Z dystansu mocny, ale i niecelny strzał oddał Alan Czerwiński.

7
5
14
90+4'

Jeszcze będzie rzut rożny dla Jagiellonii. Gospodarze oddalili grę od własnej bramki.

27
12
3
7
18
90+2'

Zablokowany w polu karnym Jagiellonii został Pedro Tiba.

23
9
5
4
16
90'

Doliczone pięć minut.

19
3
6
1
12
90'

Dośrodkowania w pole karne Jagiellonii, ale radzą sobie z nimi gospodarze.

7
1
1
7
86'

Jagiellonia oddaliła grę od własnego pola karnego i rozgrywa piłkę na połowie Lecha.

14
4
1
3
9
84'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, gdzie efektowny strzał oddał Pedro Tiba. Świetnie obronił jednak Pavels Steinbors.

17
6
3
4
12
82'

Gol! Strzelił Jakub Moder.

Pewny, mocny strzał z "jedenastki" oddał Jakub Moder. Jest gol dla Lecha. Jagiellonia prowadzi już tylko 2:1.

Lech Poznań
79
29
4
14
33
80'

Będzie rzut karny dla Lecha!

49
22
6
10
28
80'

Sędzia biegnie obejrzeć sytuację.

9
3
3
4
7
79'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Bodvar Bodvarsson faulował Tibę.

2
77'
77'
73'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha, ale ostatecznie strata tuż przed polem karnym Jagiellonii.

3
3
6
1
68'

Gol! Strzelił Maciej Makuszewski. Asystował mu Jesus Imaz.

Imaz świetnie wypatrzył Makuszewskiego i dograł mu piłkę. Ten wpadł w pole karne Lecha i z zimną krwią wykończył sytuację. 2:0 prowadzi Jagiellonia!

Jagiellonia Białystok
65
36
13
21
39
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Kamiński.

6
2
2
4
4
67'

W polu karnym Jagiellonii dryblował Jakub Kamiński. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

3
5
1
1
1
66'

Tym razem strzał z dystansu oddał Pedro Tiba. Pewnie interweniował Pavels Steinbors.

4
1
3
1
1
62'

Dośrodkowanie Puchacza, po którym niecelnie główkował Mikael Ishak.

1
57'

Trwa ofensywa Lecha. Z 20 metrów strzelał Tymoteusz Puchacz, ale został zablokowany.

9
4
2
5
5
55'

Na uderzenie w polu karnym Jagiellonii zdecydował się Jakub Kamiński. Został jednak zablokowany.

3
2
1
2
2
54'

Lech szuka okazji na gola. Goście rozgrywają piłkę na połowie Jagiellonii.

6
3
2
3
4
50'

Z rzutu wolnego strzelał Dani Ramirez. Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

4
2
2
2
3
49'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Do bramki Jagiellonii około 20 metrów.

10
1
3
48'

Mieliśmy chwilową przerwę w grze po zderzeniu zawodników, ale już wracamy na boisko.

2
1
46'

Z dystansu niecelnie strzelał Tymoteusz Puchacz.

3
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
45+2'

Zanosiło się na groźną akcję Jagiellonii, lecz zabrakło już dokładnego rozegrania piłki.

4
1
2
1
4
45'

Doliczone dwie minuty.

5
4
1
2
43'

Znów ładna akcja Jagiellonii. Kilka podań, aż ostatecznie z około 18 metrów minimalnie niecelnie strzelał Taras Romanczuk.

5
4
6
2
40'

Spore zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Piłka odbijała się od zawodników, a ostatecznie niecelnie uderzył Mikael Ishak.

3
3
1
7
2
40'

Lech Poznań rozgrywa piłkę na połowie Jagiellonii.

7
2
1
1
3
38'

Jesus Imaz dogrywał przed bramkę Lecha, gdzie piłkę pewnie złapał Filip Bednarek.

6
2
1
3
2
34'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Pedro Tiba. Strzał został zablokowany.

7
3
5
4
6
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
6
2
31'

Wasyl Kraweć dogrywał w pole karne Jagiellonii. Dobrze spisała się defensywa gospodarzy, która wybiła futbolówkę.

7
1
1
4
29'

Rzut rożny dla Lecha. Zagranie w pole karne Jagiellonii, główkował Tomasz Dejewski, lecz piłka nie wpadła do bramki.

9
6
2
3
9
27'

Jagiellonia stara się grać wysokim pressingiem i utrudniać rozgrywanie piłki Lechowi.

11
5
2
2
7
25'

Żółtą kartkę otrzymał Pavels Steinbors. Bramkarz Jagiellonii ukarany... za grę na czas.

18
10
6
5
10
24'

Blisko o gola dla Jagiellonii! Ładna, zespołowa akcja gospodarzy. Dogranie w pole karne, gdzie jeden z zawodników Jagiellonii oddał niecelny strzał. Sędziowie i tak jednak odgwizdali spalonego.