Raków. Schodzi: Fran Tudor. Wchodzi: Daniel Bartl.

1
1
2
88'

Nowak dograł do Krawczyka, ten wpadł z piłką w pole karne i oddał strzał obok słupka.

4
2
1
3
2
85'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Górnik. Zabrzanie tylko tłem dla rywali.

5
3
1
1
83'

Raków w pełni kontroluje sytuację na boisku.

6
3
1
1
80'

Dalekie podanie Nowaka do Masourasa. Grek pomagał sobie ręką i akcja została przerwana.

1
1
79'

Po wrzutce Malinowskiego piłka trafiła w ręce Chudego.

3
1
78'

Lederman ograł defensywę Górnika, podał do Gutkovskisa, ale jego strzał został zablokowany.

2
1
1
1
75'

Raków. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Ben Lederman.

75'

Raków. Schodzi: Oskar Zawada. Wchodzi: Vladislavs Gutkovskis.

73'

Tempo meczu spadło. Raków już nie atakuje tak frontalnie, jak w pierwszej połowie. Za to Górnik nie potrafi zagrozić bramce rywali.

2
70'

Janza dograł w pole karne. Prosto w ręce Szumskiego.

1
2
67'

Raków. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Piotr Malinowski.

67'

Raków. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Petr Schwarz.

67'

Jimenez w polu karnym wdał się w drybling i stracił piłkę.

1
1
1
1
3
66'

Górnik w ostatnich minutach częściej przy piłce, ale nie potrafi oddać celnego strzału.

2
64'

Dogranie Janzy w pole karne, piłkę przejęli rywale i rozpoczęli kontrę, ale tę przerwali zabrzanie.

62'

Strzał Lopeza zablokował Wiśniewski.

2
1
2
2
3
61'
60'

Nowak dograł w pole karne do Jimeneza. Ten oddał niecelny strzał.

1
1
57'

Dalekie podanie w pole karne, lecz piłkę przechwycił Chudy.

1
55'

Kolejna szansa Rakowa, ale tym razem Ivi Lopez oddał strzał nad poprzeczką.

3
1
52'

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Fatalny błąd defensywy Górnika. Po dalekim podaniu Lopez przyjął piłkę i pokonał Chudego. Zawalił w tej sytuacji Gryszkiewicz.

Raków Częstochowa
24
14
4
4
5
51'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Janza.

Górnik Zabrze
3
2
51'

Manneh uderzył z ponad dwudziestu metrów. Szumski z łatwością złapał piłkę.

2
2
3
49'

Poletanović z rzutu wolnego z dwudziestu metrów uderzył tuż nad bramką.

2
1
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alasana Manneh.

3
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
Czy Raków Częstochowa wygra to spotkanie?
1
1
komentarz

1
45+3'

Zawada w polu karnym dograł do Tijanicia. Zabrakło centymetrów, by Słoweniec strącił piłkę i wpakował ją do bramki.

1
2
45+2'

Ivi Lopez uderzył niecelnie z rzutu wolnego.

1
1
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

komentarz

44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giannis Massouras.

3
4
1
1
43'

Zawada w polu karnym szukał któregoś z kolegów. Piłkę przejęli zabrzanie.

2
1
1
40'

Jimenez próbował strzelać głową, ale było to bardzo niecelne uderzenie.

2
1
3
39'

Nie ma gola! Jimenez był na minimalnym spalonym.

14
10
4
9
4
37'

Sytuacja jest jeszcze analizowana przez system VAR. Sprawdzane jest, czy Jimenez był na spalonym.

2
2
3
1
2
36'

Dobre podanie do wbiegającego w pole karne Jimeneza. Z bramki wyszedł Szumski, który wyskoczył do piłki, ale ograł go Jimenez, a następnie wpakował piłkę do pustej bramki.

11
5
1
3
7
35'

Podanie w kierunku Zawady. Chudy wyszedł z bramki i wybił piłkę.

1
1
33'

Górnik w ostatnim kwadransie jest tylko tłem dla Rakowa. Zabrzanie nie są w stanie przerwać naporu rywali.

6
3
1
2
2
31'

Gol! Strzelił David Tijanić. Szybka akcja Rakowa. Świetne podanie do wychodzącego na czystą pozycję Tijanicia. Słoweniec ruszył z piłką i wygrał pojedynek sam na sam z Chudym.

29
13
7
5
5
29'

Strzał z dystansu Piątkowskiego. Piłka poleciała obok bramki.

1
27'

Kolejna wrzutka z kornera w kierunku Wilusza. Tym razem piłkę po jego strzale wybił Nowak.

1
1
1
2
2
24'

Nieudana wrzutka z rzutu rożnego. Wilusz nie trafił w piłkę.

22'

Kolejna szansa Rakowa! Po strzale Kuna piłkę z linii bramkowej wyciągnął Chudy, a następnie wybił ją Paluszek.

1
1
21'

Piłka w bramce Górnika, ale gola nie ma. Zawada był na spalonym.

1
2
5
3
12
20'

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Szybka kontra Rakowa. Szumski wybił piłkę w kierunku Kuna, ten dogrywał do Lopeza. Piłkę starał się wybić Manneh, ale popełnił fatalny błąd. Lopez miał przed sobą już tylko Chudego i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

21
11
6
3
3
20'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Kubica. Obronił Szumski.

1
1
1
1
1
19'

Jimenez uderzył z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
18'

Dalekie wyjście z bramki Chudego, który ubiegł gracza Rakowa i wybił piłkę.

1
1
1
1
1
17'

Spokojniejszy fragment meczu. Górnik spokojnie rozgrywa piłkę.

14'

Po zdobytej bramce Górnik cofnięty do defensywy. Raków w natarciu.

1
2
2
1
1
12'

Kolejna szansa dla Rakowa. Ivi Lopez minimalnie spudłował.

2
10'

Po wrzutce z kornera piłkę wypiąstkował Chudy.

1
1
1
2
1
9'

Pierwsza groźna akcja Rakowa. Chudy wyszedł zwycięsko z pojedynku sam na sam z Zawadą.

1
7'

Akcja Górnika przerwana zagraniem ręką przez Kubicę.

1
1
1
1
2
6'

Wilusz wślizgiem przerwał akcję Górnika. Obrońca ubiegł Prochazkę.

1
5'

Świetny początek Górnika, który przeważa od pierwszego gwizdka.

1
1
4'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. Asystował mu Roman Prochazka. Dobre podanie do niepilnowanego Prochazki, ten od razu dośrodkował w pole karne, a głową uderzył Nowak i nie dał szans Szumskiemu.