4
6
10
89'

Tymczasem Pekhart nie będzie w stanie kontynuować gry. Lada moment w jego miejsce na boisku zamelduje się Joel Valencia.

12
10
7
9
10
89'

Główka Jędrzejczyka poleciała ponad bramką.

6
8
3
3
3
88'

Dośrodkowanie Juranovicia zakończone rzutem rożnym.

3
2
6
4
86'

Z boiska nie podnosi się Pekhart. Mamy chwilę przerwy.

8
5
5
9
12
84'

Legia na własne życzenie będzie mieć nerwową końcówkę. Śląsk zakłada wysoki pressing i czai się na kolejne błędy.

10
6
3
3
2
82'
81'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Tymczasem jak junior zachował się Jędrzejczyk. Stoper zagrał wzdłuż swojego pola karnego, gdzie piłkę przejął Piasecki i w sytuacji sam na sam daje kontakt Śląskowi.

Śląsk Wrocław
51
24
10
17
44
80'

Legia nie planuje jednak niespodzianki i kontroluje przebieg spotkania.

3
7
1
1
4
78'

Lavicka wymienił całą ofensywę i liczy na cud w ostatnich minutach.

1
1
4
1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mark Tamas.

1
1
3
73'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Szybka akcja Legii i mamy 2:0! Luquinhas płasko dograł w pole karne, Putnocky miał już piłkę w rękach, ale fatalnie się zachował i "wypluł" przed siebie. Do futbolówki dopadł Pekhart i podwyższył prowadzenie gospodarzy.

Legia Warszawa
65
24
5
13
15
72'

Bardzo niecelne uderzenie Gwilii z dystansu.

2
4
1
2
1
70'

Legia szuka podwyższenia, lecz brakuje jej wykończenia akcji.

2
4
1
2
66'
66'

Kolejna próba Exposito z dystansu. Na szczęście to już jego ostatni strzał w tym meczu.

3
1
2
1
64'

Z akcją mknął Karbownik i wpadł w pole karne. Najtrudniejsze zrobił, by następnie źle zagrać. Od bramki Putnocky.

4
3
2
1
1
62'

Tym razem Mladenović mocno dokręcił piłkę z rzutu rożnego, która zatrzymała się na górnej siatce.

1
4
1
2
60'

Kolejne dogranie Mladenovicia z narożnika boiska. Piłka spadła na nogę Lewczuka, który instynktownie skierował ją w kierunku bramki i pomylił się nieznacznie.

6
1
1
1
2
59'

Przewaga Legii coraz wyraźniejsza. Wydaje się, że trafienie na 2:0 pozostaje kwestią czasu.

11
5
3
2
3
58'

Slisz dośrodkował z prawej strony, a Pekhart głową przeniósł piłkę obok słupka.

3
1
2
3
4
56'

Dobrze zapowiadała się akcja Śląska, ale Sobota źle ją rozegrał. Próbował "wepchnąć" piłkę prostopadłym podaniem w pole karne, kiedy należało rozegrać ją na skrzydło do niepilnowanego Picha.

1
5
1
55'

Dobre dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego. Lewczuk po zamieszaniu trafił w boczną siatkę.

2
1
3
3
4
52'

Gwilia uderzył po dograniu Wszołka. Strzał zablokowany.

4
3
2
51'

Śląsk przejął piłkę po złym zagraniu Gwilli, ale Exposito zdecydował, że w geście fair play odda ją Legii.

2
1
6
2
50'

Juranović starł się z Pichem i przez chwilę nie podnosił się z boiska.

2
8
1
3
48'

Celeban uderzył po dograniu z rzutu wolnego. Ma szczęście, że był spalony, bo była to idealna okazja do wyrównania.

2
2
8
1
4
46'

Gol! Strzelił Josip Juranović. Ależ początek Legii! Stiglec wybił piłkę przed pole karne, gdzie zagarnął ją Juranović. Boczny defensor idealnie dokręcił ją lewą nogą, a ta wpadła do siatki poza zasięgiem bramkarza. 1:0!

63
32
5
14
32
46'

Legia rozpoczęła drugą połowę.

7
5
4
1
3
45'

Doliczona minuta.

