Jeszcze trwa walka pod bramką Kiel.

90+2'

Jest żółta kartka dla trenera Stuttgartu.

90+2'

Czy Forster był faulowany w polu karnym przez rywala? Gwizdek arbitra milczy. Trener Materazzo wściekły.

90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z trzech doliczonych minut.

1
90'

VfB Stuttgart. Schodzi: Pascal Stenzel. Wchodzi: Marc-Oliver Kempf.

wchodzi Wchodzi
Marc-Oliver Kempf #4
schodzi Schodzi
90'

I jeszcze jedna zmiana. Schodzi: Phil Neumann. Wchodzi: Dominik Schmidt.

Dominik Schmidt #3
Phil Neumann #25
89'

Zmiana w Kiel. Schodzi: Jae-Sung Lee. Wchodzi: Aleksandar Ignjovski.

88'

Pojawiają się pierwsze skórcze. Przerwa w grze.

86'

Gol kontaktowy! Strzelił Silas Wamangituka. Asystował mu Wataru Endo.

To nie koniec emocji! Świetne podanie Endo do wbiegającego Kongijczyka. Mamy gola kontaktowego i kilka minut do końca!

1
85'

Kobel ucierpiał po wybiciu piłki. Chyba coś mu przeskoczyło w kolanie.

83'

Strata Kamińskiego, napędził akcję Jae-Sung Lee, ale przyhamował akcję i konsekwencji nie było.

1
81'

Roberto Massimo miał ochotę popłakać się po swoim błędzie. Kobel musiał go pocieszyć.

1
79'

Gol! 3:1! Strzelił Lion Lauberbach. Asystował mu Emmanuel Iyoha.

Ależ fatalne podanie Massimo. Wyszedł z bramki Kobel, ale Iyoha przechwycił piłkę, wyłożył ją na 20. metr do Lauberbachai, a ten spokojnie trafił do pustej siatki!

1
78'

Gol! Strzelił Jannik Dehm. 2:1!

Muehling strzelał z siódmego metra, ale piłkę odbił Kobel. Przy dobitce obrońcy jednak nie miał już szans. Gospodarze znów prowadzą!

Jannik Dehm #20
1
1
1
1
1
76'

VfB Stuttgart. Schodzi: Nicolas Gonzalez. Wchodzi: Silas Wamangituka.

Nicolas Gonzalez #22
76'

VfB Stuttgart. Schodzi: Clinton Mola. Wchodzi: Roberto Massimo.

Roberto Massimo #30
Clinton Mola #6
75'

Muehling nie mógł dobrze uderzyć piłki. Twierdzi, że był faulowany. Ale nie był.

74'

Dośrodkowanie van den Bergha i na raty musiał interweniować Kober.

73'

Kiel. Schodzi: Finn Porath. Wchodzi: Jannik Dehm.

Finn Porath #27
73'

Holstein Kiel. Schodzi: Emmanuel Iyoha. Wchodzi: Lion Lauberbach.

72'

Centymetry od szczęścia Atanga! Zamykał on dośrodkowanie Muehlinga głową. Technicznie słabo, z celnością też niedobrze.

70'

Znów popędził lewą flanką Atanga. Dobra interwencja Badstubera.

69 '

Żółtą kartkę otrzymał Finn Porath.

68'

Szalony rajd lewym skrzydłem Atangi kończy się czymś w rodzaju strzału, które jeszcze w ostatniej chwili miało być dośrodkowaniem. Kończy się w rękawicach bramkarza.

67'

Odcinany od podania Hamadi Al Ghaddioui. Obrońcy Kiel wiedzą już, że jest groźny. Udowodnił to w tym meczu.

1
66'

Zmiana w Kiel. Schodzi: Fabian Reese. Wchodzi: David Atanga.

David Atanga #10
65'

VfB Stuttgart. Schodzi: Atakan Karazor. Wchodzi: Orel Mangala.

Atakan Karazor #16
64'

Reese zagrywał piłkę z lewej strony do Poratha. Znów zrobiło się groźnie, znów piłka jednak obok bramki.

62'

I znów naciskają kilończycy. Stenzel poślizgnął się we własnym polu karnym, gdy piłka zmierzała w jego stronę. Mogło być niebezpiecznie.

60'

Co za szansa Muehlinga! Świetnie zagrana piłka z lewej strony, a pomocnik Kiel w sam wiadomy sobie sposób trafił w słupek, a nie do bramki!

59'

Gol! 1:1! Nicolas Gonzalez nie myli się z 11 metrów!

1
1
57'

Rzut karny dla Stuttgartu! Faulowany Al Ghaddioui przez bramkarza Kiel!

1
54'

W ostatniej chwili obrońcy zdjęli piłkę z nogi Al Ghaddiouiemu.

53'

Niecelnie z dystansu Al Ghaddioui.

52'

Korner też mieli goście, ale po chwili wrócili z piłką na... własną połowę.

51'

Mieli rzut rożny kilończycy. Na raty, ale wybili piłkę rywale.

50'

Przyspieszył Iyoha, dośrodkował po ziemi i mało brakowało, a doszedłby do tej piłki jeden z jego partnerów z drużyny.

2
1
1
1
1
48'

Stuttgart w trudnym położeniu. Gra w dziesięciu i musi atakować.

1
1
1
47'

Już groźnie pod bramką gości. Niepewna interwencja Kobela. Udało się jednak zażegnać niebezpieczeństwo.

1
46'

VfB Stuttgart. Schodzi: Mario Gomez. Wchodzi: Hamadi Al Ghaddioui.

