Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
1:1
Zakończony
FC Barcelona
90+5'

Korner dla Azzurrich. Po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne reakcja sędziego z powodu faulu Kostasa Manolasa na Juniorze Firpo. Zbliża się ostatni gwizdek...

32
20
11
6
15
90+4'

Gennaro Gattuso krzyczy najgłośniej na Stadio San Paolo. Można było się dowiedzieć, że najwięcej uwag w doliczonym czasie jest pod adresem Allana. Napoli może przeprowadzi jeszcze jeden atak na bramkę osłabionego przeciwnika.

30
16
11
9
14
90+3'
ZMIANA
18
11
7
9
6
90+1'

Przerwa w grze spowodowana bolesnym upadkiem Gerarda Pique po starciu z Piotrem Zielińskim.

46
23
19
9
9
90'

Doliczone pięć minut.

32
15
6
6
16
90'

Arturo Vidal już w szatni!

35
24
8
12
25
89'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Arturo Vidal za starcie po gwizdku z Mario Ruim. Czupurni piłkarze skoczyli sobie do gardeł i Chilijczyk dał się sprowokować Portugalczykowi.

48
44
15
20
31
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui za starcie po gwizdku z Arturo Vidalem.

SSC Napoli
16
11
5
14
16
88'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal za ostry faul.

21
8
6
14
15
87'
ZMIANA
19
9
8
4
2
87'

Arthur Melo ułożył sobie piłkę na prawej stopie w podobnym miejscu do tego, z którego strzelił gola Dries Mertens. Uderzenie pomocnika FC Barcelona było mniej dokładne niż próba Belga.

9
2
6
5
7
86'

Arkadiusz Milik do Matteo Politano, a zagranie byłego skrzydłowego Interu Mediolan powstrzymane przez defensora. Gospodarze musieli zadowolić się rzutem rożnym, który nie przyniósł korzyści.

11
6
4
11
4
84'

Piotr Zieliński uruchomił będego na skraju pola karnego Lorenzo Insigne. Takie podkręcone uderzenia są specjalnością zakładu Włocha, jednak tym razem nie wepchnął piłki w okienko bramki Marca-Andre ter Stegena.

15
5
7
12
3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann za faul na Lorenzo Insigne.

15
5
7
7
11
83'

Nie zmienia się statystyka strzałów celnych FC Barcelona. Wystarczył jeden, żeby dopaść przeciwnika z południa Italii, a teraz każda minuta przybliża podopiecznych Quique Setiena do zdobycia korzystnego wyniku na Stadio San Paolo.

13
6
2
2
3
81'

To ostatni gol wieczoru? Napoli marzy o takim finiszu jak w meczu z Liverpool FC.

6
2
4
80'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Diego Demme. Wchodzi: Allan.

5
3
4
3
1
78'

Gennaro Gattuso coraz mniej zadowolony z tego, co dzieje się na boisku. Dwie szanse na odzyskanie prowadzenia zostały zmarnowane, a później aktywniejsi w ofensywie byli goście niż gospodarze.

11
2
4
3
3
76'

Samuel Umtiti nie wykorzystał dobrego dośrodkowania Lionela Messiego z rzutu rożnego. Zakotłowało się w polu bramkowym, gdzie nędznie interweniował David Ospina, ale przynajmniej utrudnił oddanie strzału głową defensorowi FC Barcelona.

8
2
3
3
5
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu i już trochę inaczej spogląda się na wymiany podań FC Barcelona. Przyjezdni z korzystnym bramkowym remisem starają się zyskać cenny czas.

11
2
3
4
74'
ZMIANA
72'

Arkadiusz Milik domagał się odgwizdania rzutu karnego za starcie metr obok reprezentanta Polski z udziałem Jose Callejona. Wcześniej był spalony i w świecie sędziego ciąg dalszy nie miał znaczenia.

9
3
4
3
2
71'

Artur Melo wniósł ożywienie do gry FC Barcelona. Szarżował zmiennik przez centrum boiska, a jego wysiłek zmarnował Frenkie De Jong marnym dośrodkowaniem, które przechwycił David Ospina.

7
3
4
8
9
70'

Wstrzelenie Nelsona Semedo z okolicy narożnika pola karnego Napoli, jednak tym razem nie zamieniło się w asystę. Futbolówka przetoczyła się przez szesnastkę Azzurrich i posunęła poza boisko.

5
2
2
4
8
68'

Otworzył się nieco mecz po wyrównaniu. Napoli stworzyło sobie dwie szanse na odzyskanie prowadzenia, ale zostawiło więcej miejsca na własnej części boiska, z czego stara się skorzystać FC Barcelona.

8
3
3
1
5
66'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi za niebezpieczny atak na Davida Ospinę w polu bramkowym Napoli.

23
13
14
7
25
64'

Po uderzeniu Antoine'a Griezmanna goście mają korzystny wynik!

20
8
4
11
13
63'

W ostatnich minutach aż dwie sytuacje podbramkowe SSC Napoli i ta druga jeszcze lepsza od poprzedniej. Zapachniało kolejną asystą reprezentanta Polski. Tym razem Arkadiusz Milik zagrał w uliczkę do samotnego Jose Callejona, którego uderzenie w sytuacji sam na sam zatrzymał Marc-Andre ter Stegen!

14
11
4
7
6
61'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Insigne za niesportowe zachowanie.

9
6
2
3
5
61'

Lorenzo Insigne wpadł w pole karne przeciwnika. Włoch jednym zwodem ominął dwóch obrońców z Barcelony, jednak nie pokonał swoim płaskim uderzeniem Marca-Andre ter Stegena.

16
4
7
13
7
59'

Antoine Griezmann dopadł przeciwnika. 1:1 po strzale mistrza świata.

24
19
3
4
10
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Nelson Semedo.

FC Barcelona przeprowadziła sprawny atak, oddała celne uderzenie i piłka od razu znalazła sie w bramce Napoli! Wyrównanie w Neapolu! Świetne podanie prostopadłe w pole karne od Sergio Busquetsa do Nelsona Semedo. Defensor obiegł bezkarnie Giovanniego Di Lorenzo i obsłużył Antone'a Griezmanna. Francuz był sam w środku pola karnego i ominął swoim uderzeniem Davida Ospinę. Cicho zrobiło się na Stadio San Paolo.

153
71
24
61
129
56'
ZMIANA
19
9
3
1
6
55'

Dries Mertens porusza się o własnych siłach, ale nie blokuje miejsca na boisku. Ponad dwa kwadranse dla Arkadiusza Milika.

33
13
5
5
3
54'
ZMIANA
71
35
10
5
8
54'

Dries Mertens jednak cierpi z powodu bólu, więc już więcej wskazuje na wymuszoną zmianę Gennaro Gattuso.

7
11
7
10
7
52'

Dwa albo i trzy dośrodkowania w pole karne Napoli w ciągu minuty. To ostatnie z lewego skrzydła zostało przechwycone przez czujnego Davida Ospinę. Na razie bez zarzutu Kolumbijczyk, choć nie miał trudnych egzaminów.

7
2
1
3
51'

Dries Mertens zbiegł w kierunku ławki, a tam poszedł w ruch zamrażacz. Nic nie wskazuje na to, żeby bohater pierwszej połowy musiał opuścić boisko z powodu poważnego urazu.

8
3
1
3
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets za faul na Driesie Mertensie. Już w pierwszej połowie sprawdzał cierpliwość sędziego Felixa Brycha.

16
4
3
7
6
48'

Tak padła dotychczas jedyna bramka. Czekamy na kolejne, ale na początek żółta kartka...