Igor #3
SPAL
84'
90+3'

Przewinienie na Theo Hernandezie i po gwizdku wszyscy nieco zirytowani spojrzeli na sędziego. Liczyli, że to już koniec meczu, a tu nie, trzeba jeszcze chwilkę pobiegać.

3
7
1
5
1
90'

Doliczone cztery minuty.

6
5
3
4
2
90'

Nie ma rzutu karnego. Pomyśleli, pomyśleli i anulowali.

5
6
4
1
88'

Wszystko się sypie w obronie gospodarzy po zejściu Simona Kjaera. Rzut karny dla SPAL-u za zagrania ręką Lucasa Paquety.

4
4
2
7
86'

SPAL. Schodzi: Bryan Dabo. Wchodzi: Federico Zanchetta.

1
86'

Antonio Donnarumma! Bramkarz Milanu świetnie stał i miał szczęście. Po uderzeniu głową z bliska miał możliwość wykonanie efektownej robinsonady. Nie ma jednak co odbierać zasług młodszemu z Donnarummów, który zapracował sumiennie na swoje czyste konto.

4
1
4
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Salamon za faul na Krzysztofie Piątku.

6
5
8
3
6
82'

Milan. Schodzi: Simon Kjaer. Wchodzi: Matteo Gabbia.

3
4
4
1
2
80'

Sergio Floccari wygląda już na słaniającego się na nogach. Zresztą obok doświadczonego piłkarza było trzech przeciwników i nawet gdyby czuł się jak młody bóg, to i tak niewiele by zdziałał.

3
1
1
2
1
78'

Etrit Berisha wybiegł poza własne pole karne i wybił stamtąd piłkę sprzed nadbiegających w parze Krzysztofa Piątka oraz Bartosza Salamona.

4
1
1
1
5
77'

Duży spokój. Trzy gole strzelone przez Rossonerich to i tak wielka radość dla kibiców w czerwono-czarnej części Mediolanu. SPAL ma inne zmartwienia niż szarpanie się w Pucharze Włoch.

5
1
4
1
1
75'

Milan. Schodzi: Giacomo Bonaventura. Wchodzi: Lucas Paqueta.

72'

SPAL. Schodzi: Marko Janković. Wchodzi: Mattia Valoti.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Igor za faul na Rade Kruniciu.

Igor #3
SPAL
3
1
1
1
68'

Theo Hernandez dorzucił gola! AC Milan przechodzi sam siebie.

7
2
3
2
66'

Gol! Strzelił Theo Hernandez.

Francuz nie pozwala Krzysztofowi Piątkowi nacieszyć się tytułem najlepszego w tym sezonie strzelca Milanu. Jak zwykle go dogonił. Theo Hernandez jest specjalistą od takich rajdów zakończonych mocnymi uderzeniami. Defensor wykorzystał bierność Francesco Vicarego i ominął Etrita Berishę. AC Milan już był pewny zwycięstwa, ale chce to zrobić efektownie.

33
13
7
2
2
65'

SPAL. Schodzi: Nenad Tomović. Wchodzi: Bartosz Salamon.

64'

Przedłuża się przerwa w grze spowodowana urazem Nenada Tomovicia. Sztab SPAL-u nie mógł się zdecydować, czy zmieniać defensora. Wreszcie poderwał się pewien debiutant.

4
1
1
3
2
64'

Milan. Schodzi: Samuel Castillejo. Wchodzi: Suso.

3
1
1
3
6
61'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Murgia za faul na Samuelu Castillejo.

SPAL
7
3
2
5
2
59'

Giacomo Bonaventura strzelił technicznie z kilkunastu metrów. Trochę zbyt przewidywalnie oraz delikatnie, żeby zaskoczyć Etrita Berishę. Albańczyk wykazał się skutecznym chwytem.

4
3
3
2
4
56'

Niezła frekwencja w Mediolanie.

4
1
2
1
2
54'

Krzysztof Piątek mógł już mieć hat-tricka.

10
5
2
6
2
52'

Krzysztof Piątek w polu karnym przeciwnika. Kolejne świetne podanie z drugiej linii między istniejącą tylko teoretycznie obronę gości, ale reprezentant Polski zmarnował szansę. Za długo zwlekał z uderzeniem i dał się zablokować w drugim tempie przez ofiarnie interweniującego wślizgiem Nenada Tomovicia.

8
9
2
11
7
50'

Alberto Paloschi zszedł z boiska do ławki rezerwowych, ponieważ doznał drobnego urazu.

3
1
2
5
49'

Giacomo Bonaventura wszedł w pojedynek na skraju pola karnego. Do niedawna kontuzjowany zawodnik wstrzelił piłkę pod bramkę Etrita Berishy, który miał problem z zażegnaniem niebezpieczeństwa.

6
2
1
1
2
47'

Powinno być drugie trafienie Krzysztofa Piątka i tylko "bomber" wie, jakim sposobem nie odpala rewolwerów. Po podaniu Ante Rebicia napastnik Rossonerich wygrał pojedynek i był sam w środku pola karnego. Etrit Berisha był źle ustawiony, mimo to reprezentant Polski trafił w niego zamiast w odsłonięty narożnik. Szkoda tej szansy.