3
1
1
90+5'

Zbyt długo rozgrywali atak Czerwone Diabły. Błąd popełnił Mason Greenwood i niecelnie podał przed pole karne.

90+1'

Sędzia doliczył sześć minut.

2
90+1'

. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

89'

Kolejne niezłe wyjście Wilfredo Caballero. Argentyńczyk złapał piłkę i uprzedził Odiona Ighalo.

1
1
86'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes.

Pewny strzał Portugalczyka z rzutu karnego!

Manchester United
12
6
3
8
4
85'

Manchester United będą mieć rzut karny. Callum Hudson-Odoi faulował Anthony'ego Martiala.

2
2
1
2
84'

Zbyt głęboka wrzutka Bruno Fernandesa. Łapie piłkę Wilfredo Caballero.

5
3
1
1
1
80'

. Schodzi: Willian. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

80'

. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Tammy Abraham.

79'

Zły strzał Nemanja Maticia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
79'

. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Odion Ighalo.

78'

Nieudany atak Anthony'ego Martiala. Napastnik został powstrzymany w polu karnym przez Reece'a Jamesa.

2
1
74'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Harry Maguire.

Są bezlitośni! Ucieczka na lewej stronie i centra Marcosa Alonso. Do strzału przymierzał się Antonio Ruediger, ale pechowo interweniował Maguire i czubkiem buta skierował piłkę do własnej bramki.

15
11
4
4
3
74'

David de Gea w końcu się przebudził. Hiszpan broni strzał Reece'a Jamesa.

1
73'

Reece James uciekł na prawej flance, próbował dośrodkować, ale jego podanie wybił na rzut rożny Brandon Williams

71'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba.

1
1
1
69'

Płyny uzupełnione, piłkarze wracają do gry.

1
68'

Kolejna przerwa na napoje.

1
65'

Kolejny strzał Harry'ego Maguire'aWilfredo Caballero zaliczył pusty przelot, ale obrońca MU uderzył niecelnie.

1
1
1
1
1
65'

Wrzutka Bruno Fernandesa. Próbował uderzyć Harry Maguire, ale interweniuje obrońca Chelsea.

1
1
1
63'

Kolejne zderzenie głowami w powietrzu. Na murawie leżą Antonio Ruediger i Mason Greenwood.

2
2
2
2
3
62'

United znowu odcięci od gry. W okolicach połowy boiska czyszczą swój teren londyńczycy.

58'

Gorąco w polu karnym United! David de Gea obronił strzał głową zawodnika Chelsea!

1
57 '

Ma dziś ciąg na bramkę Mason Mount! Anglik dostał podanie od Williana, ale uderzył nad poprzeczką.

1
1
1
komentarz

Uderzenie głową Harry'ego Maguire'a, ale prosto w ręce bramkarza Chelsea.

56'

. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Mason Greenwood.

55'

. Schodzi: Fred. Wchodzi: Paul Pogba.

55'

Czerwone Diabły będą miały rzut wolny sprzed linii pola karnego. Antonio Ruediger faulował Daniela Jamesa.

52'

Ależ kontra Marcusa Rashforda! Anglik urwał się na lewej stronie pola karnego, oddał strzał, ale piłka przeleciała minimalnie obok dalszego słupka!

50'

Chelsea ma ochotę na więcej. Cały czas naciskają na rywali. MU wygląda beznadziejnie - zamyślony De Gea, skwaszony Solskjaer.

1
46'

Gol! Strzelił Mason Mount.

Ależ wejście w drugą połowę! Koszmarne podanie Brandona Williamsa, które przejął Mount. Zawodnik Chelsea uderzył z kilkunastu metrów, spóźnił się z refleksem David de Gea i 2:0 dla londyńczyków.

18
13
3
3
5
46'

Wracamy na drugą połowę. Oby nie było już tylu przerw i kontuzji takich, jaka spotkała Erica Bailly'ego.

2
2
2
45+11'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

Dobre odejście i centra Azpilicuety. Giroud uciekł Victorowi Lindelofowi, uderzył zewnętrzną częścią stopy i z kilku metrów trafił do siatki.

19
13
5
5
9
45+9'

Anthony Martial wrócił do gry.

3
2
2
2
2
45+8'

Starcie Anthony'ego Martiala z Kurtem Zoumą w polu karnym Chelsea. Martial potrzebuje pomocy medyków. To pechowa połowa dla graczy United.

