Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
25 lut 2020 21:00
90+4'

Jeszcze jedna akcja Bayernu. Goście jednak szanują piłkę, czekają na końcowy gwizdek sędziego.

109
38
10
9
13
90+1'

Po dograniu z rogu do piłki doszedł Goretzka, piłkę lecącą do bramki zdołali zatrzymać obrońcy.

46
24
45
33
35
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

73
27
35
14
19
90'
ZMIANA
66
19
10
6
7
89'

Mount starał się dogrywać. Najpierw zatrzymał go Boateng, po chwili piłkę złapał Neuer.

69
33
14
7
9
87'

Bayern kontroluje mecz. Chelsea ma niewiele do powiedzenia.

149
55
15
13
11
85'
ZMIANA
79
31
37
22
19
83'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marcos Alonso. Hiszpan uderzył w twarz Roberta Lewandowskiego. Wszystko wydarzyło się podczas walkę o pozycję. Chelsea w osłabieniu!

282
85
79
46
205
82'

Abraham padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

52
23
18
11
13
80'

Indywidualna akcja Pedro, do dogrania nikt jednak nie doszedł.

26
19
14
13
19
79'

Bayern gra już na dużym luzie. Chelsea bez większej wiary w powodzenie swoich akcji.

120
59
14
11
18
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Alphonso Davies. Sprawa awansu już raczej jasna. Szybkie wyjście Bayernu. Davies popędził z piłką, dograł między obrońcę i bramkarza, a Lewandowski wbił piłkę do bramki. 0:3!

1847
756
164
36
59
75'

Mógł mieć problemy Neuer. Dogranie do Abrahama, ten jednak nie zdołał dojść do piłki.

16
17
13
6
11
73'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Cesar Azpilicueta. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

72'

Chelsea stara się wrócić do meczu. Londyńczycy mają jednak problemy ze stwarzaniem sobie okazji bramkowych.

36
25
12
8
14
69'

Po stracie Kimmicha piłkę otrzymał Mason Mount. Strzał sprzed pola karnego był jednak niecelny.

32
26
12
14
15
68'

Kolejna groźna akcja Bayernu, przed szansą znalazł się Coutinho, ale nie wykorzystał okazji.

31
19
26
23
26
66'
ZMIANA

Bayern Monachium. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Philippe Coutinho. Francuz doznał urazu.

37
13
24
56
26
64'

W polu karnym Andreas Christensen zagrał ręką. Sędzia nie wskazał jednak na rzut karny.

16
12
24
34
167
63'

Mueller do Gnabry'ego, ten przyjął piłkę, zwiódł rywala. Uderzył jednak niecelnie. Będzie rzut rożny dla Bayernu.

44
24
15
11
14
61'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Willian.

12
6
19
6
11
61'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Tammy Abraham.

15
13
13
7
8
59'

Po raz kolejny pokazał się Gnabry. Uderzenie Niemca poszybowało nieznacznie ponad bramką Chelsea!

27
9
21
11
11
58'

Coman dogrywał, Lewandowski starał się uderzać z trudnej pozycji, ale niewiele z tego wyszło.

38
11
17
46
14
56'

Starała się zaatakować Chelsea, ale gospodarzom zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.

39
24
10
11
19
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Robert Lewandowski. Bayern szybko rozegrał akcję. Lewandowski ponownie dograł do Gnabry'ego, a ten z dość ostrego kąta uderzył przy słupku. Wilfredo Caballero nie zdołał odbić piłki. 0:2!

856
372
77
31
41
53'

Bayern prowadzi i nie pozwala gospodarzom na odpowiedź. Przed momentem Lewandowski odzyskał piłkę.

189
82
12
14
26
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Robert Lewandowski. Poślizgnął się Cesar Azpilicueta, piłkę szybko rozegrali Bawarczycy. Lewandowski podał do Gnabry'ego, a ten pokonał bramkarza Chelsea. 0:1!

