2
2
87'

Gol! Strzelił Emil Forsberg.

Również bez Marcela Sabitzera można strzelać gole. Zrobił to jego zmiennik po zaledwie minucie spędzonej na boisku. Nokaut i sędzia nawet nie musi liczyć zawodników z Londynu. Emil Forsberg wykonał dobitkę strzału Tylera Adamsa zablokowanego przez obrońcę. Ponownie akcja zakończona golem została napędzona na skrzydle przez Angelino.

41
23
18
5
4
86'

RB Lipsk. Schodzi: Marcel Sabitzer. Wchodzi: Emil Forsberg.

84'

Wymiana podań zawodników RB Lipsk między zdezorientowanymi przeciwnikami. W ostatnim momencie interweniował na przedpolu Hugo Lloris i sprzątnął piłkę gospodarzom. Dayot Upamecano został na domiar złego stratowany przez Japheta Tangangę.

1
1
2
84'

Pora uciekać do szatni...

1
1
2
1
82'

Dayot Upamecano znalazł się w polu karnym przeciwnika. Kompani zrobili mu miejsce do uderzenia. Problem w tym, że huknął prosto w Japheta Tangangę i defensor Tottenhamu Hotspur potrzebował czasu na dojście do siebie.

1
1
1
78'

Zabawa. Piłka sunąca między obrońcami RB Lipsk przetoczyła się nawet między nogami atakującego pressingiem samotnego śmiałka z Londynu. Gospodarzom wychodzi prawie wszystko.

3
3
6
1
1
77'

Na trybunach trwa fiesta. Piłkarze RB Lipsk wydają się być nie do złamania, tym bardziej że ugasili kolejny pożar we własnym polu karnym i powrócili do ataku pozycyjnego.

3
1
1
1
3
75'

Piłkarze z Londynu na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Długo zastanawiali się jak zaskoczyć podopiecznych Juliana Nagelsmanna. Nareszcie udało się i Dele Alli oddał uderzenie po podaniu Lucasa Moury. Interweniował Peter Gulacsi! Druga celna próba Tottenhamu Hotspur.

1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Sabitzer. Ponownie wpisał się do sędziowskiego protokołu. Tym razem napomnienie za faul na skrzydle.

4
3
1
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli za faul na połowie przeciwnika.

Tottenham Hotspur
5
3
2
2
3
70'

Wtorek dubletów w Lidze Mistrzów.

4
2
3
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Japhet Tanganga za powalenie zapaśniczym chwytem Timo Wernera.

5
4
3
2
2
68'

Uciekają minuty podopiecznym Jose Mourinho i gaśnie ich nadzieja na dogonienie przeciwnika. Tottenham Hotspur ma problem, żeby odpowiedzieć czymkolwiek ciekawym na żywiołową grę RB Lipsk.

5
3
3
2
2
66'

Marcel Sabitzer został ostro potraktowany przez nabuzowanego negatywnymi emocjami Erika Lamelę. Na szczęście dla Juliana Nagelsmanna jego czołowy zawodnik podniósł się z boiska i kontynuuje walkę z graczami Tottenhamu Hotspur.

3
3
1
1
2
64'

Na razie tylko Marcel Sabitzer znalazł drogę do bramki przeciwnika. Jego liczby w trwającej edycji Ligi Mistrzów to cztery gole oraz dwie asysty.

2
1
1
1
1
62'

Po godzinie rywalizacji w Lipsku 8:4 w strzałach dla gospodarzy, a także 3:1 w uderzeniach celnych. Tottenham Hotspur tylko raz przeegzaminował Petera Gulacsiego, a zrobił to konkretnie Ryan Sessegnon.

3
2
1
2
2
60'

Dwie korekty dokonane w składzie przez Juliana Nagelsmanna. Szkoleniowiec RB Lipsk uznał, że jego drużyna potrzebuje świeżej krwi przed dwoma kwadransami zamykającymi rewanż. Tymczasem Timo Werner huknął zza szesnastki ponad bramką Hugo Llorisa.

2
1
1
1
1
59'

RB Lipsk. Schodzi: Christopher Nkunku. Wchodzi: Amadou Haidara.

57'

Podanie w pole karne do rozpędzonego Patrika Schicka. Były napastnik między innymi Sampdorii oraz AS Romy nie miał problemu z utrzymaniem się w posiadaniu piłki pomimo obecności Japheta Tangangi. Na zakończenie rajdu Czecha uderzenie ponad bramką Hugo Llorisa.

2
2
1
1
1
55'

RB Lipsk. Schodzi: Nordi Mukiele. Wchodzi: Tyler Adams.

Tyler Adams #14
3
2
3
2
1
55'

Nordi Mukiele pożegnany brawami z trybun. Piłkarz zniesiony na noszach.

4
1
1
3
54'

Przerwa w grze spowodowana problemem Nordiego Mukiele trafionego futbolówką w twarz. Piłkarz RB Lipsk wyglądał na ogłuszonego tak jakby stracił świadomość tego, gdzie się znajduje. Służby medyczne wezwane na boisko.

2
3
52'

RB Lipsk postarał się odrobinę dłużej utrzymać w posiadaniu piłki i poszanować ją. Poniosło jednego z gospodarzy, którego długie podanie do Patrika Schicka było niedokładne oraz niepotrzebne.

1
1
1
1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Laimer za faul na Eriku Lameli. Pierwsze napomnienie dla zawodnika RB Lipsk.

2
1
1
1
1
48'

Piłka była w posiadaniu Tottenhamu Hotspur. Akcja rozgrywana na lewej stronie boiska została przerwana przez skoncentrowanego Lukasa Klostermanna, a przyjezdni musieli zadowolić się wrzutem z autu na wysokości pola karnego RB Lipsk.