Hamadi Al Ghaddioui #18
1
czas Druga połowa
45+1'

Jeszcze na spalonym jeden z graczy Kiel.

45'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Daniel Didavi za faul.

1
1
1
1
1
44'

Jae-Sung Lee uderzał z daleka, ale po stadionie rozległ się tylko huk band reklamowych, w które trafił.

43'

Dośrodkowanie z narożnika na głowę Endo, świetnie ustawiony Gelios.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Didavi za krzyki w stronę sędziego.

41'

Znów próba rozegrania akcji Stuttgartu kilkoma podaniami bez przyjęcia. Piłka ugrzęzła w nogach obrońców Kiel

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Emmanuel Iyoha. Nie wyhamował i wbiegł w Karazora faulując go.

39'

Znów poszukiwanie miejsca do strzału Endo, ale skończyło się na bardzo niecelnej próbie.

38'

Do dośrodkowania nikt nie doskoczył, ale strzał Reese miał w sobie za dużo mocy i poleciał w trybuny.

37'

Zaskakujący, niebezpieczny strzał Fabiana Reese przenosi nad poprzeczką Kobel. Rzut rożny.

35'

W posiadaniu piłki Stuttgart ma przewagę, to na pewno. Ale znów trudno jest podejść pod pole karne Kiel.

34'

W odpowiedzi dośrodkowywał Iyoha, wybija piłkę Badstuber.

1
33'

Gelios odbija strzał Endo, a dobijający piłkę Gomez jest na spalonym.

1
31'

Centrował Stenzel na głowę Gomeza, ale wyżej od niego wyskoczył Gelios.

1
1
30'

Ależ teraz odbijają, blokują dośrodkowania i strzały rywali piłkarze Holstein Kiel.

29'

Mola poślizgnął się przy przyjęciu piłki, a następnie wpadł na rywala. Faul w ataku. Rzut wolny dla Kiel.

28'

Didavi miał dwie kolejne okazje. Pierwszy strzał zablokowany, drugi okazał się bardzo lekki. Sam zainteresowany twierdzi, że był faulowany, ale gwizdek arbitra milczy.

27'

Dobra szansa dla Kiel. Dośrodkowanie Neumanna w pole karne, dwie główki, w tym ostatnia Reese i... mało brakowało, a byłoby 2:0.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Atakan Karazor.

26'

Znów przesadził z głębokością zagrania Daniel Didavi.

25'

Z rzutu rożnego też nie udało się stworzyć zagrożenia ekipie trenera Matarazzo.

24'

Najgroźniejsza akcja Stuttgartu! Z prawej strony zagrywał piłkę Karazor, wyłożył ją Gomezowi, ten strzelił mocno, acz prosto w bramkarza.

23'

Po raz pierwszy od dłuższego czasu to gospodarze wbiegli z piłką w pole karne rywali. Powstrzymany Iyoha.

21'

Ładnie chcieli goście rozegrać akcję na jeden kontakt na 20. metrze, ale ostatnie podanie Didaviego nie doszło do adresata.

19'

Nie może się wyswobodzić spod opieki obrońców Mario Gomez. Znów twierdzi, że był faulowany.

18'

Cały czas naciskają goście, ale przecinają ostatnie podania piłkarze z Kilonii.

16'

Świetnie ograł rywala na lewej stronie Nicolas Gonzalez, lecz jego podanie nie doszło go Mario Gomeza.

14'

Znów zawieszona piłka nad polem karnym gospodarzy, w porę wyszedł z bramki Gelios. Ale kontakt z Mario Gomezem był chyba bolesny dla obu.

13'

Blokowany strzał Mario Gomeza przez Neumanna.

12'

Chwila przerwy. Najpierw ucierpiał Neumann, a później Kobel.

1
10'

Dobre podanie Kamińskiego do Gonzaleza między dwoma obrońcami, lecz po raz kolejny Gelios wykazał się refleksem i wyszedł z bramki.

1
9'

Gol potwierdzony, błędu nie było. Gra wznowiona.

1
1
8'

Mamy jeszcze wideoweryfikację. Sędziowie sprawdzają, czy Iyoha był na spalonym.

7'

Gol! Strzelił Emmanuel Iyoha. Asystował mu Phil Neumann.

Urwali się z kontrą gospodarze. Dostał długą piłkę Iyoha od Neumanna. Napastnik Kiel w pojedynku szybkościowym okazał się lepszy od Marcina Kamińskiego i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Asysta:
1
1
2
7'

Szybka kontra Stuttgartu, uruchomiony Mario Gomez, lecz świetnie wyszedł z bramki Ioannis Gelios.

1
1
6'

Wrzutka w pole karne, wybija Kamiński.

5'

Zagranie Poratha w okolice pola karnego, wybija piłkę Marcin Kamiński na rzut rożny.

1
4'

Wślizgiem zatrzymuje akcję Lee na 20 metrze. Czyste wejście Koreańczyka. Na razie miejscowi zepchnięci do defensywy.

3'

Długa, wysoka piłka do Mario Gomeza, ale napastnik Stuttgartu został uprzedzony.

2'

Był też drugi, ale w pojedynkach główkowych za każdym razem okazywali się lepsi piłkarze z Kilonii.

1'

I już pierwszy rzut rożny dla Stuttgartu.

czas Start meczu
13:23

Najpierw minuta ciszy dla ofiar koronawirusa.

13:23

Drużyny pojawiają się już na boisku Holstein Stadion. Przywitania oczywiście nie ma. Za chwilę rozpoczynamy.

Kto wygra mecz?
padnie remis
13:10

I od razu spieszymy z informacją, że Marcin Kamiński zagra na środku obrony w drużynie gości.