berardi, lewa noga, przymiarka do strzału z dystansu... zablokowane to uderzenie.

9
7
7
3
2
109'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Eric Garcia. Wchodzi: Pau Torres.

5
6
5
4
3
108'

Berardi piętą do Bernardeschiego, ten chciał jeszcze odegrać któremuś z kolegów, ale wrócił Laporte.

4
3
1
6
3
108'

Thiago Alcantara wykonał polski centrostrzał, ale efekt mizerny. Piłka dwa razy skozłowała jeszcze przed Donnarummą.

3
4
2
4
3
107'

Locatelli fauluje Daniego Olmo, który tracił piłkę, ale dobrze się ustawił.

1
2
106'
komentarz

Włochów już łapią skurcze. Nie jest lekko. Co ciekawe, Hiszpanie grają trzecią dogrywkę i wyglądają fizycznie całkiem dobrze.

18
7
4
5
8
105'

Ależ zagrali sobie to dwójkowo Llorente i Pedri. Centra po ziemi wybita jednak przez defensorów.

9
3
3
2
1
104'

Znów Olmo wykonał podanie otwierająco-przyspieszające do Moraty. Ale trochę za bardzo wziął sobie do serca ten drugi człon.

8
7
3
3
3
103'

I znów chwila wytchnienia. To jednak też są ludzie.

12
9
4
4
4
102'

Morata... zablokowany! Llorente... też! Donnarumma piłki wprawdzie nie dotknął, ale robotę zrobili za niego obrońcy.

9
7
5
5
9
101'

Natalia Nykiel nagrała taką piosenkę pt. "Spokój". To pewnie o tym, co dzieje się na Wembley przez ostatnie 2 minuty.

2
14
1
3
1
100'

Berardi przerywa konstrukcję akcji Hiszpanów faulem taktycznym.

6
5
2
4
9
99'

Na razie Azzurri nie są w stanie przekroczyć połowy boiska.

5
1
1
4
3
98'

Co za pinball w polu karnym Włochów! Dośrodkowanie Olmo, poleciały ze trzy strzały, które odbiły się od obrońców. Czwarty minął słupek bramki Donnarummy.

6
2
2
3
4
97'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Toloi.

6
3
3
6
3
95'

Zdecydowanie spadło tempo tego meczu.

11
5
6
6
8
94'

Niedokładny, zbyt mocny przerzut Laporte'a na prawą stronę.

1
3
1
3
1
93'

komentarz

Dani Olmo centrował piłkę z rzutu wolnego, lecz któryś z jego kolegów faulował w ataku.

5
2
1
3
91'

4
90+3'

Tak to wyglądało.

17
6
6
8
9
90+2'

Di Lorenzo przecina podanie do Llorente. Rzut rożny dla Hiszpanii.

24
14
10
8
16
90+1'

Trwa pierwsza z co najmniej trzech doliczonych minut.

15
8
5
3
5
90'

Dani Olmo zagrywa prostopadle w pole karne, Chiellini przy wślizgu pomaga sobie ręką. Nie ma rzutu karnego.

2
88'

Znów Unai Simon na 20. metrze. Tym razem w narożniku pola karnego. Tykająca bomba.

14
8
3
5
4
87'

Morata otrzymał piłkę na lewej stronie, ale za mocno sobie ją wypuścił i... boisko mu się skończyło.

2
7
1
5
2
86'

Patrzymy na klasyfikację strzelców Euro...

5
2
2
2
2
85'
ZMIANA
85'
ZMIANA
85'
ZMIANA
83'

Tymczasem Sergio Busquets strzela z dystansu, ale nad bramką.

12
6
4
5
14
82'

Hiszpania chce to rozstrzygnąć przed dogrywką! Rzut rożny!

9
3
3
4
11
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Dani Olmo.

Ależ przyspieszyli Hiszpanie! Tak bardzo, że sam Chiellini nie zdążył! Oni się rozumieją bez słów! Odsłonięty na chwilę Morata dostał piłkę na 6. metrze i wykończył tę akcję! Remis!

189
85
27
57
106
80'

Po przechwycie znów o strzał pokusił się Berardi. Broni SImon.

12
5
5
3
7
79'

Podchodzą wyższym pressingiem Włosi. To się opłaca na podmęczonych Hiszpanów.

6
1
2
1
1
78'

Unai Simon wybija piłkę na 20. metrze. Ta trafia w plecy Laporte'a i wychodzi na aut. Niebezpiecznie.

7
2
3
1
3
77'

Za płaskie dośrodkowanie z narożnika. Stały fragment zmarnowany przez Hiszpanów.