1
45+7'

Sędzia dał znak do wznowienia gry. Dopiero teraz Eric Bailly na noszach opuścił boisko.

1
1
45+3'

Konsternacja na boisku. Eric Bailly znowu leży na murawie, zajmują się nim medycy.

1
4
45+2'

Sędzia doliczył pięć minut.

45+2'

. Schodzi: Eric Bailly. Wchodzi: Anthony Martial.

45+2'

Nie wróci za to Eric Bailly. W jego miejsce Ole Gunnar Solskjaer szykuje zmianę.

45+1'

Dopiero teraz Harry Maguire wraca do gry. Medycy musieli opatrzeć jego głowę i zawiązać opaskę.

42'

Kolejne zderzenie Erica Bailly'ego. Tym razem z Harrym Maguire'em. Obrońcy United leżą na murawie. Obaj próbowali kryć Oliviera Giroud.

39'

I centra Chelsea z lewej strony. Do główki wyskoczył Kurt Zouma, ale uderzył nad bramką. W tej akcji zawodnik Chelsea zderzył się głową z Erikiem Baillym. Po interwencji medyków piłkarze podnieśli się z boiska.

1
38'

Brakowało celności. Wrzutka Reece'a Jamesa wybita przez obronę MU.

2
2
2
4
3
35'

Czyste odebranie piłki przez Cesara Azpilicuetę. Hiszpan zatrzymał akcję Marcusa Rashforda przed polem karnym.

2
2
1
1
1
34'

I kolejne niespodziewane uderzenie Masona Mounta. Broni David de Gea, który nie dał się zaskoczyć.

1
2
1
2
1
33'

Długi rajd Williana na lewej stronie. Jednak na końcu pomocnik niecelnie dośrodkował.

32'

Precyzyjnie uderzył Bruno Fernandes! Celny strzał z rzutu wolnego, ale broni Wilfredo Caballero!

1
2
1
1
2
27'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Masona Mounta. Do piłki nie zdążył w polu karnym Kurt Zouma.

1
1
1
26'

Piłkarze wracają do gry.

1
1
1
1
1
24'

Przerwa na napoje.

1
23'

Nieudana wrzutka. Piłkę złapał Reece James i Chelsea buduje atak od nowa.

22'

Mason Mount szybko zdecydował o strzale. Uderzył, ale piłka trafiła w Harry'ego Maguire'a. Będzie rzut rożny dla Chelsea.

19'

Nieudana wrzutka Marcosa Alonso z lewej strony.

18'

Nadal więcej z gry mają londyńczycy. Dłużej utrzymują się przy piłce, ale dotąd mieli dwie groźne akcje.

1
1
15'

Miękka centra Cesara Azpilicuety z prawej strony. Mocna główka Marcosa Alonso, piłka przeleciała centymetry nad poprzeczką!

1
1
14'

Niecelne podanie prostopadłe Bruno Fernandesa. Przejęcie obrońców Chelsea.

12'

Dalekie podanie w pole karne MU. Piłki w powietrzu nie sięgnął Olivier Giroud.

10'

Reece James odpalił bombę z dystansu! Mocny strzał z dystansu, David de Gea sparował piłkę.

8'

Przewinienie Masona Mounta. Zawodnik Chelsea nadepnął na Erica Bailly'ego. Obrońca MU zgubił buta.

5'

Druga interwencja Wilfredo Caballero daleko od bramki. Argentyńczyk wyszedł z pola karnego i znowu głową wybił piłkę.

4'

Klepka londyńczyków w okolicach połowy boiska. Daleko od pola karnego United.

2'

Imponująca walka o piłkę Brandona Williamsa, ale dużo gorsze podanie na lewą stronę. Nie było tam żadnego z jego kolegów.

1'

Daleka piłka w pole karne Chelsea. Wilfredo Caballero opuścił bramkę i wybił piłkę głową na aut.

18:39

Skład Chelsea:

18:30

Skład Manchesteru United:

18:30

Wczoraj poznaliśmy pierwszego finalistę. Arsenal wygrał 2:0 z Manchesterem City.

18:30

Spotkanie poprowadzi sędzia Mike Dean.

18:30

Zapraszamy na relację LIVE z półfinału Pucharu Anglii. Manchester United zmierzy się z Chelsea FC. Pierwszy gwizdek o godzinie 19!