Wisła Kraków
75' Vullnet Basha 90' Dawid Szot
Wisła Płock
8' Alan Uryga 43' Damian Michalski 65' Damian Rasak 71' Damian Rasak
0:3

Koniec spotkania. Wisła Płock pokonała 3:0 Wisłę Kraków.

Gospodarze jeszcze starają się atakować.

Doliczone cztery minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szot. Za symulowanie rzutu karnego.

Po analizie VAR, nie ma rzutu karnego!

Trwa analiza VAR. Sędzia ogląda, czy Szot był faulowany.

Rzut karny dla Wisły Kraków! W polu karnym przez Urygę faulowany miał być Dawid Szot.

Goście cały czas dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

W polu karnym drużyny z Płocka strzelał Dawid Szot. Dobrze obronił Kamiński.

Lekkie zamieszanie przed bramką gospodarzy, ale ostatecznie zawodnicy z Krakowa zdołali wybić piłkę.

Za nami kilka zmian, a na boisku Wisła Płock cały czas szuka okazji na kolejnego gola.

Żółtą kartkę otrzymał Vullnet Basha.

Gol! Strzelił Damian Rasak. Asystował mu Patryk Tuszyński.

3:0 dla Wisły Płock! Po stracie piłki przez gospodarzy szybka akcja gości i po chwili miękkie dośrodkowanie Tuszyńskiego przed bramkę drużyny z Krakowa, gdzie efektowny strzał oddał Rasak!

Yaw Yeboah dryblował w polu karnym Wisły Płock, ale ostatecznie został zablokowany. Coraz groźniejsze są akcje gospodarzy.

Zablokowany strzał Macieja Sadloka. To było groźne uderzenie na bramkę drużyny z Płocka.

Dogranie Jakuba Błaszczykowskiego przed bramkę drużyny z Płocka, gdzie dobrze interweniował Krzysztof Kamiński.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Rasak.

Rzut rożny dla Wisły Kraków. Wrzutka w pole karne gości, a piłka wybita przez Tuszyńskiego.

Mało ciekawy fragment spotkania. Sporo gry w środku boiska.

Jakub Błaszczykowski dośrodkował z rzutu wolnego, ale Damian Zbozień zdołał wybić piłkę.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkarze z Płocka zdołali wybić piłkę.

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował zawodnik gości.

Z 16 metrów strzelał Alan Uryga. To było uderzenie niecelne.

Początek drugiej połowy.

Wisła Kraków. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Stefan Savić.

Koniec pierwszej połowy. Wisła Płock prowadzi 2:0.

Dośrodkowanie Sadloka z rzutu wolnego, kiks jednego z zawodników i jeszcze rzut rożny dla Wisły Kraków.

Będzie jeszcze rzut wolny dla gospodarzy. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Gol uznany. Wisła Płock prowadzi 2:0.

Sędzia biegnie obejrzeć sytuację.

Trwa chyba jeszcze analiza VAR czy gol został zdobyty prawidłowo.

Gol! Strzelił Damian Michalski. Asystował mu Mateusz Szwoch. Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego, a przed bramką Wisły Kraków z kilku metrów celny strzał głową oddał Damian Michalski.

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Teraz przy piłce zawodnicy z Płocka.

Tym razem wrzutka Szwocha z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Lekkie zamieszanie i będzie rzut rożny dla Wisły Płock.

Maciej Sadlok zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego z około 30 metrów. Strzał był jednak niecelny.

Wydaje się, że Wisła Płock ma jak na razie pod kontrolą to spotkanie. Gra toczy się daleko od bramki gości.

Z dystansu strzelał Patryk Tuszyński. Silne, ładne uderzenie, ale bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

W ostatnich minutach tempo nieco spokojniejsze i więcej gry w środkowej strefie boiska.

Zanosiło się na kolejną groźną akcję gości. Zabrakło jednak dokładnego rozegrania piłki na połowie rywala.

To powinien być gol! Tuszyński wpadł w pole karne, dograł przed bramkę do Szwocha, a ten spudłował z kilku metrów!

Zanosiło się na groźną akcję gości, lecz w polu karnym dobrze spisał się Mateusz Lis.

Yaw Yeboah wpadł w pole karne Wisły Płock, ale jego uderzenie było już niecelne.

Mateusz Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego, a w polu karnym Wisły Kraków niecelnie główkował jeden z piłkarzy z Płocka.

Jak na razie gra częściej toczy się na połowie gospodarzy. Za chwilę rzut rożny dla Wisły Płock.

Gol! Strzelił Alan Uryga.

1:0 prowadzi Wisła Płock! Po dalekim wyrzucie piłki z autu przez Zbozienia w polu karnym Wisły Kraków celnym strzałem głową popisał się Alan Uryga!

Wisła Płock stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

Z dystansu strzelał Yaw Yeboah. Trafił jednak w swojego kolegę z zespołu.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarze. Piłkarze Wisły Kraków zdołali jednak wybić piłkę.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Przed nami spotkanie Wisła Kraków - Wisła Płock. Początek meczu o godzinie 20:30. W tabeli PKO Ekstraklasy Wisła Kraków ma dwa punkty, a Wisła Płock również dwa.