Cristiano Ronaldo doprowadził do remisu!

12
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Piłka w bramce Milanu na początku doliczonego czasu. Cristiano Ronaldo zmylił Gianluigiego Donnarummę i zmienił rezultat na 1:1. Portugalczyk wziął na siebie odpowiedzialność za wykonanie jedenastki i nie zawiódł.

96
44
15
19
47
90'

Doliczone sześć minut.

12
6
3
3
6
90'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Calabria za zagranie ręką we własnym polu karnym. Będzie jedenastka!

39
20
8
5
21
89'

Piłka trafiła w rękę Davide Calabrii i przyjezdni domagają się rzutu karnego.

8
6
3
5
9
87'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Lucas Paqueta.

84'

Paulo Dybala nie trafił w bramkę Milanu po podaniu Juana Cuadrado. Gianluigi Donnarumma kontrolował do końca lot piłki.

8
6
4
5
6
82'

AC Milan nie ogranicza się do odpierania nieśmiałych ataków podopiecznych Maurizio Sarrego. Rossoneri odpowiadają przeciwnikom zgodnie z hasłem "najlepszą obroną jest atak".

2
3
3
2
1
80'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Samuel Castillejo. Wchodzi: Alexis Saelemaekers.

77'

Juventus FC wywalczył korner, ale po dośrodkowaniu nie oddał uderzenia. Gianluigi Donnarumma spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko i wymownym gestem uspokoił swoich obrońców.

2
1
74'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Diego Laxalt.

73'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Adrien Rabiot.

73'

Theo Hernandez już w drodze do szatni.

4
2
1
72'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Theo Hernandez za faul na Paulo Dybali.

16
10
4
4
4
69'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Mattia De Sciglio. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Castillejo za faul na Alexie Sandro.

2
1
1
68'

AC Milan uskrzydlony swoim prowadzeniem i pozostaje na połowie biernych Bianconerich. Kibice Juventusu nadal czekają na reakcję podopiecznych Maurizio Sarrego.

2
1
66'

Ante Rebić dał prowadzenie Rossonerim!

5
1
2
4
4
63'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Rodrigo Bentancur.

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ante Rebić. Asystował mu Samuel Castillejo.

AC Milan przeważał i jest na prowadzeniu. Tym razem Gianluigi Buffon nie potrafił zażegnać niebezpieczeństwa. Ante Rebić pokonał bramkarza Juventusu uderzeniem z powietrza po dośrodkowaniu Samuela Castillejo. Sytuacja była niewygodna, mimo to Chorwat spodziewał się, że futbolówka doleci do niego i przymierzył z powietrza do sieci.

22
10
16
7
19
60'

Bianconeri narobili zamieszania w polu karnym gospodarzy. Sytuacja została uporządkowana przez Gianluigiego Dommarummę. Akcja zainicjowana przez bramkarza Milanu zakończyła się uderzeniem Zlatana Ibrahimovicia i ponownie na posterunku Gianluigi Buffon.

6
1
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie za faul na Paulo Dybali.

3
2
2
2
1
56'

Juventus nie ma specjalnej ochoty na podjęcie maksymalnego ryzyka w Mediolanie. Stara Dama liczy na siłę swoich indywidualności.

3
1
54'

Nieudane podanie w pole karne Juana Cuadrado i w drugim tempie Kolumbijczyk już postanowił oddać uderzenie z dystansu. Aktywnie, ale chaotycznie poczyna sobie południowiec.

2
1
52'

Theo Hernandez strzelił lewą stopą w gąszcz zawodników z Turynu. Blokowali przyjezdni, ale na początku drugiej połowy są w podobnych opałach jak po pierwszym gwizdku arbitra.

1
1
50'

Piłkarze postanowili porozmawiać ze sobą. Wmieszał się w to sędzia i dał do zrozumienia, że ostatnie słowo należy do niego. Futbolówka przyznana Rossonerim.

2
1
47'

Gianluigi Buffon od początku spotkania na wysokich obrotach. Co prawda strzał Ante Rebicia prosto w byłego reprezentanta Włoch, ale ten w odpowiedni sposób zorganizował się i sparował piłkę nogami.

4
1
1
2
46'

20:00

Juventus z jednym groźnym strzałem celnym w pierwszej połowie.

1
45'

Doliczona minuta.

4
1
1
44'

Jeszcze żółta kartka dla Stefano Piolego.

3
2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez za faul blisko pola karnego przeciwnika.

2
3
1
41'

Hakan Calhanoglu nie powtórzył swojego wyczynu w meczu z Hellasem Werona. Stały fragment gry blisko pola karnego Juventusu, jednak uderzenie praktycznie w połowę muru ustawionego przez Gianluigiego Buffona.