1
1
9
1
1
45'

Luquinhas padł tuż przed polem karnym, ale rzutu wolnego nie wywalczył.

1
10
3
3
43'

Jędrzejczyk staranował Praszelika, ale sędzia oszczędził reprezentanta Polski i nie ukarał go kartką.

3
4
6
2
14
42'

Zbyt mocno dośrodkował Musonda, a była to dobra okazja do dokładnej wrzutki.

2
1
1
2
4
40'

Huknął Wszołek sprzed pola karnego. Przestrzelił.

4
6
3
2
2
39'

Szuka gola Legia przed przerwą, ale póki co Śląsk dzielnie się broni.

6
2
1
2
37'

Składną akcję rozegrali warszawianie, którą Karbownik zakończył strzałem w słupek.

11
6
7
3
3
35'

Gra wznowiona. Śląsk w komplecie.

7
3
3
1
34'

Chwilowa przerwa w grze, bo pomocy medycznej potrzebuje Musonda.

1
1
2
3
4
31'

Legia ma Pekharta, a Śląsk Exposito. Uderzenie Hiszpana sprzed pola karnego powędrowało... poza linię boczną boiska. No, no.

3
2
7
4
3
30'

Dobrze zapowiadała się akcja Śląska, lecz Praszelik fatalnie rozciągnął grę do Musondy.

1
2
3
5
29'

Celeban delikatnie trącił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale wybroniła się Legia.

8
3
4
4
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Slisz.

17
6
3
3
9
27'

Przewaga Legii coraz bardziej widoczna. Gdyby nie fatalne zagranie Pekharta, to gospodarze już by prowadzili.

4
1
4
1
11
26'

Główkował Lewczuk po dograniu z narożnika. Niecelnie.

2
5
1
2
1
24'

Co teraz zrobił Pino... Pekhart?! Wszołek zagrał wzdłuż bramki, wystarczyło dostawić nogę z najbliższej odległości, ale napastnik... nie trafił w piłkę.

5
10
2
3
4
24'

Skiksował teraz Pekhart, który nie wykorzystał podania Wszołka.

2
8
4
2
4
22'

Nie wiemy czy to był strzał, czy to było podanie... Juranović dziwnie zagrał piłkę i Legia ją straciła.

6
8
3
2
2
21'

Luquinhas uderzył po podaniu Karbownika, a piłka po rykoszecie od Stigleca minęła słupek.

5
2
4
2
3
20'

Slisz uderzył z 18 metrów. Został zablokowany.

5
2
2
1
1
19'

Sporo niedokładności w poczynaniach Legii. Brakuje ostatniego podania w pole karne.

3
3
2
4
17'

Pich padł w polu karnym, lecz o rzucie karnym nie ma mowy.

1
3
3
12
15'

Exposito uderzył sprzed pola karnego. Pewnie interweniował Boruc, ale na burę od trenera zasłużył Slisz, który łatwo stracił piłkę na rzecz Picha.

2
1
4
1
14'

Krótkie rozegranie Legii, ale ostatecznie na spalonym Pekhart.

4
3
2
2
2
14'

Ładna akcja Legii zakończona dośrodkowaniem Juranovicia, który wywalczył rzut rożny.

3
2
2
2
4
11'

Niecelna główka Pekharta po wrzutce Mladenovicia z rzutu rożnego.

4
2
2
2
2
9'

Obie drużyny od początku szukają gola i oglądamy żywe spotkanie.

10
4
1
1
2
7'

Piłka w siatce Legii po główce Exposito. Bramka jednak nieuznana, bowiem napastnik Śląska był na spalonym.

10
8
4
9
18
5'

Ponownie szarpnął Wszołek, który mimo asysty Picha zdołał wstrzelił piłkę w pole karne. Piłka po zagraniu Golli poza boiskiem.

6
2
2
2
2
3'

Obrońca Śląska wybił piłkę przed pole karne. Tam dopadł do niej Luquinhas, ale lepiej przemilczeć jego próbę.

4
6
4
4
2'

Wszołek szarżował na prawym skrzydle, ale koledzy niemrawo ruszyli w pole karne. Pomocnik wywalczył jednak rzut rożny.