Szwecja
90+4' Victor Lindelof
Francja
3' Dayot Upamecano 41' Kylian Mbappe
0:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Francja 1:0 pokonała Szwecję!

Nie ma gola! Antoine Griezmann! Strzał Griezmanna minął bramkę! Wciąż 0:1!

Żółtą kartkę otrzymał Victor Lindelof.

Rzut karny dla reprezentacji Francji!

Jeszcze Francuzi. Strzał Martiala obronił bramkarz.

Francja. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Steven N'Zonzi.

Do uderzenia doszedł John Guidetti, ale Szwed w bramkę nie trafił.

Jeszcze trzy minuty gry przed nami.

Do uderzenia doszedł Forsberg, ale pewnie w bramce zachował się Lloris.

Szwecja. Schodzi: Pierre Bengtsson. Wchodzi: Ken Sema.

Francja. Schodzi: Leo Dubois. Wchodzi: Ferland Mendy.

Niewiele dzieje się na murawie. Szwedzi biją głową w mur.

Do strzału doszedł John Guidetti, strzał rezerwowego był wyraźnie niecelny.

Cały czas Szwedzi nie potrafią znaleźć sposobu na zaskoczenie defensywy Francuzów. A do końca już tylko niewiele ponad siedem minut.

Francja coraz bliżej trzech punktów. Szwedzi nie mają argumentów, aby zagrozić gościom.

Szwecja. Schodzi: Robin Quaison. Wchodzi: John Guidetti.

Francja. Schodzi: Kylian Mbappe. Wchodzi: Anthony Martial.

Uderzał Griezmann, piłka minęła bramkę Szwedów w bezpiecznej odległości.

Szarżował Mbappe, tym razem jednak dobrze zachował się obrońca, który wybił piłkę na rzut rożny.

Atakują Szwedzi, ale gospodarze nie są w stanie poważniej zagrozić Francuzom. A czasu do końca coraz mniej.

Mocny strzał z dystansu Larssona, piłka poszybowała jednak obok słupka.

Aktywniejsi w ofensywie w ostatnich minutach są Francuzi. Jednak Szwedzi jeszcze nie poddali się.

Francuzi spokojnie, starają się nie forsować tempa. Przed momentem uderzał Griezmann, ale został przyblokowany.

Problemy miał Mbappe, ale Francuz pozbierał się z murawy.

Do dogrania doszedł Ekdal, Szwed uderzył jednak wprost w Digne. Bez wiary w powodzenie atakują Szwedzi.

A teraz do dogrania Digne doszedł Giroud. Strzał snajpera minął jednak bramkę w bezpiecznej odległości.

Z ok. 18 metrów uderzał Mbappe, piłka została jednak zablokowana przez obrońcę.

Długo swoją akcję rozgrywali Szwedzi. Nic jednak z niej nie wyszło. Wszystko odbywało się w tempie... polskim (piątkowym).

Starali się rozegrać akcję Szwedzi, zabrakło im jednak dokładności.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Dość bezbarwna premierowa odsłona. Wystarczył jednak moment nieuwagi Szwedów i Mbappe zdobył gola dla Francuzów.

Sędzia doliczył minutę.

Piłkę otrzymał Dubois, ale Francuz na spalonym. Futbolówka znalazła się w bramce, ale trafienie oczywiście nie zostało uznane.

Francuzi po objęciu prowadzenia nie pozwalają Szwedom na odpowiedź. Za moment przerwa.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Cóż zrobił Mbappe! Francuz wszedł z piłką w pole karne lewą stroną. Futbolówki nie potrafili wybić obrońcy i wróciła do zawodnika gości. Mbappe uderzył z ostrego kąta i pokonał bramkarza. 0:1!

Odpowiedź Francuzów, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie uderzył Giroud.

Dogranie do Berga, groźny strzał zdołał obronić Lloris! Kolejny raz okazję stworzyli sobie Szwedzi.

Coraz bliżej przerwy. Nie będziemy ukrywać, że ona przyda się wszystkim. Na murawie tzw. piłkarskie szachy.

Cały czas zawodnicy dość oszczędnie poruszają się po boisku. Czyżby pamiętali o jakże długim sezonie, a Ligę Narodów uznawali za... No właśnie.

To już niewiele ponad dwa kwadranse za nami. Do końca meczu już tylko godzina. Oby to był lepszy czas.

Niewiele dzieje się na boisku. Gra jest rwana, piłkarze poruszają się w dość spacerowym tempie.

Sporo walki, ale wszystko dzieje się w środku pola. W przeciwieństwie do piątkowego występu Polaków zespoły starają się atakować.

Jansson i Giroud potrzebują pomocy medycznej. Bardziej ucierpiał Szwed.

Do dośrodkowania w zamieszaniu doszedł Victor Lindelof. Szwed źle uderzył, trafił wprost w Llorisa.

Po okazji dla Szwedów liczyliśmy, że zawodnikom "puści" i zacznie się dziać. Na razie nie puściło.

Kwadrans musieliśmy czekać na pierwszą okazję w meczu. Wykreowali ją sobie Szwedzi. Mocny strzał oddał Mikael Lustig, atomowe uderzenie poszybowało tuż obok bramki! Lloris już był podłamany.

Emil Forsberg dośrodkował z rzutu wolnego, ale źle i dobrze interweniował Dayot Upamecano.

Brakuje koncentracji Francuzom. Trzeci spalony, a nie gramy nawet przez kwadrans. Tym razem w pułapkę zastawioną przez Szwedów został złapany znany i lubiany Olivier Giroud.

Pierwsza próba Szwedów. Dogrywał Pierre Bengtsson. Bez powodzenia.

Od początku więcej z gry mają Francuzi. Przed momentem groźne dośrodkowanie, ale dobrze w bramce zachował się Olsen.

I kolejny raz spalony. Tym razem złapany na nim został Adrien Rabiot.

Szybsze rozegranie piłki przez Francuzów. Dogranie do Digne, ten jednak znalazł się na spalonym.