1
1
1
16:32
Obie drużyny zajmują dwie czołowe pozycje w tabeli i mają na swoim koncie po 13 punktów. Liderem dzięki lepszemu bilansowi bramek jest Raków. Górnik zajmuje drugie miejsce.
1
1
16:32
W drużynie gości brakuje Marcina Cebuli. W podstawowym składzie zadebiutuje Oskar Zawada.
1
16:32
Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Ma to związek z rządowymi obostrzeniami.
czas Start meczu
4'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Bartosz Nowak. Asystował mu Roman Prochazka. Dobre podanie do niepilnowanego Prochazki, ten od razu dośrodkował w pole karne, a głową uderzył Nowak i nie dał szans Szumskiemu.
14
8
2
7
10
5'
Świetny początek Górnika, który przeważa od pierwszego gwizdka.
1
1
6'
Wilusz wślizgiem przerwał akcję Górnika. Obrońca ubiegł Prochazkę.
1
7'
Akcja Górnika przerwana zagraniem ręką przez Kubicę.
1
1
1
1
2
9'
Pierwsza groźna akcja Rakowa. Chudy wyszedł zwycięsko z pojedynku sam na sam z Zawadą.
1
10'
Po wrzutce z kornera piłkę wypiąstkował Chudy.
1
1
1
2
1
12'
Kolejna szansa dla Rakowa. Ivi Lopez minimalnie spudłował.
2
14'
Po zdobytej bramce Górnik cofnięty do defensywy. Raków w natarciu.
1
2
2
1
1
17'
Spokojniejszy fragment meczu. Górnik spokojnie rozgrywa piłkę.
18'
Dalekie wyjście z bramki Chudego, który ubiegł gracza Rakowa i wybił piłkę.
1
1
1
1
1
19'
Jimenez uderzył z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.
1
1
20'
Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Kubica. Obronił Szumski.
1
1
1
1
1
20'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Ivi Lopez. Szybka kontra Rakowa. Szumski wybił piłkę w kierunku Kuna, ten dogrywał do Lopeza. Piłkę starał się wybić Manneh, ale popełnił fatalny błąd. Lopez miał przed sobą już tylko Chudego i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.
21
11
6
3
3
21'
Piłka w bramce Górnika, ale gola nie ma. Zawada był na spalonym.
1
2
5
3
12
22'
Kolejna szansa Rakowa! Po strzale Kuna piłkę z linii bramkowej wyciągnął Chudy, a następnie wybił ją Paluszek.
1
1
24'
Nieudana wrzutka z rzutu rożnego. Wilusz nie trafił w piłkę.
27'
Kolejna wrzutka z kornera w kierunku Wilusza. Tym razem piłkę po jego strzale wybił Nowak.
1
1
1
2
2
29'
Strzał z dystansu Piątkowskiego. Piłka poleciała obok bramki.
1
31'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił David Tijanić. Szybka akcja Rakowa. Świetne podanie do wychodzącego na czystą pozycję Tijanicia. Słoweniec ruszył z piłką i wygrał pojedynek sam na sam z Chudym.
29
13
7
5
5
33'
Górnik w ostatnim kwadransie jest tylko tłem dla Rakowa. Zabrzanie nie są w stanie przerwać naporu rywali.
6
3
1
2
2
35'
Podanie w kierunku Zawady. Chudy wyszedł z bramki i wybił piłkę.
1
1
36'
Dobre podanie do wbiegającego w pole karne Jimeneza. Z bramki wyszedł Szumski, który wyskoczył do piłki, ale ograł go Jimenez, a następnie wpakował piłkę do pustej bramki.
11
5
1
3
7
37'
Sytuacja jest jeszcze analizowana przez system VAR. Sprawdzane jest, czy Jimenez był na spalonym.