927
408
91
30
49
50'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
32
14
11
13
14
49'

Zakotlowało się pod bramką Neuera. Niemiec wyszedł obronną ręką z sytuacji. Okazało się jednak, że był spalony.

27
6
9
6
15
48'

Spokojny początek 2. połowy. Niewiele dzieje się na boisku.

2
2
9
8
11
46'

Wracamy do gry po przerwie!

26
12
9
5
7
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Alcantara.

Bayern Monachium
11
9
9
15
63
45'

Sędzia doliczył minutę.

32
10
8
10
8
44'

Po dograniu z rzutu rożnego głową ponad bramką uderzył Marcos Alonso.

27
12
26
8
16
43'

W końcu pokazała się Chelsea. Groźnie było pod bramką Bayernu. Strzał Alonso zdołał obronić Neuer.

30
13
29
9
13
41'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Piłkarze nie kwapią się do zdecydowanych ataków.

13
6
10
26
23
38'

Barkley otrzymał piłkę w polu karnym. Jednak nie dał rady oddać strzału. Przy zawodniku Chelsea było aż trzech defensorów Bayernu.

61
21
16
7
21
35'

Gnabry do Muellera, ten uderzył głową. Piłka odbiła się od poprzeczki!

117
26
36
34
40
34'

Mocne dogranie Mounta, ale nikt nie doszedł do piłki. Wcześniej błąd popełnił Neuer.

20
10
18
15
20
32'

Kingsley Coman chciał indywidualną akcją rozerwać defensywę gospodarzy. Nie udała mu się ta sztuka.

24
7
12
25
17
29'

Piłkę otrzymał Mueller, przebiegł z nią kilkanaście metrów. Uderzył jednak niecelnie. Bayern dąży do objęcia prowadzenia.

82
19
15
28
19
26'

Po raz kolejny przed szansą stanął Lewandowski. Polak uderzal z trudnej pozycji, Wilfredo Caballero nie dał się zaskoczyć.

105
27
24
23
38
24'

Barkley dogrywał do Giroud, ale niewiele wyszło z planów.

41
16
10
9
13
23'

Gra Bayernu może się podobać. Chelsea jak na razie przyczajona, z dużym szacunkiem dla rywala.

62
27
10
7
10
20'

Po dośrodkowaniu uderzał Olivier Giroud. Francuz strzelił zbyt anemicznie, Neuer bez problemów złapał piłkę.

49
29
12
13
14
18'

Mount starał się przedostać w pod bramkę Neuera, ale został zatrzymany.

56
20
14
14
14
17'

Starał się dogrywać Gnabry, piłka jednak uderzona niedokładnie nie dotarła do żadnego z jego partnerów.

25
15
16
21
26
15'

Robert Lewandowski otrzymał podanie, przed Polakiem był już tylko bramkarz. Uderzenie z dość ostrego kąta zdołał odbić Wilfredo Caballero.

144
39
40
38
57
14'

Bayern w pierwszym kwadransie wykreował sobie dwie okazje, Chelsea nie potrafi poważniej zagrozić gościom.

90
21
13
13
18
11'

Bayern ładnie rozegrał akcję, piłkę otrzymał Coman. Francuz z dobrej pozycji z ok. 15 metrów uderzył w boczną siatkę.

52
27
25
23
22
9'

Po raz kolejny w polu karnym z piłką znalazł się Mount, zabrakło mu jednak zdecydowania.

53
28
12
11
27
7'

Sprzed pola karnego uderzył Mount, zawodnika Chelsea atakował Mueller. To sprawiło, że Anglik strzelił bardzo niecelnie.

69
33
15
10
21
6'

Chelsea rozgrywa akcję na połowie Bayernu. Jednak do bramki Neuera trochę brakuje.

56
47
24
17
22
3'

Mount ostro potraktował Daviesa. Zawodnik Bayernu odczuł starcie.

27
18
34
40
107
1'

Już pierwszy strzał w meczu. Uderzał Thomas Mueller. Wprost w bramkarza gospodarzy.

124
33
29
20
24
Robert Lewandowski zdobędzie w meczu gola?