Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
18 lut 2020 21:00
90+2'

Płaski strzał rozpaczy Marquinhosa z dystansu mija bramkę BVB. Jest jednak korner.

26
12
12
7
31
90'

Doliczono tylko 2 minuty.

55
19
9
6
14
90'
24
11
2
2
6
89'

WAŻNE - Meunier i Verratti nie zagrają w rewanżu!

51
26
1
2
3
89'

4
88'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier.

33
13
3
2
3
88'

Haaland drugim najmłodszym piłkarzem w historii LM, który strzelił 10 goli w rozgrywkach.

11
13
2
2
5
87'

Neymar tańczył z piłką w polu karnym i szukał strzału w długi róg, ale nie uderzył czysto i przeleciała daleko od bramki Burkiego.

25
18
4
4
85'

Świetna akcja BVB po przejęciu na połowie rywala. Jednak Sancho zamiast szukać strzału, wypuścił obiegającego Hakimiego, a Marokańczyk nie dograł dokładnie piłki do Haalanda, ani nie strzelił celnie.

12
4
6
17
8
82'

Okazja PSG, ale strzał Neymara zatrzymał się na słupku! Ależ to był bilard w polu karnym, nikt nie był w stanie zgarnąć piłki!

48
24
19
12
16
79'

Co za kontra BVB! Świetny rajd debiutującego w LM Reyny, wypuszczenie Haalanda, ale Norweg nie pędził, tylko przyjął, popatrzył i huknął z ok. 20 metrów pod poprzeczkę. BVB znowu prowadzi!

113
61
9
6
12
78'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Giovanni Reyna.

13
77'
76'

Fantastyczny rajd Mbappe w pole karne, podanie przed bramkę do uciekającego Neymara, a Brazylijczyk wbił piłkę do pustej bramki. Jest remis!

10
7
4
20
63
75'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe.

43
15
20
44
123
73'

Zaczyna BVB dominować. Mądrze rozciąga grę, tworzy przestrzenie na podanie. PSG sprawia wrażenie zagubionego.

23
8
2
5
70'

Bardzo mądrze przeprowadzona akcja przez BVB! Ładne rozciągnięcie do Hakimiego na prawą stronę, zagrywa w pole karne do Guerreiro. Portugalczyk strzela prosto w nogi obrońców. Piłka jednak ląduje pod nogami Haalanda i Norweg strzałem z kilku metrów nie daje szans Navasowi na interwencję. Dortmund prowadzi!

112
54
9
4
12
69'

Gol! Strzelił Erling Haaland.

269
121
32
17
22
68'

Słówko o Reynie - Amerykanin, 17 lat, ofensywny pomocnik. Ostatnie pół roku spędził w drużynie BVB do lat 19. Zdążył już zadebiutować w Bundeslidze.

22
9
4
1
2
68'

Borussia Dortmund. Schodzi: Thorgan Hazard. Wchodzi: Giovanni Reyna.

3
67'

Ładny, techniczny strzał Hakimiego z ok. 20 metrów przelatuje tuż nad poprzeczką!

10
5
3
4
3
66'

Świetna szansa PSG, ale Burki obronił bombę Mbappe z 13 metrów! Potem dobitka Neymara zablokowana.

37
12
4
5
7
64'

Zapowiadała się wyśmienita kontra PSG, ale fantastycznie powrócił Piszczek i przeciął cross Di Marii do Neymara.

45
23
5
1
4
62'

Urwał się Kurzawa lewą stroną, ściął do środka, widział uciekającego kolegę i chciał do niego zagrać, ale piłka poleciała na trybuny. Fatalne podanie.

9
3
1
1
5
60'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar. Uderzył Witsela przy ostrej walce o piłkę.

23
6
5
3
3
59'

Prawie godzina gry za nami. Piszczek wciąż naprawdę dobrze wyłącza Neymara z gry.

32
16
5
1
2
57'

Ładnie przedarł się Haaland, minął Kimpembe, ale zdołał doskoczyć w polu karnym do niego Marquinhos. Norweg nie zdążył oddać strzału.

9
2
2
13
4
55'

Kiedy znajdziesz dziurę w obronie PSG

13
6
4
3
4
54'

Żółtą kartkę otrzymał Idrissa Gueye. Ostro podciął Witsela na skrzydle.

1
1
2
8
4
50'

Sprytnie rozegrany rzut rożny przez gospodarzy, ale piłka od Hakimiego poszłą za plecy wbiegających kolegów. PSG dało się zaskoczyć!

12
3
1
4
5
49'

Ładne wypuszczenie Hakimiego, popędził pod bramkę, ale w ostatniej chwili jego zagranie wgłąb pola karnego wybił Navas za boisko.

6
1
1
3
5
48'

Na razie oba zespoły nie mogą złapać dobrego rytmu...

