Kolejne dogranie z rogu Starzyńskiego, Simić z pola karnego głową obok celu.

1
1
80'

Ładny strzał sprzed pola karnego Starzyńskiego, piłka przeleciała pół metra ponad bramką.

1
4
4
2
79'

Akcja za akcję, raz jesteśmy pod jednym polem karnym, za chwilę pod kolejnym. Przed momentem uderzył głową Mraz, ale niecelnie.

2
2
2
76'

Po dograniu Loshaja głową uderzał Piszczek, Hładun na rzut rożny.

2
2
3
2
2
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubomir Guldan.

3
2
2
3
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Fiolić.

3
1
1
1
1
69'

To mogła być zabójcza riposta Cracovii. Piłkę otrzymał Pelle van Amersfoort, strzał odbił się od obrońcy, następnie futbolówka zatrzymała się na poprzeczce!

5
3
1
3
8
68'

Cracovia. Schodzi: Marcos Alvarez. Wchodzi: Milan Dimun.

68'

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Ivan Fiolić.

67'

Gol! Strzelił Lorenco Simić. Asystował mu Filip Starzyński. Sędzia wznowił grę i za chwilę remis. Z rogu na szósty metr dogrywał Starzyński, a Simić strzałem głową przy słupku wyrównał!

20
12
4
9
66'

Wciąż nie gramy, fani dobrze się bawią. My nie do końca.

1
1
64'

Przerwa w grze. Na murawie dym i serpentyny. I to w momencie, kiedy gospodarze złapali swój rytm. Nic, tylko pogratulować miejscowym fanom wyczucia.

4
4
1
2
4
63'

Do uderzenia doszedł Szysz, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy. Na róg wybił ją Niemczycki!

1
62'
62'

Zivec do Sirka, ten uderzył, ale Niemczycki zbił piłkę na róg.

komentarz

2
60'

Kolejny strzał Bohara z ok. 17 metrów, tym razem jednak dość daleko od bramki.

1
1
59'

Cracovia nastawiona na grę z kontry. Coraz ciekawiej wyglądają wyjścia graczy Pasów. Zagłębie zaczyna ryzykować.

1
2
56'

Niespodziewany strzał Bohara, z ok. 16 metrów, piłka przeleciała tuż obok słupka!

2
2
3
4
3
54'

Zagłębie nie potrafi zagrozić Pasom. Goście po objęciu prowadzenia poczuli swoją siłę.

1
51'

Po zdobyciu gola Cracovia okopała się i czeka na Zagłębie.

48'

Gol! Strzelił Rivaldinho. Asystował mu Marcos Alvarez. Dogranie z autu do Albareza, ten z linii końcowej na piąty metr, gdzie frunął już Rivaldinho i pięknym szczupakiem wbił futbolówkę do siatki. 0:1!

15
9
3
4
10
47'

Dobre dogranie w pole karne Loshaja, Simić był czujny i piłkę wybił.

1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

1
1
14:26

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
45'

Z rzutu wolnego uderzał Alvarez, ale ponad bramką Zagłębia.

1
1
43'

Starzyński z piłką w polu karnym, ale pomocnik wcześniej na nieznacznym spalonym.

1
1
1
2
41'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Niewiele okazji w premierowej odsłonie wykreowały sobie obydwa zespoły.

2
2
1
39'

Starzyński z rogu na czwarty mecz, piłkę wybił obrońca. Po chwili dogranie do Simica, ale obrońca spudłował uderzając głową.

1
1
1
2
36'

Starzyński z rogu, ale zbyt wiele kotletów zjadł "Figo". Piłka przeleciała daleko od zawodników w polu karnym.

2
2
1
32'

Po dograniu z rogu głową uderzał Pelle van Amersfoort. Po raz kolejny wprost w bramkarza Zagłębia.

3
2
1
1
2
31'

Dwa kwadranse za nami. Nie jest to na razie spotkanie, o którym będziemy sąsiadom opowiadać.

14:26

28'

Cały czas aktywniejsze jest Zagłębie, Cracovia bardzo głęboko sporadycznie zagraża Miedziowym.

1
25'

Zagranie za plecy obrońców do Rivaldinho, Hładun ostatecznie piłkę złapał.

1
23'

Rzut rożny dla Pasów, ale z dogrania niewiele wyszło. Po chwili uderzał Hanca, trafił jednak w rywala.

1
21'

Utrzymuje się przewaga Zagłębia, Cracovia ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

3
2
1
18'

Zivec z piłką w polu karnym, przez długie sekundy szukał miejsca do oddania uderzenia. W końcu podał, w zamieszaniu futbolówka padła łupem bramkarza.

1
1
17'

Próbował Hanca, wprost w Hładuna.

17'

Guldan sfaulował rywala, ustnie napomniany przez sędziego przeprosił wszystkich.

15'

Sprzed pola karnego uderzał Zivec, Niemczycki bez większych problemów złapał piłkę.

1
14'

Uwidoczniła się przewaga Zagłębia. Coraz ciekawiej wyglądają akcje lubinian.

1
1
11'

Zivec zagrywał wzdłuż bramki, ale nie miał kto skierować piłki do siatki z trzech metrów.