Nie ma gola! Dimitrios Diamantakos! Grek nie trafił w bramkę! Wciąż 4:0.

Rzut karny dla gości. Holland zagrał ręką!

1
89'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Robin Himmelmann. Z woleja w poprzeczkę uderzył Palsson, piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie ręki próbującego interweniować bramkarza i wpadła do bramki. 4:0!

3
2
1
88'

1
85'

Pilkarze SV Darmstadt rozgrywają piłkę na własnej połowie. Oni już czekają na koniec meczu.

1
82'

Gospodarze kontrolują przebieg meczu. Piłkarze St. Pauli już nie wierzą w możliwość odrobienia strat.

2
2
1
1
1
79'

Gol! Strzelił Marvin Mehlem. Asystował mu Serdar Dursun. Rozklepali defensywę gości miejscowi. Po akcji rezerwowych Dursun odegrał do Mehlema, a ten uderzył lekko tuż przy słupku. 3:0!

2
77'

St. Pauli. Schodzi: Marvin Knoll. Wchodzi: Finn Becker.

1
75'

SV Darmstadt 98 . Schodzi: Marcel Heller. Wchodzi: Marvin Mehlem.

1
2
75'

SV Darmstadt 98. Schodzi: Mathias Honsak. Wchodzi: Paik Seung-Ho.

Paik Seung-Ho #14
Mathias Honsak #18
2
75'

SV Darmstadt 98. Schodzi: Fabian Schnellhardt. Wchodzi: Tobias Kempe.

Fabian Schnellhardt #8
1
1
1
1
1
74'

Gol! Strzelił Yannick Stark. Sporo miejsca przed polem karnym miał Stark. Rezerwowy potężnie uderzył przy słupku z ok. 20 metrów. 2:0!

2
2
1
1
1
72'

Coordes tak wybijał piłkę, że omal nie wbił jej do własnej bramki.

1
1
1
1
1
70'

I właśnie gospodarze wyprowadzili jedną z nich. Dwa strzały Honsaka zdołał odbić bramkarz!

2
1
1
1
1
69'

Goście w ataku. Piłkarze St. Pauli szukają wyrównująego gola, miejscowi nastawieni na kontry.

2
2
1
1
1
66'

SV Darmstadt 98. Schodzi: Tim Skarke. Wchodzi: Yannick Stark.

Thomas Ouwejan #27
64'

Piłka w bramce gości, ale gola nie ma. Sędzia odgwizdał spalonego.

1
1
1
1
1
62'

St. Pauli. Schodzi: Rico Benatelli. Wchodzi: Luis Coordes.

Luis Coordes #36
Rico Benatelli #26
62'

St. Pauli. Schodzi: Boris Tashchi. Wchodzi: Henk Veerman.

1
61'

St. Pauli. Schodzi: Viktor Gyoekeres. Wchodzi: Dimitrios Diamantakos.

Viktor Gyoekeres #9
61'

St. Pauli. Schodzi: Daniel Buballa. Wchodzi: Johannes Flum.

61'

Darmstadt. Schodzi: Felix Platte. Wchodzi: Serdar Dursun.

60'

Do strzału doszedł Knoll, ale źle uderzył i piłkę spokojnie złapał bramkarz.

1
1
1
1
1
57'

W walce o piłkę ucierpiał Platte. Buballa trafił rywala łokciem w twarz. Pojawiła się krew.

55'

Ładnie, ale niecelnie uderzył Schnellhardt. Mogło być groźnie pod bramką gości.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Buballa.

49'

Ryo Miyaichi otrzymał dobrą piłkę w polu karnym, ale źle ją przyjął i został zblokowany.

48'

Od początku 2. połowy optyczna przewaga należy do gości. Póki co bez okazji bramkowych.

46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

43'

Jeszcze szukają swojej szansy goście, ale rozgrywają piłke daleko od bramki.

1
41'

Zbliżamy się do przerwy. Możemy być zadowoleni z tego, co w premierowej odsłonie pokazują piłkarze.

38'

Odpowiedź gospodarzy. Strzelał Honsak, bramkarz odbił piłkę!

37'

Viktor Gyoekeres mocno uderzył z boku pola karnego. Świetnie w bramce zachował się Marcel Schuhen, który sparował piłkę.

36'

Akcja St. Pauli przerwana, arbiter dostrzegł minimalnego spalonego.

35'

Piłka grają w deszczu. To jednak im zbytnio nie przeszkadza.

32'

Goście w ataku, gospodarze nastawienie na wyprowadzanie kontr, ale w ostatnim czasie udaje im się to sporadycznie.

29'

Po rzucie rożnym płasko uderzał Ryo Miyaichi, ale spudłował.

29'

Cały czas piłkarze obu drużyn poruszają się w dobrym tempie. Przed momentem sprzed pola karnego uderzał Gyoekeres. Będzie rzut rożny dla gości.

26'

Riposta gospodarzy. Do piłki czternaście metrów przed bramką dopadł Platte, mocny strzał poszybował ponad poprzeczką!

25'

Płaski strzał Soboty sprzed pola karnego. Bramkarz spokojnie interweniował.

24'

Od kilku minut więcej z gry mają goście. Miejscowi nastawili się na wyprowadzanie kontr.

22'

Początek spotkania może się podobać. Akcja za akcję, nikt nie odpuszcza. Otwarty mecz.

19'

Groźnie pod bramką Darmstadt. Pierwszy strzał został zablokowany, poprawka Gyoekeresa padła łupem bramkarza!

1
18'

Wyrównało się spotkanie, coraz ciekawiej wyglądają akcje gości. Aktywny jest Waldemar Sobota.

16'

Dwa uderzenia na bramkę gości. Strzały oddał Skarke, ale został zablokowany.

13'

Kolejna próba strzału w wykonaniu Honsaka. Tym razem anemicznie i Robin Himmelmann spokojnie obronił.

10'

Tymczasem groźną akcję udało się przeprowadzić gościom. Dobrze w defensywie zachował się Rapp.

10'

Dużo lepiej na początku meczu prezentują się gospodarze. Piłkarze Darmstadt dążą do zdobycia drugiej bramki.

7'

Gol! Strzelił Mathias Honsak. Asystował mu Gudlaugur Palsson. Tragicznie zachowała się defensywa gości. Strata przed własnym polem karnym, z piłką w "szesnastkę" wpadł Palsson i wycofał do Honsaka. Austriak mocnym strzałem pokonał bramkarza gości. 1:0!

Asysta:
Gudlaugur Palsson #4
4'

Dobre tempo od pierwszych minut. Po atakach gospodarzy, starają się odgryzać goście.

1'

Gospodarze ruszyli od początku. Po kilku wrzutkach do uderzenia doszedł Honsak. Bramkarz nogami odbił piłkę!

12:54

Mecz poprowadzi Benedikt Kempkes.

Kto wygra mecz?
Będzie remis
12:41

2. Bundesliga po wznowieniu rozgrywek nabiera tempa. 7. w lidze Darmstadt 98 podejmuje 9. St. Pauli. Drużyny w lidze dzielą 3 punkty. W wyjściowym składzie gości pojawi się Waldemar Sobota.