Zakończony
Lazio Rzym
90+4'

Gol! Strzelił Danilo Cataldi.

Danilo Cataldi strzelił lepiej z rzutu wolnego niż Paulo Dybala. Zmiennik pokonał uderzeniem Wojciecha Szczęsnego. Piłka odbiła się od poprzeczki zanim zatrzepotała w sieci. Lazio z Superpucharem Włoch!

26
17
9
11
13
90+3'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rodrigo Bentancur za przerwanie kontrataku Lazio faulem blisko własnego pola karnego.

11
10
8
11
11
90+2'

Nie ma gola. Paulo Dybala trafił w mur.

4
3
1
5
3
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Cataldi za protestowanie.

6
2
2
1
2
90+1'

Kolejny faul blisko pola karnego Lazio. Nierozsądnie grają Biancocelesti, a Juventus ma szansę na wyrównanie z rzutu wolnego.

4
4
2
1
3
90'

Doliczone trzy minuty.

3
2
3
2
3
90'

Piłka przeturlała się blisko bramki Lazio. W polu karnym rzymian znalazł się Leonardo Bonucci i o dziwo nie miał obok siebie żadnego przeciwnika. Strzelił, jednak nieprecyzyjnie.

3
2
2
3
1
88'

Faulują podopieczni Simone Inzaghego. Piłkarze Juventusu wbiegają w pole karne Lazio i szukają tam szans na ponowne wepchnięcie futbolówki do bramki Thomasa Strakoshy.

7
3
3
2
4
84'

Trochę zbyt rozpaczliwa już momentami obrona rzymian i to może się dla nich źle skończyć. Z drugiej strony uderzenia Aarona Ramseya oraz Paulo Dybali prosto w rękawice Thomasa Strakoshy.

6
3
4
2
3
82'

Piłka w bramce Juventusu, ale nie ma mowy o uznaniu gola z powodu spalonego Joaquina Correi.

4
2
5
5
7
82'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Felipe Caicedo.

80'

Publiczność chyba nie przyszła dla Juventusu, ani dla Lazio, a dla Cristiano Ronaldo. Nie ma o co mieć pretensji. Kiedy piłka jest pod nogami Portugalczyka od razu podnosi się wrzawa.

2
2
3
2
2
78'

Ta bramka może dać trofeum Lazio.

3
1
1
76'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Douglas Costa.

75'

Senad Lulić dał prowadzenie rzymianom.

3
1
1
73'

Gol! Strzelił Senad Lulić. Asystował mu Marco Parolo.

Lazio zasłużyło na odzyskanie prowadzenia i Juventus FC ma już mało czasu na poderwanie się do skutecznego ataku. Senad Lulić ma udział przy wszystkich golach w tym meczu. Tym razem zapisał się pozytywnie w historii tego spotkania. Bośniak huknął z ostrego kąta do bramki Wojciecha Szczęsnego po dośrodkowaniu Manuela Lazzarego przedłużonym przez Marco Parolo.

15
5
5
4
7
70'

Coraz mniej czasu pozostaje na rozstrzygnięcie meczu.

1
1
69'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Luiz Felipe co prawda skutecznie zapolował na piłkę, ale nie był w stanie oddać strzału głową w lustro bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego.

2
1
3
1
2
68'

Ciro Immobile nie zdecydował się na uruchomienie biegnącego po jego lewej stronie zawodnika, a zdecydował się na uderzenie. Merih Demiral zablokował z poświęceniem napastnika Biancocelestich.

1
1
1
1
2
66'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Marco Parolo.

2
1
2
1
2
66'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Aaron Ramsey.

64'

Lazio. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Danilo Cataldi.

62'

Wojciech Szczęsny nie dał się zaskoczyć piłką dokręcaną z rzutu rożnego przez Luisa Alberto. Interwencję reprezentantowi Polski próbowało utrudnić kilku zawodników w błękitnych koszulkach.

1
1
2
1
1
60'

Najpierw zablokowane uderzenie Rodrigo Bentancura, a następnie strzelić gola próbował Sergej Milinković-Savić po wrzutce Stefana Radu. Wciąż ataki z obu stron, a w kwadransie po przerwie trochę więcej zaproponowali zawodnicy ze stolicy Włoch.

1
1
2
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Alberto za faul na Juanie Cuadrado.

2
1
1
1
2
57'

Niezłe minuty stołecznego zespołu. Jego akcja zakończona strzałem Ciro Immobile. Futbolówka otarła się o broniącego zawodnika Juventusu i Lazio miało jeszcze możliwość pokonania Wojciecha Szczęsnego z rzutu rożnego.

2
1
1
1
2
55'

Juventus. Schodzi: Mattia De Sciglio. Wchodzi: Juan Cuadrado.

54'

Ponownie Wojciech Szczęsny, który nie miał prawa mieć problemu z zatrzymaniem piłki po anemicznym uderzeniu Senada Lulicia po podaniu Ciro Immobile. To już czwarte uderzenie celne Lazialich.

1
1
1
1
52'

Wojciech Szczęsny nie pozwolił Joaquinowi Correi na dojście do futbolówki po dośrodkowaniu króla asyst Luisa Alberto.

2
1
2
2
1
50'

Obraz podobny do tego z początku konfrontacji. Juventus FC wymienia podania na połowie przeciwnika, a Lazio czeka na możliwość przeprowadzenia szybkiego ataku.

2
3
1
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za przewinienie, po którym gra została puszczona.

48'

Manuel Lazzari został sfaulowany przez powietrze. Beznadziejne zachowanie Włocha, który wybiegał sam na sam z Wojciechem Szczęsnym, ale przewrócił się w połowie drogi.