Real Madryt
48' Fede Valverde 54' Luka Modrić 60' Isco 86' Sergio Ramos
Manchester City
29' Benjamin Mendy 78' Gabriel Jesus 83' Kevin De Bruyne
1:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec! Manchester City odrobił straty i wygrał 2:1. Koszmarna końcówka Realu, przed którym trudny bój w Anglii. Rewanż 17 marca.

Niewiele brakowało Ferlandowi Mendy'emu. Dośrodkowanie z prawej strony. Francuz składał się do strzału, ale w ostatniej chwili piłka skozłowała mu i nie oddał precyzyjnego uderzenia.

Raheem Sterling płasko uderzył w polu karnym. Prosto w bramkarza Realu.

Sędzia doliczył trzy minuty.

Riyad Mahrez uderzył płasko, obok muru, ale prosto do koszyszka Thibaut Courtois.

Czerwoną kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Katastrofa! Ramos wyciął Gabriela Jesusa tuż przed polem karnym i zasłużenie został wyrzucony z boiska.

. Schodzi: Isco. Wchodzi: Luka Jović.

. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Kevin De Bruyne wykorzystał rzut karny i mistrzowie Anglii na prowadzeniu. Co za zwrot akcji!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Belg pewnie pokonał swojego rodaka. Płaski strzał obok słupka i Thibaut Courtois bez szans.

Rzut karny dla City! To może odmienić losy meczu! Na lewej stronie pola karnego Dani Carvajal spóźnił się ze wślizgiem i wyciął Raheema Sterlinga.

Niezła centra Ferlanda Mendy'ego. Do podania wyskoczył Gareth Bale, ale nie uderzył celnie głową.

Gabriel Jesus, główka i 1:1 w Madrycie!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kevin De Bruyne.

De Bruyne - on ma cyrkiel w nodze! Belga pilnowało kilku rywali na lewej stronie, a on i tak celnie dośrodkował koledze. Jesus wygrał starcie z Sergio Ramosem i celnie uderzył głową. Mamy remis!

Pierwszy kontakt z piłką Garetha Bale'a. Walijczyk nie zdążył dobrze dośrodkować. Ederson bez problemów chwycił piłkę.

Thibaut Courtois pewnie łapie dalekie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Gareth Bale.

. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Raheem Sterling.

Luka Modrić wycofał piłkę do Sergio Ramosa. Kapitan Realu uderzał z powietrza, ale rywal zablokował piłkę.

Kolejna nieudana centra do Karima Benzemy. Tym razem niecelnie zagrywał Casemiro.

Za głęboko dośrodkował Fede Valverde. W polu karnym czekał Karim Benzema, ale wyprzedził go Ederson.

Fernandinho jak profesor. Pomocnik skutecznie zastawił się i uprzedził Karima Benzemę.

Kontra City stłumiona w zarodku. Zablokowane podanie na prawą flankę do Riyada Mahreza.

Isco celnie uderzył i 1:0 dla Realu. To drugi gol Hiszpana w tej edycji Ligi Mistrzów.

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Vinicius Junior.

Błąd Rodriego, piłkę odebrał mu Modrić i wypuścił Viniciusa. Brazylijczyk ściągnął na siebie całą uwagę obrońców i bramkarza i dograł do niekrytego Isco. Hiszpan pewnie uderzył w polu karnym.

Wybite dośrodkowanie. Fernandinho przejął piłkę przed polem karnym i uderzył niecelnie.

Isco zablokował dośrodkowanie Benjamina Mendy'ego.

Znowu on! Kto? Riyad Mahrez! 29-latek celował na dalszy słupek, ale Thibaut Courtois wygiął się jak struna i obronił!

Riyad Mahrez znowu zagroził w polu karnym! Thibaut Courtois broni płaski strzał Algierczyka.

Piłka znowu wyprzedziła piłkarza. Vinicius Junior wtargnął w pole karne z lewej strony, uciekał rywalom, ale znowu piłka uciekła mu spod nóg.

Czy po przerwie padną bramki?

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić. Chorwat spóźnionym wślizgiem przerwał kontrę Mahreza.

Pewny, czysty wślizg Ferlanda Mendy'ego. Obrońca powstrzymał Kyle'a Walkera.

MAHREEEEEZ! Pomocnik Manchesteru City był bardzo blisko, dostał dobre podanie od Kevina De Bruyne, przełożył piłkę na lewą nogę i uderzył obok słupka.

Żółtą kartkę otrzymał Fede Valverde. Pomocnik pociągnął za koszulkę rywala.

Skuteczna interwencja Benjamina Mendy'ego. Obrońca daleko przed polem karnym rozbił atak Realu i odebrał piłkę Karimowi Benzemie.

Wracamy po przerwie. Przy piłce Manchester City!

Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis i lekki zawód. Od takich zespołów wolno nam oczekiwać więcej.

To mogło być 1:0 dla Manchesteru City! Thibaut Courtois piąstkował dośrodkowanie Kevin De Bruyne, piłkę przejął Riyad Mahrez, ale jego strzał zatrzymał na linii bramkowej Casemiro!

