16
6
2
90+2'

Warta dobrze i ofiarnie broni skromnego prowadzenia. Rywale nie potrafią zagrozić gościom.

25
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
1
9
3
4
89'

Warta prowadzi i utrzymuje piłkę na połowie bielszczan. Podbeskidzie po stracie gola jest w małym szoku.

17
6
3
3
5
86'

Gol! Strzelił Mateusz Kupczak. Asystował mu Adrian Laskowski. A jednak Warta zadała cios! Z rogu dośrodkował Trałka, toru lotu piłki przedłużył Adrian Laskowski, a Kupczak wpakował futbolówkę do siatki. 1:2!

77
36
7
8
14
83'

Martin mógł znaleźć się naprzeciwko bramkarza. W ostatniej chwili piłkę wybił mu obrońca.

4
5
3
1
82'

Cały czas aktywniejsze jest Podbeskidzie. Remis wyraźnie satysfakcjonuje Wartę.

6
3
2
1
79'

A teraz szczęścia szukał Sitek. Strzał z ok. 17 metrów poszybował ponad bramką.

8
4
2
2
1
78'
77'

Rzuchowski dogrywał, do piłki doszedł Biliński, ale z kilku metrów uderzył w poprzeczkę!

12
5
4
2
3
76'
74'

Modelski przewrócił rywala. Obyło się bez kartki.

2
1
4
71'

Podbeskidzie w ataku, na uderzenie z trudnej pozycji zdecydował się Biliński. Mocny strzał minął jednak cel.

9
4
70'
69'

Nowak w pole karne do Bilińskiego, strzał napastnika w ostatnim momencie zablokował obrońca Warty.

2
2
1
2
67'

Indywidualna akcja Rzuchowskiego zakończona niecelnym uderzeniem z ok. 19 metrów.

2
2
2
66'

Sitek starał się do piłki w polu karnym, ale nie udała mu się ta sztuka.

2
3
1
1
64'

Jedna z nielicznych w ostatnim czasie prób Warty. Sędzia dopatrzył się jednak faulu w ataku.

4
1
1
62'
62'

A teraz "urwał" z ok. 30 metrów z woleja Modelski. Bramkarz zdołał wybić piłkę.

3
2
2
1
61'

Sitek niczym w piłce halowej wjechał w pole bramkowe. Rezerwowemu pozostało już tylko uderzyć celnie. Na nieszczęście dla bielszczan młodzian spudłował.

1
58'

Gol! Strzelił Maksymilian Sitek. Nie jest to mecz bramkarzy. Tym razem to Bielica nie popisał się. Z pola karnego uderzył Sierpina, bramkarz zachował się niepewnie i nie złapał piłki. Dopadł do niej Sitek i z bliska wbił futbolówkę do siatki. 1:1!

16
8
7
19
20
56'

Do dogrania doszedł Modelski, uderzenie poszybowało daleko od celu. Cały czas stara się atakować Podbeskidzie.

5
1
1
1
53'

Sprytnie rozegrany rzut rożny przez bielszczan. Zabrakło jednak celnego uderzenia. Piłka wyszła na kolejny korner.

2
1
1
1
2
52'

Podbeskidzie po stracie gola wciąż nie zmieniło stylu gry. Bielszczanie atakują dość anemicznie.

1
3
2
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Laskowski.

2
1
2
5
47'

Gol! Strzelił Mateusz Kuzimski. Asystował mu Jakub Kuzdra. Kuzdra podciągnął lewą stroną, dograł na szesnasty metr do Kuzimskiego. Napastnik uderzył z pierwszej piłki. Futbolówka po rękach bramkarza wpadła do bramki. 0:1!

42
27
5
2
11
46'

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
43'

A teraz sprzed pola karnego uderzył Rybicki. Do szczęścia zabrakło niewiele. Leszczyński tylko wzrokiem odprowadził piłkę.

3
1
2
5
42'

Kuzimski w polu karnym szukał miejsca do oddania strzału. Niewiele brakowało, a sztuka by mu się udała.

2
1
2
1
2
40'

Akcja Warty zakończona uderzeniem Kuzimskiego. Do szczęścia brakowało sporo.

6
2
1
1
39'

Jak wszyscy, na boisku i poza nim, czekamy na przerwę. Po niej na pewno będzie lepiej, bo gorzej być już nie może.

5
1
2
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Laskowski.

3
2
33'

Problemy mięśniowe ma Danielak. Zawodnik Podbeskidzia na boisko już nie wróci.

4
1
1
3
2
30'

Żółtą kartkę za faul na bramkarzu otrzymał Mateusz Kuzimski.

Warta Poznań
1
1
3
17:55

1
29'

Uderzał Rodriguez, trafił w rywala. Będzie rzut rożny dla Warty.

1
1
1
2
28'

Atak pozycyjny Warty. Goście jednak nie chcą zbytnio ryzykować. W efekcie wszystkie dzieje się daleko od bramki bielszczan.

3
1
2
1
25'

Rozglądamy się, ziewamy, szydełkujemy. Cóż, nie jest to mecz, o którym będziemy wnukom opowiadać.

3
2
2
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Kuzdra.

2
4
1
21'

Akcja bielszczan przerwana, na spalonym Danielak.

2
2
1
2
20'

Janicki zdecydował się na uderzenie z pola karnego. Piłka poszybowała wprost w bramkarza.

3
1
4
1
1
18'

Z dystansu uderzył Filip Laskowski, na szczęście dla gości piłka minęła bramkę. A mogło być groźnie.

3
4
1
2
16'

To prawdopodobnie miała być kontra Warty. Wyszło co wyszło. W końcowej fazie "akcji" poszła tzw. laga w pole karne. Leszczyński piłkę złapał i dodatkowo trochę staranował Kuzimskiego. O karnym mowy nie ma.

2
3
2
1
4
14'

Rzut wolny dla Warty. Janicki zamiast dośrodkować zdecydował się na uderzenie. Ponad obramowaniem bramki bielszczan.

2
1
2
1
2
10'

Tym razem Podbeskidzie z prawej strony. Dogrywał Danielak, ale on także przeciągnął dośrodkowanie.

1
3
1
3
7'

W końcu Podbeskidzie. Z lewej strony dogrywał Modelski, ale zbyt mocno.

6
4
3
2
3
6'

Cały czas gramy w środku pola. Bez okazji, bez strzałów, bez zagrożenia, bez niczego.

1
2
2
2
3'

Podbeskidzie spokojnie rozgrywa piłkę. Warta czeka na to, co zrobi rywal. A ten czyni niewiele.

5
1
3
1
3
17:55

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).