3
40'

Theo Hernandez dostał podanie w polu karnym mistrza Włoch i od razu oddał mocne uderzenie. Futbolówka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki Gianluigiego Buffona.

1
3
1
38'

Cristiano Ronaldo poddenerwowany. Jego akcja została powstrzymana wślizgiem i Portugalczyk ponownie nie zaznaczył mocnym akcentem swojego występu.

3
2
1
1
3
36'

Pierwsze poważne wyzwanie dla Gianluigiego Donnarummy. Reprezentant Włoch był odpowiednio ustawiony i nie dał się pokonać mocnym uderzeniem zza pola karnego przez Juana Cuadrado. Juventus FC zaczyna najwidoczniej zatrudniać golkipera Milanu.

3
1
2
33'

Dośrodkowanie Alexa Sandro na zakończenie wymiany podań Bianconerich. Piłka nie dotarła ponownie do żadnego z podopiecznych Maurizio Sarrego w polu karnym Milanu.

2
1
2
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Ramsey za faul na Ante Rebiciu.

Juventus FC
2
1
4
5
5
29'

Żółtą kartkę otrzymał Zlatan Ibrahimović za faul w powietrzu na Matthijsie de Ligcie. Napastnik Milanu nie zagra w rewanżu.

17
9
3
1
3
29'

Pogubił się Matthijs de Ligt, a AC Milan zaatakował po przechwycie. Ante Rebić dostał podanie od Zlatana Ibrahimovicia i poczęstował Gianluigiego Buffona uderzeniem z kilkunastu metrów po ziemi.

1
2
1
28'

Przewinienie Samuela Castillejo na Alexie Sandro blisko linii bocznej boiska. Hiszpan zamienił się stronami z Ante Rebiciem, ale zdążył już powrócić na swoją nominalną prawą stronę.

2
24'

Massimiliano Allegri przygląda się z bliska meczowi swoich byłych drużyn.

1
1
1
22'

AC Milan ponownie celnie. Davide Calabria znalazł się blisko linii pola karnego Juventusu i huknął pod poprzeczkę. Prowadzić gospodarzom nie pozwolił Gianluigi Buffon, który popisał się, można nawet powiedzieć robinsonadą.

3
3
3
1
1
21'

Podanie prostopadłe. Piłka posunęła w pole karne Rossonerich, gdzie została sprzątnięta przez aktywnego na przedpolu Gianluigiego Donnarummę.

3
1
1
1
20'

Mniej niebezpiecznych strzałów w ostatnich minutach spotkania, ale tempo nadal nienaganne. Piłkarze biegają od jednego pola karnego pod drugie, tyle że tam skończyły się na razie pomysły na stwarzanie sytuacji podbramkowych.

2
3
1
1
1
16'

Dwie akcje oskrzydlające zakończone dośrodkowaniami. Theo Hernandez oraz Blaise Matuidi nie potrafili dorzucić piłki na głowę kompana z klubu.

4
1
1
1
13'

Próba uruchomienia Ante Rebicia przez Samuela Castillejo. Crossowe podanie Hiszpana zostało powstrzymane przez powracającego do obrony Alexa Sandro. Defensor Juventusu główkował do Gianluigiego Buffona.

4
1
1
11'

Świetnie Matthijs de Ligt, który wślizgiem wygarnął piłkę spod nóg rozpędzającego się Theo Hernandeza. Już wydawało się, że Francuz ma otwartą drogę w pole karne Juventusu. Po chwili kolejna szarża lewego obrońcy Milanu, po którego płaskim dośrodkowaniu próbował oddać strzał krzyżakiem Zlatan Ibrahimović.

2
1
2
4
8'

Po faulu na Cristiano Ronaldo wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Milanu. W powietrzu interweniował z powodzeniem Simon Kjaer. Po chwili kolejna próba Juventusu, a powstrzymany w szesnastce Aaron Ramsey domagał się podyktowania rzutu karnego.

4
1
1
2
5
7'

Pierwszy minuty obiecujące, jeżeli porówna je się z rozegranym dzień wcześniej ostrożnym meczem Interu z Napoli. Rossoneri postarali się wcześnie strzelić gola, jednak bezskutecznie.

1
1
2
5'

Tym razem celna próba zza pola karnego i Gianluigi Buffon musiał zmierzyć się z piłką szybującą szybko po uderzeniu Ante Rebicia. Weteran bez zarzutu interweniował tuż przed linią bramkową.

6
1
1
1
1
2'

Klasyczne mocne otwarcie w wykonaniu Milanu. Zlatan Ibrahimović oraz Franck Kessie oddali strzały ostrzegawcze poza lustro bramki strzeżonej przez Gianluigiego Buffona.