Dwie szybkie akcje z obu stron, które zostały zaprzepaszczone przez proste błędy. Najpierw Yeboah potyka się o piłkę, potem jeden z graczy Warty gra nieczyste prostopadłe podanie.

Przerwa w grze, problemy z mikrofonem u arbitra.

10
2
1
76'

Napór Wisły trwa, obrona Warty jest nerwowa. Nie ma jednak dobrego strzału na bramkę.

2
2
7
3
6
73'
ZMIANA

Wisła Kraków. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Georgij Żukow.

3
2
1
1
69'

Świetne podanie Burligi w pole karne. Chuca! Mając bardzo dużo miejsca, strzela obok słupka. To powinien być remis!

4
5
1
3
67'

Ładny strzał Frydrycha z półwoleja, ale zablokowany.

2
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Laskowski.

5
4
2
1
7
62'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Wisły, ale "Biala Gwiazda" tym razem z tego wychodzi.

2
1
2
1
3
60'
ZMIANA
4
1
2
3
5
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Kuzimski. Asystował mu Jan Grzesik. Ładnie wypuszczony Grzesik na prawej stronie, zagrał mocno w pole karne, tam mały bilard. Najlepiej zachował się Kuzimski, który czubkiem buta kopnął piłkę obok Lisa. Warta prowadzi!

72
38
5
12
18
57'

Szykuje się Yaw Yeboah do wejścia.

6
5
4
53'

Wisła nie jest w stanie skontrować, Warta nie schodzi z połowy "Białej Gwiazdy".

14
8
3
1
7
50'

Warta teraz naciska, nie daje Wiśle dojść do piłki.

13
11
1
3
6
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jan Grzesik. Asystował mu Mateusz Czyżycki. Pięknie rozklepali obronę Wisły, Grzesik ładnie strzelił na dalszy słupek i mamy remis!

67
41
10
10
16
czas Druga połowa
45'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić.

4
1
2
3
5
43'

Mocny strzał Savicia w polu karnym odbity przez obrońcę. Korner, ale gracz Wisły mógł tę sekundę lub dwie szybciej uderzać.

6
1
1
2
3
42'

Uparcie Wisła szuka dośrodkowania z prawej strony, ale wszystkie piłki zgarnia Ivanov.

3
4
1
40'

Statystyki:

Posiadanie piłki w proc.: WAR 51-49 WIS

Strzały: WAR 2-3 WIS

2
2
37'

Warta obciąża swoją lewą stronę, seria dośrodkowań na razie nic nie daje. Wisła stara się trzymać piłkę długo pod polem karnym Warty.

1
4
1
33'

Chuca z dystansu, nie dokręcił piłki odpowiednio.

1
1
1
2
32'

Kuzdra teraz szarżował lewą flanką tuż przy linii, faulowany gracz Warty. Trudno prowadzić składne akcje, tu trzeba szybko zagrywać.

4
1
1
1
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Grzesik.

Warta Poznań
3
1
3
28'

Szybka akcja Wisły, pędzi Jean Carlos, strzela po ziemi, ale prosto w Bielicę.

1
1
2
4
27'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Łukasz Trałka! Piłka posłana w niebo.

31
17
9
16
25
26'

RZUT KARNY DLA WARTY! Abramowicz zablokował ręką mocne dośrodkowanie.

12
13
10
4
13
23'

Brown Forbes, nieprzyjemny strzał z dystansu, ale obok bramki.

2
3
1
1
21'

Jean Carlos, drybluje, mocno uderza, ale został zablokowany.

2
1
1
1
18'

Niezła wrzutka Jakóbowskiego, ale łapie ją Lis. Tempo meczu nie jest zawrotne, jest takie czekanie na moment, gdy można przyspieszyć.

2
4
3
1
3
15'

Ładny strzał Plewki po ziemi, ale prosto do rąk Bielicy.

2
2
12'

Warta straciła 10. gola w sezonie. Mniej wpuszczały tylko cztery ekipy w tym sezonie. Poznaniacy od razu chcą odpowiedzieć, ale brakuje podania w pole karne.[/p]

6
2
3
3
2
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adi Mehremić. Asystował mu Dawid Abramowicz. Dośrodkowanie z lewej strony i bardzo mocny strzał głową Mehremicia. Piłka odbiła się jeszcze od nogi Laskowskiego i wpadła do siatki. Wisła prowadzi!

36
24
6
12
20
8'

Mocna wrzutka Frydrycha, Grzesik wybił ją spokojnie na rzut rożny.

4
1
1
3
7
6'

Warta wypycha rywala, wymusza walkę fizyczną w środku pola.

3
1
4
1
1
4'

Wisła przejęła piłkę, okopała się na połowie rywala. Spokojnie rozgrywa na całej szerokości.

3
3
1
1
4
2'

Na razie Warta szuka piłek na napastnika, ale jeśli nie ma możliwości podania, wycofuje do obrony. Wisła przeszkadza, czeka.