120 sekund nadziei Juve. Matthijs de Ligt faulował rywala.

27
31
41
90+3'

Cristiano Ronaldo uderzał z rzutu wolnego, ale trafił w mur. Będzie korner dla Starej Damy.

54
29
14
20
28
90+1'

Olympique Lyon. Schodzi: Leo Dubois. Wchodzi: Kenny Tete.

13
4
11
9
32
90+1'
15
8
11
6
18
90'

Sędzia doliczył 6 minut do regulaminowego czasu gry.

31
13
15
10
18
89'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Fernando Marcal.

Olympique Lyon
26
6
5
7
13
87'

Żółtą kartkę za faul na Rabiocie otrzymał Maxence Caqueret.

Maxence Caqueret #25
43
15
7
8
16
86'

Juve wykonywało rzut rożny, jednakże nie było w stanie zagrozić bramce gości.

13
9
9
31
19
84'

Juventus Turyn. Schodzi zapewne z kontuzją: Paulo Dybala. Wchodzi: Marco Olivieri.

8
6
13
46
23
83'

Paulo Dybala znalazł się na pozycji spalonej.

13
8
10
18
34
82'

Maurizio Sarri otrzymał żółtą kartkę za protesty.

12
11
5
5
19
80'

Juventus Turyn cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

17
13
10
11
15
78'

Moussa Dembele ucierpiał w polu karnym miejscowej drużyny.  Goście domagali się "11", której jednak nie będzie.

21
16
14
15
16
76'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Anthony Lopes.

22
10
4
5
6
75'

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans. Przy futbolówce znajdują się mistrzowie Włoch.

24
12
4
4
7
73'

Wojciech Szczęsny pewnie złapał piłkę po wrzutce z lewej flanki i po chwili rozpoczął akcję Juventusu.

36
16
2
4
10
70'

Juventus Turyn. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Danilo.

13
7
2
2
7
69'

Houssem Aouar dopuścił się faulu i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

15
5
5
2
10
67'
67'

Olympique Lyon. Schodzi: Karl Toko Ekambi. Wchodzi: Jeff Reine-Adelaide.

7
65'

Matthijs de Ligt został sfaulowany przez Depaya.

4
4
4
3
18
63'

Stara Dama złapała wiatr w żagle i w kierunku bramki OL sunie atak za atakiem.

42
25
4
6
12
61'
11
6
5
2
10
61'
60'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Juventus Turyn wygrwa 2:1 i obecnie potrzebuje jednej bramki do awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów! Cristiano Ronaldo wziął sprawy w swoje ręce i przepięknie huknął z 18 metrów w prawy, górny róg bramki francuskiej ekipy.

156
63
23
21
58
59'

Aktywny jest Cristiano Ronaldo, który próbuje poderwać swój zespół do walki.

29
12
4
2
11
57'

Tym razem przyjezdni wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska, a czas pracuje na ich korzyść.

8
3
5
6
13
55'

Anthony Lopes pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

6
2
5
3
8
52'

Miralem Pjanić wznowił grę od rzutu wolnego na połowie OL.

7
5
1
3
50'

Juve spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.  Natomiast goście tylko umiejętnie przesuwają się za piłką.

10
3
2
5
7
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?
8
1
2
2
2
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Turynie.

22
5
3
1
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

19
4
5
3
4
44'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur, który dopuścił się faulu.

10
2
2
9
12
43'

Juventus Turyn doprowadził do remisu 1:1! Cristiano Ronaldo bez problemów wykorzystał "jedenastkę". Stara Dama potrzebuje w tym momencie jeszcze dwóch trafień do awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

114
48
19
31
58
42'

Rzut karny dla Juventusu, a żółtą kartkę za zagranie piłki ręką we własnej "16" otrzymał Memphis Depay.

34
28
15
14
31
41'

Cristiano Ronaldo został sfaulowany w okolicach pola karnego Ol. Lyon.

13
6
8
11
8
40'

Nieźle z rzutu wolnego z około 17 metrów przymierzył Cristiano Ronaldo, zaś znakomicie interweniował Anthony Lopes, który odbił piłkę do boku.

10
4
3
5
7
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leo Dubois.

6
5
1
1
13
37'

Celnie po dośrodowaniu z prawego skrzydła główkował Gonzalo Higuain, ale pewnie piłkę złapał Anthony Lopes.

7
3
3
4
10
35'

8
33'

Olympique Lyon na razie kontroluje boiskowe wydarzenia, a Juventus Turyn nie potrafi zagrozić bramce zespołu z Francji.

10
6
5
5
4
31'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado, który nieprzepisowo powstrzymywał przeciwnika.

6
3
2
3
7
31'

Tymczasem w równolegle trwającym meczu Ligi Mistrzów Manchester City remisuje z Realem Madryt 1:1.

8
14
3
7
12
29'

Memphis Depay został sfaulowany w okolicy linii środkowej boiska.

4
3
2
3
6
27'

Czas na cooling break, czyli przerwę na uzupełnienie płynów przez piłkarzy.

18
7
2
4
6
25'

Houssem Aouar gra do tej pory znakomicie i jest motorem napędowym przyjezdnych. Przypominamy, że to on wywalczył "11" dla OL, którą na bramkę zamienił Depay.

12
4
3
6
8
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
7
4
6
1
2
21'

Adrien Rabiot ucierpiał w starciu z rywalem, ale już podniósł się z murawy i będzie kontynuował grę.

10
3
2
3
4
20'

Szarżował Federico Bernardeschi i został zatrzymany tuż przed bramką Lyonu. Rzut rożny dla gospodarzy.

10
4
2
2
2
19'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Houssem Aouar.

10
9
5
8
12
18'

Faulował Memphis Depay i grę od rzutu wolnego wznowił mistrz Włoch.

9
8
4
3
7
16'

Juventus, który jest w poważanych tarapatach, walczy o doprowadzenie do remisu, ale na razie nie potrafi złapać właściwego rytmu gry.

9
10
7
11
4
14'

12
12'

Gol! Strzelił Memphis Depay.

Olympique Lyon na prowadzeniu 1:0! Memphis Depay bardzo pewnie wykorzystał rzut karny, uderzając a'la Panenka (spokojne podcięcie piłki w okolice środka bramki). Wojciech Szczęsny bezradny w tej sytuacji.

91
56
28
27
43
10'

Sędzia odgwizdał rzut karny dla gości! Rodrigo Bentancur sfaulował Houssema Aouara.

55
30
22
14
31
9'

Minimalnie niecelnie z około 15 metrów uderzył Houssem Aouar. Pierwsze ostrzeżenie dla Juve.

9
1
12
2
8
8'

Cristiano Ronaldo znalazł się na pozycji spalonej.

13
11
6
10
8
7'

Źle piłkę do klubowego kolegi zagrywał Rodrigo Bentancur i Olympique Lyon będzie miał rzut z autu.

10
4
3
5
5
5'

Przypominamy, że w pierwszym starciu triumfowała ekipa OL, która zwyciężyła 1:0 po trafieniu Lucasa Tousarta. Tym samym faworyzowana Stara Dama musi odrabiać straty.

19
6
4
6
9
3'

Nieudana akcja zespołu z Lyonu i grę od własnej bramki rozpocznie Wojciech Szczęsny.

14
2
2
3
9
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

12
3
2
2
5
czas Start meczu
Która drużyna awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?