2
3
4
89'

Ukraińcy jeszcze walczą, jeszcze biegają za piłką, szukają okazji do rajdów, ale Niemcy są zbyt dobrze zorganizowani.

5
2
3
3
4
86'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Luca Waldschmidt.

86'
ZMIANA

Ukraina. Schodzi: Ołeksandr Zinczenko. Wchodzi: Ihor Kharatin.

3
85'

Starcie Gintera z Moraesem, Niemiec potrzebuje pomocy lekarzy.

2
2
3
3
3
82'

Moraes uderza nieprzyjemnie, jeszcze rykoszet i... niewiarygodne - znowu słupek!

3
2
2
2
5
80'

Znowu wrzutka, teraz na Goretzkę, ale ten prosto w ręce Piatowa!

4
4
2
3
3
80'

Brandt na głowę Ruedigera, ale ten tylko trąci piłkę. Niemcy przechodzą do ataku pozycyjnego.

1
1
1
2
4
76'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Julian Brandt.

3
3
2
3
2
75'

Świetna szansa Marlosa, ma dużo miejsca, ale znowu słupek ratuje Niemców!

3
2
3
3
3
74'
ZMIANA
74'
ZMIANA

Ukraina. Schodzi: Oleksandr Zubkov. Wchodzi: Bogdan Mykhaylichenko.

3
69'
ZMIANA

Ukraina. Schodzi: Taras Stepanenko. Wchodzi: Yevhen Makarenko.

Yevhen Makarenko #18
1
1
1
1
3
68'

Sprytna piłka w pole karne na Jaremczuka, ale napastnik jej spóźniony i jej nie sięga.

2
2
3
2
5
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Matthias Ginter. Kapitalne przyspieszenie Gundogana w środku pola, rozciągnięcie do GIntera, ten gra płasko w pole karne, jest Werner i pewnie uderza na bramkę. 3:1!

24
12
4
6
10
62'

I znów Gnabry! Tym razem strzał poleciał w trybuny, aż się złapał za głowę.

7
5
4
6
5
60'

Ładnie teraz wiąże akcję Gnabry, sam strzela i znowu obrona ma szczęście, że jest w stanie zablokować uderzenie!

3
4
2
3
4
57'

Sane, sam na sam i w ostatniej chwili zdążył obrońca!

4
4
4
4
4
54'

Niemcy muszą teraz za wszelką cenę uspokoić grę, szczególnie w środku pola, bo tam Ukraina zyskała przewagę.

7
2
2
2
3
52'

Kapitalna szansa Ukrainy! Zinczenko z obrotu strzela, rykoszet i słupek ratuje Niemców! Goście zaczynają się rozkręcać!

8
5
2
4
3
48'

Trochę wyżej podchodzą Ukraińcy, staraj się agresywnie pracować w pressingu, ale trudno im odebrać piłkę.

5
5
3
2
2
czas Druga połowa
44'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rusłan Malinowskyj.

4
4
2
2
6
43'

Spokojnie rozgrywają gospodarze, mają zaskakująco dużo przestrzeni szczególnie w środku pola.

7
9
3
3
3
40'

Niemcy oddali trzy razy więcej strzałów od rywala.

8
9
4
3
5
37'

Teraz dwójkowa akcja Marlos-Malinowski, ale zabrakło dokładności.

6
5
2
5
8
36'

Pogubiona, posypana jest Ukraina, nie potrafi zagrać kilku celnych podań, wyjść z własnej połowy. Niemcy grają coraz swobodniej.

6
7
2
3
6
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Leon Goretzka. Koch wypuszcza Goretzkę, ten z powietrza na głowę Wernera, który pakuje piłkę do pustej siatki. 2:1!

26
19
8
9
11
29'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger.

10
9
5
4
3
27'

Trwa napór Niemców, teraz Goretzka wkręcał rywali, szukał Sane pod linią bramkową, ale w ostatniej chwili ktoś zablokował podanie!

5
5
3
2
4
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Leon Goretzka. Strata ZInczenki w środku pola, szybka kontra. Goretzka wypuszcza Sane, ten mija rywala do lewej nogi i uderza tuż przy słupku, nie do obrony dla Piatowa. Remis!

25
17
9
6
12
18'

Uwaga, GNabry w polu karnym, strzela, ale posyła piłkę pod dach! Na domiar złego - spalony u podającego Sane.

6
6
2
5
3
14'

Niemcy zamykają teraz rywala na jego własnej połowie, ale są dalecy od stworzenia sytuacji.

7
6
1
1
3
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roman Jaremczuk. Asystował mu Oleksandr Zubkov. Trochę bilarda w polu karnym Niemcow, Zubkov zdołał dograć do Jaremczuka, a ten huknął z kilkunastu metrów pod poprzeczkę. Sensacyjne prowadzenie i Ukraina w tej chwili prowadzi w grupie LN!

12
9'

Malinowski z dystansu, zablokowany. Ukraina chyba się otrząsnęła po tych trudnych kilku minutach.

6
4
2
2
6
7'

Płaska piłka Maxa w pole karne, Sobol nieczysto wybija i prawie zdobył bramkę samobójczą, Na jego szczęście jest tylko rzut rożny.

6
4
2
2
2
5'

Kolejna szansa, tym razem główkował Koch, ale obok bramki.

4
6
2
2
2
2'

Pierwsza akcja Niemców, ładnie się to wiązało, ale Goretzka z 15 metrów uderzył nad bramką.