10
9
10
89'

Nie zmienia się obraz gry, goście pod naszą bramką, ale bez większego zagrożenia. Skorupski coraz bliżej czystego konta.

27
13
4
8
8
87'

Strzał z dystansu Sydorczuka, piłka poszybowała daleko od celu.

18
13
5
9
6
86'

Goście szukają kontaktowego gola, jednak akcje Ukraińców są przewidywalne. Polacy skupieni na obronie.

18
9
2
8
9
81'

Ukraina w ataku, jednak próby gości są dość niemrawe. Polacy dobrze w defensywie.

28
13
4
6
11
79'

Polska. Schodzi: Maciej Rybus. Wchodzi: Arkadiusz Reca.

13
4
3
3
12
78'
78'

Problemy ma Gumny, Polak już za linią boczną.

4
3
4
23
12
76'
76'

Cygankow sam na sam z bramkarzem, strzał obok Skorupskieo. Piłka minęła jednak bramkę!

44
16
7
7
12
73'

Lewą nogą chciał przymierzyć Makarenko, trafił jednak w naszego obrońcę.

4
10
14
5
9
71'

Groźnie mogło być w naszym polu karnym. Udało się jednak Polakom przejąć piłkę.

17
7
9
6
12
69'

Polacy cały czas konsekwentnie czekają na błędy rywala, sami takowych się ustrzegają.

17
9
4
3
12
66'

Kolejny raz pokazał się Cygankow. Tym razem piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

9
4
6
5
6
65'

Punktujemy rywala, który ma więcej z gry, ale w tyłach popełnia rażące błędy.

17
6
3
14
4
63'

Ukraina. Schodzi: Juhym Konoplia. Wchodzi: Valeri Bondar.

13
62'

Gol! Strzelił Jakub Moder. Cóż za wejście! Po rzucie wolnym Ukraińcy źle wybili piłkę. Z pola karnego dogrywał Płacheta, Moder głową w słupek, poprawka z bliska do bramki. 2:0!

389
151
34
13
21
62'

Polska. Schodzi: Jacek Góralski. Wchodzi: Karol Linetty.

29
8
7
9
11
62'

Polska. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Jakub Moder.

52
15
9
9
9
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Kharatin.

17
59'

W ataku goście. Przed momentem w polu karnym leżał Cygankow, sędzia nakazał grać dalej.

14
6
5
5
7
56'

Kowalenko uderzył mocno, trafił jednak w mur.

21
14
8
5
10
56'

Ukraina. Schodzi: Ołeksandr Zinczenko. Wchodzi: Igor Kharatin.

10
5
3
7
9
56'

Będzie rzut wolny dla Ukrainy z ok. 20 metrów. Może być groźnie.

7
6
12
7
8
55'

Aktywniejsza w ofensywie jest Ukraina. Polacy czekają. Prowadzimy, nigdzie nie musimy się spieszyć.

8
3
7
7
18
52'

Groźnie z pola karnego po szybkiej akcji przymierzył Cygankow! Skorupski kapitalnie w bramce! Będzie rzut rożny.

41
16
8
4
12
50'

Marlos uderzył z ok. 20 metrów lewą nogą. Pomylił się zaledwie o metr!

6
6
16
5
8
50'

Polacy po przerwie dużo agresywniejsi. Ukraińcy starają się konstruować swoje akcje na naszej połowie.

13
10
7
4
3
48'

Polacy sygnalizowali zagranie ręką w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej, a VAR-u brak.

3
6
3
3
21
46'

Gramy po przerwie!

10
10
1
1
8
46'

Ukraina. Schodzi: Andrij Jarmolenko. Wchodzi: Marlos.

3
6
5
6
7
46'

Ukraina. Schodzi: Oleksandr Zubkow. Wchodzi: Wiktor Cygankow.

Wiktor Cyganow #15
Oleksandr Zubkow #19
4
2
3
6
46'
46'

13
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jacek Góralski.

4
5
9
27
12
44'

Płacheta urwał się obronie, jednak źle rozegrał akcję. Zamiast podawać do Piątka uderzał.

3
1
5
8
22
42'

Ukraina miała więcej z gry, ale to my prowadzimy. Już narzekać nie będziemy!

27
16
9
11
16
40'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Piotr Zieliński. Cóż zrobił Łunin! Bramkarz niczym Neuer wybiegł daleko przed pole karne. Przy linii bocznej skiksował, futbolówkę przejął Zieliński i podał do Piątka. "Pio, Pio, Pio" uderzył z 40 metrów do pustej bramki. 1:0! Stadion Śląski oszalał. A nie, przecież kibiców brak.

507
285
62
29
37
38'

Z dystansu uderzył płasko Jaremczuk, Skorupski błędów nie popełnia i piłkę zdołał złapać.

30
11
5
8
10
38'

10
5
3
3
4
37'

Spokojniejszy fragment gry. Polacy długo rozgrywają piłkę, czekają na Ukraińców. Ci jednak nic przyjmują zaproszenia.

2
4
4
2
8
34'

Zieliński starał się uderzać tym razem z pola karnego. Został jednak kolejny raz zablokowany.