Atalanta Bergamo. Schodzi: Mario Pasalić. Wchodzi: Adrien Tameze.

2
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Josip Ilicić. Asystował mu Remo Freuler. Ilicić kontynuuje swój koncert. Niepilnowany Słoweniec dostał podanie w polu karnym i technicznym strzałem pokonał bramkarza.

26
11
13
4
1
77'

Dwumecz jest już rozstrzygnięty, ale zawodnicy do końca nie odpuszczają.

4
1
2
73'

Ilicić w polu karnym wdał się w drybling i stracił piłkę. Rzuciło się na niego trzech graczy rywali.

3
1
2
2
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Josip Ilicić. Kontra gości i mamy wyrównanie. Po dograniu Zapaty piłka odbiła się od jednego z graczy Valencii i trafiła do niepilnowanego Ilicicia. Ten pewnym strzałem skompletował hat-tricka.

23
12
4
2
5
70'

Cillessen obronił potężne uderzenie Zapaty.

2
2
2
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Dani Parejo. Kapitalna kontra Valencii. Parejo świetnie podał do Torresa. Z bramki wyszedł Sportiello i Torres bez problemów go przelobował.

11
8
3
10
8
66'

Hateboer zatrzymany w polu karnym. Nie ma wątpliwości, wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

1
1
2
1
4
63'

Akcja Atalany przerwana przez spalonego. Nie da się ukryć, że goście chcieli ją zakończyć w widowiskowy sposób.

1
1
1
2
60'

Strzał Ilicicia został zablokowany przez jednego z graczy Atalanty.

1
1
4
59'

Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez gości. Ilicić po krótkim rozegraniu stracił piłkę.

2
1
1
2
4
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Geoffrey Kondogbia.

5
2
3
2
2
57'

Akcja gospodarzy przerwana. Gameiro był na spalonym.

1
1
1
2
1
55'

Soler dograł w pole karne do Gameiro. Jego strzał okazał się zbyt lekki a do tego niecelny.

2
2
54'

Zapata zgrywał w pole karne. Podanie przeciął defensor Valencii.

1
1
53'

Niepewna interwencja Sportiello po wrzutce z rzutu rożnego. Nie wykorzystali tego gospodarze.

1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Ferran Torres. Świetna akcja gospodarzy. Torres dośrodkował ze skrzydła, a w polu karnym Gameiro uderzył głową i doprowadził do remisu.

12
5
2
7
5
50'

Freuler oddał strzał z szesnastego metra. Piłka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

1
1
48'

Groźna akcja gospodarzy, ale świetną interwencją popisał się Sportiello.

46'

Początek drugiej części gry.

46'
ZMIANA
45+3'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez gości.

1
2
2
2
2
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

1
45'
ZMIANA
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Josip Ilicić. Znów zawodnik Atalanty zmylił bramkarza. Tym razem strzelił w prawy róg. W przeciwny rzucił się bramkarz.

22
11
1
2
42'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Mouctar Diakhaby.

8
5
3
1
2
42'

Jest rzut karny dla Atalanty!

6
5
1
42'

Zagranie ręką w polu karnym Diakhaby'ego będzie sprawdzane przez system VAR. Możliwy jest drugi karny dla gości.

6
4
1
1
39'

Dalekie wyjście bramkarza Valencii uratowało zespół przed stratą gola.

2
1
36'

Dobre podanie do Pasalicia, ale ten został uprzedzony przez defensora rywali.

1
1
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Francis Coquelin.

4
2
3
3
30'

Atalanta nadal kontroluje sytuację na boisku i nie pozwala na wiele rywalom w ofensywie.

4
1
2
27'

Techniczny strzał Gomeza zza pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
1
3
2
4
25'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Pasalić. Piłka przeleciała obok bramki.

2
1
1
2
2
24'

Gosens dośrodkował w pole karne, ale nie było tam żadnego z graczy Atalanty.

2
2
2
2
2
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Świetne podanie w pole karne. Palomino wślizgiem starał się je przeciąć, ale nie była to udana próba. Gameiro i tak dopadł do piłki, a następnie pokonał bramkarza.

Valencia CF
19
6
5
7
9
20'

Spalony po stronie gospodarzy. Akcja przerwana.

1
1
3
2
3
19'

Gameiro szukał w polu karnym Rodrigo. Jego podanie nie było celne, ale miejscowi zdołali wywalczyć rzut rożny.

4
3
1
1
1
16'

Złe podanie Parejo w pole karne rywali. Strata piłki przez gospodarzy.

1
1
1
5
3
15'

Atalanta stara się kontrolować sytuację na boisku. Co prawda częściej przy piłce są gospodarze, ale nadal nie potrafią oddać strzału.

4
2
1
1
1
12'

Gameiro przegrał pojedynek biegowy z obrońcą. Akcja gospodarzy przerwana.

2
1
1
1
3
9'

Potężny strzał Rodrigo z trzydziestu metrów. Obronił Sportiello.

4
2
1
1
1
8'

Valencia CF częściej utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi skonstruować ofensywnej akcji.

2
1
1
2
1
5'

Valencia CF rzuciła się do ataków. Goście skupiają się na defensywie.

5
4
2
4
2
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Josip Ilicić. Piłkarz Atalanty strzelił w środek bramki i zmylił bramkarza, który rzucił się w prawy róg.

48
21
6
4
7
2'

Pierwsza akcja Atalanty, a w polu karnym powalony zostać Ilicić. ARbiter wskazał na jedenasty metr. Faulował Diakhaby.

20:16

W związku z obawą przed rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa mecz rozegrany zostanie przy pustych trybunach.