5
1
1
9
1
czas Druga połowa
45'

Starcie Haalanda z Thiago Silvą. Brazylijczyk twierdzi, że został uderzony łokciem. Dużo dodał od siebie, ale sędzia odgwizdał przewinienie.

5
1
6
2
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Axel Witsel. W nieprzepisowy sposób przerwał kontrę.

12
5
7
5
10
41'

Mocny strzał Witsela zza pola karnego leci wysoko nad bramką.

5
3
6
5
6
39'

Norweg jest zaangażowany, ale krótko i agresywnie kryją go obrońcy. Nie ma odpowiedniego wsparcia dla niego.

4
4
1
4
4
36'

Kolejna akcja BVB, to gospodarze wrzucają wyższy bieg. Sancho miękko wrzucił na głowę Haalanda, ale Norweg nie trafił czysto w piłkę. Wybiegający za jego plecami Hazard nie sięgnął futbolówki.

19
4
2
4
5
35'

Chociaż teraz akcja Haalanda... Ale zakończył to Norweg strzałem w boczną siatkę. Od bramki Navas.

8
1
4
6
8
34'

Nikt na razie nie chce forsować tempa, zaszaleć... Brakuje polotu i finezji w tym meczu.

3
3
1
8
6
30'

Niezły mecz Piszczka, szczególnie gdy naciska na Neymara pod polem karnym. Brazylijczyk nie jest w stanie zagrać do przodu.

52
11
4
2
5
28'

Ładna wrzutka na głowę Guerreiro, ale potrójne krycie pod bramką zrobiło swoje. PSG czyści zagrożenie.

15
9
4
3
7
27'

Najlepsza szansa w tym meczu! Strzał Sancho ze skraju pola karnego, ale zasłonięty Navas fenomenalnie to jednak broni! Potem dobitka Hakimiego zablokowana.

24
7
5
6
14
27'

Rośnie pressing ze strony BVB, ale brakuje jakiegoś przyspieszenia z obu stron.

13
4
7
4
4
24'

Kolejna akcja Sancho. Teraz zagrał z lewej strony płasko w poszukiwaniu Haalanda, ale szybszy od Norwega był Navas i złapał piłkę.

2
2
2
4
7
23'

Ładne dośrodkowanie Sancho na głowę kogoś z kolegów, ale odgwizdano pozycję spaloną. Piłka spadła po strzale na górną siatkę.

7
2
3
3
4
21'

Akcja BVB, Can dostał piłkę w polu karnym i zamiast uderzać od razu, przyjął, przez co mu odskoczyła i dopadli go rywale.

7
4
5
5
8
20'

Neymar teraz podcięty przez Emre Cana. Długo Brazylijczyk nie podnosił się z murawy. Nie wiemy, czy serio coś go bolało, czy już myślał, kiedy polecieć na urodziny do siostry...

24
39
6
5
8
18'

No cóż... Na pewno się rozkręci...

5
4
4
2
4
17'

Zamyka teraz drużyna gospodarzy przeciwnika, ekipa Łukasza Piszczka dość mozolnie buduje akcję.

12
4
2
4
6
15'

Robi się ostro. Witsel podciął Neymara w środku pola, ale Brazylijczyk ewidentnie szukał faulu. Lahoz upomniał jednak Belga.

12
3
4
5
2
14'

Indywidualna akcja Sancho zakończona anemicznym strzałem z 18 metrów. Piłka przetoczyła się dobry metr od bramki Navasa.

7
1
3
7
4
13'

Guerreiro... nie wiadomo, czy chciał strzelać, czy szukać Haalanda albo Sancho w polu karnym. W każdym razie głupio stracona piłka.

11
2
3
6
9
11'

Neymaaarrr.... ale niecelne. Brakowało naprawdę niewiele!

31
10
8
4
9
10'

Podcięty Neymar przez Guerreiro przed polem karnym, to jest szansa na strzał z rzutu wolnego.

9
3
8
12
9
9'

Dobra długa piłka w kierunku Mbappe, ale Francuz złapany na spalonym. PSG zaczyna dyktować swoje tempo gry.

11
7
9
11
14
6'

Mocne dośrodkowanie Hazarda z lewej strony nie znalazło jednak adresata. Musi grać BVB szeroko, jest do tego zmuszone.

15
8
4
6
6
5'

PSG na razie gra tak, żeby uprzykrzyć życie przeciwnikowi za wszelką cenę.

16
5
5
5
11
4'

Ładna, szybka akcja PSG, ale podanie Di Marii w pole karne nie dotarło do Mbappe. Obrońcy zakleszczyli Francuza i odebrali piłkę

19
8
2
1
5
3'

Co za atmosfera!

22
6
2
3
2
2'

PSG zaczęło od grania wysokim pressingiem, BVB potrafi jednak utrzymać się przy piłce na swojej połowie. Gorzej to wygląda pod polem karnym rywala.