9
4
1
4
6
76'

Ładne prostopadłe podanie na prawą stronę pola karnego. Morata jednak był pod tak ostrym kątem, że stać go było tylko na wywalczenie rzutu rożnego.

2
2
2
1
1
75'

Wyciągnięty na 20. metr Simon. Kusi los hiszpański bramkarz.

9
2
1
74'
ZMIANA
73'
ZMIANA
72'

Berardi popędził prawą flanką, ale zdążył wrócić Alba. Co za tempo tego meczu!

8
5
2
2
4
71'

Wrzutka Alby, ale faulował Donnarummę Azpilicueta.

3
3
4
2
3
70'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Koke. Wchodzi: Rodri.

3
70'
ZMIANA
68'

Olmo fauluje Barellę w środkowej strefie. Wiadomo, teraz czas płynie wolniutko Włochom.

2
4
3
3
67'

Insigne do Berardiego (wszystko w polu karnym Hiszpanów) i tylko dlatego, że Simon złączył nogi, piłka nie przeszła mu między nimi i nie jest teraz 2:0 dla Włochów!

4
4
4
5
11
66'

Górna piłka do Oyarzabala, ten błyskawicznie do Daniego Olmo i... strzał obok bramki.

7
4
4
5
7
65'

Kapitalnie rozegrali to Hiszpanie! Kilka podań na małej przestrzeni, aż tu w końcu wrzutka Koke na głowę Oyarzabala, ale... o 20 centymetrów za daleko!

8
64'

Był nawet rzut rożny dla Hiszpanów, ale tak się spieszyli, że stracili.

8
62'
ZMIANA
16
5
6
5
9
61'
ZMIANA
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Chiesa.

Kapitalny kontratak Italii! Rozpoczął wszystko Donnarumma, popędził Immobile, odegrał do Chiesy, o którym chyba Eric Garcia zapomniał. Piękny strzał rogalem w okienko bramki Simona i 1:0!

207
94
16
17
47
59'

Alba dośrodkowuje, ale łapie Donnarumma. Akcja zaczęła się jednak od przegranego pojedynku Włochów przed własnym polem karnym.

10
6
3
3
3
58'

Kolejna kosztowna strata Włochów w środku pola. Mikel Oyarzabal chciał to wykorzystać i uderzył z 20 metrów, ale broni Donarumma.

8
4
2
4
6
56'

Kontra Hiszpanów. Olmo wygrał przepychankę ze stoperami, zagrał do Ferrana Torresa i... nawet nie było z tego strzału. A Koke, który ubezpieczał tę akcję i był niepilnowany, wyraźnie się wściekł.

2
5
2
3
3
56'

Emerson znów napędza akcję na lewym skrzydle, ale źle zagrał do Immobile.

2
2
2
4
3
55'

No i skończyło się hulanie po interwencji Di Lorenzo. Od bramki Donnarumma.

5
4
2
2
2
54'

Hiszpanie wymieniają jakieś 548 podań zanim ruszą w stronę bramki. Na razie się do niej nie zbliżają.

3
6
3
3
2
53'

Pierwszy raz piłkę w polu karnym dostał Chiesa. Oddał strzał po ziemi, ale doskonale zareagował Simon.

1
2
1
3
2
52'

Oyarzabal odegrał do tyłu do Busquetsa na 16. metr, ale gracz Barcelony uderzył ponad bramką.

5
1
2
2
1
52'

Niespełna 58 tysięcy widzów ogląda mecz na Wembley. To prawie 3/4 pojemności obiektu.

8
1
1
9
4
51'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

9
4
2
3
1
51'

Dośrodkowanie Koke, piłka leciała w światło bramki, ale wypiąstkował ją Antonio Donnarumma.

3
3
1
3
3
50'

Zagranie z prawej strony Daniego Olmo na 6. metr, gdzie był Ferran Torres, ale był też Giovanni Di Lorenzo.

3
1
3
1
1
50'

Z rzutu rożnego nic nie wyszło, ale chwilę później jest próba prostopadłego zagrania do Immobile... za mocna.

3
2
4
2
4
49'

Złe wybicie Simona, podeszli wyżej Włosi i zrobił się z tego rzut rożny.

5
5
2
2
2
48'

Pedri do Ferrana Torresa, ten zaczął przepychać się na lewym skrzydle, ale... był na spalonym.

3
4
4
3
2
47'

Insigne stara się zabrać przestrzeń rywalom wysokim pressingiem, ale siły już chyba nie te.