Kontra Realu. Znowu na lewej flance urwał się Vinicius Junior, ale znowu poniosła go ułańska fantazja i zbyt daleko wypuścił sobie piłkę. Tak to świata nie zwojuje.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Przeciąga się atak pozycyjny Anglików na połowie Realu.

Kolejna przerwa w grze. Ilkay Gundogan przytrzymał Fede Valverde i Urugwajczyk przypadkowo zderzył się z Karimem Benzemą. Francuz trafił kolegę ręką w głowę.

Zbyt głębokie dośrodkowanie Benjamina Mendy'ego w pole karne. Thibaut Courtois wyprzedził Gabriela Jesusa i przerwał akcję.

Riyad Mahrez próbował wyprowadzić kontrę. Algierczyka szybko otoczyli rywale i nie zdążył celnie zagrać na lewą stronę.

Nie rozejrzał się Vinicius Junior przed dośrodkowaniem. Nastolatek zagrał z lewej strony, ale do nikogo. Przed polem karnym nie czekał żaden z jego kolegów.

Szybka akcja Gabriela Jesusa z Bernardo Silvą. Delikatny strzał Portugalczyka w polu karnym. Thibaut Courtois nie musiał się wysilać, żeby obronić.

Przerwa w grze. Poturbowany Ilkay Gundogan po starciu z Luką Modriciem. Po niespełna dwóch minutach piłkarze wrócili do gry.

. Schodzi: Aymeric Laporte. Wchodzi: Fernandinho.

Oj, bardzo źle przymierzył Casemiro. Brazylijczyk uderzył z dystansu, piłka poszybowała w trybuny.

Karim Benzema był blisko szczęścia. Tym razem się nie udało.

Pierwsza groźna akcja Realu! Ederson obronił strzał głową Karima BenzemyVinicius Junior był blisko, ale nie zdążył dobić!

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Mendy. Obrońca sfaulował Lukę Modricia.

Kolejny groźny atak City! Dośrodkowanie Benjamina Mendy'egoRiyad Mahrez przepuścił piłkę, a Kevin De Bruyne z bliska huknął wysoko nad bramką!

Gabriel Jesus przewiózł na lewej stronie Daniego Carvajala. Napastnik zdołał długo prowadzić piłkę, wszedł w pole karne. Dopiero tam powstrzymał go Raphael Varane.

Real jeszcze nie uderzył celnie na bramkę Edersona. To nie dziwi. Na razie brakuje im pomysłu, dużo podań w poprzek boiska, zamiast kreatywnej gry.

Thibaut Courtois udanie sparował strzał Jesusa!

Ależ to była akcja! Kevin De Bruyne idealnie zagrał między Carvajala i Varane'a w pole karne do Gabriela Jesusa. Brazylijczyk przełożył sobie piłkę na prawą nogę i trafił prosto w Thibaut Courtois!

Luka Modrić walczył o piłkę, ale nie zdążył oddać dobrego strzału.

Prawie, prawie! Zamieszało się w polu karnym gości, dośrodkowanie wybite na okolice 18. metra. Piłkę przejął Raphael Varane. Francuz bez dłuższego zastanowienia uderzył z dystansu, ale wysoko nad bramką.

Pierwszy kwadrans zawiódł. Ani jednego celnego strzału na bramkę. Panowie piłkarze, czas się obudzić!

Świetnie ustawiony Aymeric Laporte. Hiszpan wybił dośrodkowanie Viniciusa Juniora, piłka szła prosto na głowę Karima Benzemy.

Długi rajd Benjamina Mendy'ego. Wydawało się, że zdąży dośrodkować. Nic z tego, zablokował podanie Dani Carvajal.

I zapędził się Vinicius Junior. 19-latek ma werwę, odpalił na lewej flance, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę. Obrońca dopadł go, nim zdążył wejść w pole karne.

Błąd Daniego Carvajala. Piłkę na połowie Realu przejął Gabriel Jesus, ale szybko zatrzymał go Raphael Varane. Brazylijski napastnik nie zdążył przedrzeć się pod pole karne.

Bardzo ospały początek w wykonaniu obu ekip. Bez porywczych ataków. To dopiero rozpoznawanie sił wroga.

Raphael Varane pomylił się przy wyprowadzeniu piłki. Niecelne podanie i inicjatywa po stronie gości.

Atak Obywateli. Zablokowany strzał Bernardo Silvy z lewej strony pola karnego.

Nieudane rozegranie piłkarzy Realu na niewielkim polu na prawej stronie boiska.

Zaczęli! Przy piłce gospodarze!

Na Estadio Santiago Bernabeu wraca Pep Guardiola! W przeszłości trener przysporzył wielu problemów Realowi, szczególnie jako trener Barcelony.

W rundzie grupowej Królewscy zajęli drugie miejsce. Wyprzedzili Club Brugge i Galatasaray, ale byli słabsi od Paris Saint-Germain. Manchester City wygrał swoją grupę. Na mistrza Anglii nie potrafiły znaleźć sposobu Atalanta Bergamo, Szachtar Donieck i Dinamo Zagrzeb.

Kto wygra dzisiejszy mecz?

Spotkanie poprowadzi Daniele Orsato z Włoch.

Zapraszamy na pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. Real Madryt zagra z Manchesterem City. Pierwszy gwizdek o godzinie 21.