9
17
21
90'

I po tzw. ptokach. Holendrzy piłkę wybili, sędzia dodatkowo odgwizdał faul w ataku.

11
24
8
9
15
90'

Dośrodkowanie, nasi bez ikry. Jednak będzie kolejny korner.

24
24
10
11
15
90'

Mamy rzut rożny!

38
14
18
7
14
89'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Frenkie De Jong.

21
5
3
7
10
88'

Ake niemal cały mecz czekał na piłkę w polu karnym. Kiedy ją dostał zachował się jak Polacy na połowie rywala.

4
18
1
4
12
88'

Szarżował Depay, ale uderzając z ok. 16 metrów źle przymierzył i został zablokowany.

5
2
2
10
9
87'

Słychać głosy, że taka gra z Holendrami to zmyłka przed meczem z Bośnią i Hercegowiną. I tego się trzymajmy.

13
70
6
7
12
86'

Jest! Udało się nam na moment po raz kolejny dojść z piłką w pole karne. Na dwie sekundy, ale to zawsze coś.

27
76
7
8
10
85'

Kontra Polaków, z ławki krzyk: Gaz, gaz. A nasz reprezentant? Wycofał piłkę do obrońcy...

19
86
2
11
16
85'

Niski pressing Polaków, wszak 0:1 to dobry wynik.

12
62
3
7
9
83'

Dośrodkowanie na PIĄTY metr. To zawsze coś. Piłkę wybili Holendrzy.

16
26
5
5
6
82'

Stoją Polacy pod polem karnym Holendrów. Stoją i czekają na cud. Płakać się chce.

25
54
6
9
15
81'

Polacy są wyraźnie zmęczeni oczekiwaniem na ten mecz. Wszak to było aż 290 dni.

12
42
4
7
7
79'

Przegrywamy, a piłkę spokojnie rozgrywają Holendrzy. Nawet San Marino w takiej sytuacji atakowałoby.

23
62
2
11
13
78'

Niemal w "dziadka" zagrali z nami Holendrzy. Szkoda, że w naszym polu karnym!

14
41
6
5
13
77'

Weszła "9",ale oczywiście nie ta, o której myślimy. Może jednak jakaś "laga" i potem strzał sprzed pola karnego Modera. Wtedy będzie drugie Wembley, w nowym reżimie sanitarnym oczywiście.

17
9
6
7
5
77'

Polska. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Jakub Moder.

24
13
14
4
4
75'

Memphis Depay biegł z piłką, ale był na metrowym spalonym. Odkrywamy się i za moment słono możemy za to zapłacić. Cóż nam jednak zostało?

6
17
9
13
18
75'

Niewiele ponad kwadrans złudzeń przed nami. Jeśli Holendrzy sami sobie gola nie strzelą to raczej nic z tego nie będzie.

22
71
6
8
7
74'
74'

Żółtą kartkę za uderzenie w twarz Polaka otrzymał Memphis Depay.

18
10
8
9
3
72'

Tymczasem Georginio Wijnaldum blisko naszej bramki, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

11
10
7
9
14
72'

Wszedł Kamil Grosicki, a pan Darek stwierdził: Wchodzi Kamil Glik.

28
38
5
5
9
71'
71'

Żółtą kartkę otrzymał Marten de Roon.

12
10
3
3
1
71'

Minuty płyną, sekundy płyną, a tutaj bliżej kolejnej bramki dla Oranje. Polacy z przodu jak ZSRR - nie ma.

7
15
2
5
5
70'

Szczęsny tak wybijał piłkę, że trafił w beczkę. Taki dźwięk można było usłyszeć, kiedy piłka wyleciała daleko w aut.

10
24
4
3
7
69'

Ciekawi jesteśmy taktyki Polaków na ten mecz. O autobusie już się rozpisywaliśmy, ale co poza tym?

10
27
2
4
5
68'

Komentator wszech czasów nie przepada za arbitrem. Podobnie pan ekspert. My z kolei nie przepadamy za grą Polaków w piątkowy wieczór.

33
19
6
4
10
68'

Strzelał z ok. 20 metrów Memphis Depay, trafił w Glika.

5
11
3
2
4
66'

Bereszyński chciał uciec rywalowi, ale był na spalonym. Do tego pewnie Hateboer.

4
4
4
8
10
65'

Mamy trzy zęby i wszystkie nas bolą, kiedy patrzymy na grę naszych orzełków.

43
26
7
10
8
65'

Promes groźnie uderzył z dystansu. Szczęsny błędu nie popełnił i piłkę złapał.

13
15
2
6
8
64'

Jak zareagują Polacy po stracie gola? Bronić już nie mamy czego.

9
28
6
8
5
63'
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Glik.

12
19
6
13
16
61'

Gol! Strzelił Steven Bergwijn. Asystował mu Hans Hateboer. De Jong w pole karne do Hateboera, a ten zgrał na przedpole. Nadbiegający Bergwijn przerwał nasze marzenia o remisie. 1:0. Smutek!

102
61'

Piątek skrzyczał sędziego bocznego. Ten nie widział faulu na naszym snajperze.

12
9
4
12
14
59'

Coraz groźniej pod naszą bramką. Po serii rzutów rożnych w końcu uderzył Ake. W okolice bocznej siatki.

7
3
2
8
20
komentarz

Widać nie tylko my jesteśmy fanami Jelcza.

10
7
2
5
5
58'

Memphis Depay już miał przed sobą Szczęsnego. Strzał Polak wybił na rzut rożny.

20
9
4
6
8
56'

Dogranie z rzutu wolnego, piłka na szczęście w rękach Szczęsnego.

31
13
3
5
7
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Jóźwiak.

5
7
5
12
32
55'

Byliśmy pod bramką Holendrów, ale Krychowiak źle dogrywał z pola karnego!

5
5
1
18
8
55'

Już nie potrafimy doczekać się komentarza do meczu Jana Tomaszewskiego. Oczywiście zapraszam na nasze łamy. Będzie się działo, na pewno więcej niż na boisku w naszym wykonaniu.

19
12
7
8
14
54'

Zastanawiamy się czy w takim meczu przykładowe San Marino więcej był z przodu nie zdziałało.

14
20
6
5
12
53'

Po dośrodkowaniu Marten de Roon uderzył głową. Jednak bez wiary i daleko od celu.

14
8
2
4
7
52'

Glik pokopał i przewrócił Depay'a i wyśmiał decyzję sędziego. Panie Kamilu...

12
12
1
4
7
51'

Zabawili się z Polakami Holendrzy. Wszystko działo się w naszym polu karnym. Na szczęście bez uderzenia.

10
9
5
8
11
49'

Memphis Depay uderzył w nasz rozstawiony mur. Po kilkunastu sekundach piłka spadł pod nogi Holendra, ten jednak źle ją przyjął. A do bramki miał już tylko siedem metrów.

9
11
8
5
4
49'

Oj, nie jest dobrze. Rzut wolny dla Oranje z okolic narożnika pola karnego. Drżą nam łydki.