87'

W polu karnym Podbeskidzia strzelał Desley Ubbink. Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

1
85'

Karol Danielak zdecydował się na uderzenie z dystansu. Pewnie obronił Matus Putnocky.

3
1
1
2
2
83'

Znów zanosiło się na groźną akcję Podbeskidzia. Gospodarzom zabrakło jednak dokładnego dogrania w polu karnym.

1
1
2
2
82'
80'

Dino Stiglec dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym natomiast niecelnie uderzył Robert Pich.

4
2
1
1
3
80'

Teraz będzie rzut wolny dla Śląska. Niemal z narożnika pola karnego.

2
1
1
76'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Serhij Miakuszko.

2
1
1
2
75'

Będzie rzut wolny dla Podbeskidzia. Dobra okazja i na strzał, i na dośrodkowanie.

1
1
1
1
2
75'

Z linii pola karnego strzelał jeden z zawodników Podbeskidzia. Uderzenie dobrze zblokowane przez obrońców Śląska.

1
1
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubambo Musonda.

Śląsk Wrocław
1
1
2
1
4
72'
71'

Wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie Podbeskidzia.

2
69'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Śląska.

1
3
2
2
69'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym dobrze piłkę wypiąstkował Matus Putnocky.

1
2
1
1
66'

Gol! Strzelił Marcel Zylla.

2:0 prowadzi Śląsk! Marcel Zylla dopadł do odbitej piłki, przymierzył i pewnie skierował piłkę do bramki z kilkunastu metrów.

36
20
3
5
8
63'
62'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Śląska.

3
60'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Podbeskidzia. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania Danielaka w polu karnym Śląska. Rzut rożny dla gospodarzy.

2
1
1
3
58'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłka leciała jednak minimalnie zbyt wysoko i zabrakło już groźnego uderzenia na bramkę WKS-u.

1
2
1
2
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Celeban.

2
3
1
4
53'

Dogranie w pole karne WKS-u, gdzie pewnie interweniował Matus Putnocky.

3
2
1
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
2
50'

W odpowiedzi dobrze spisał się Matus Putnocky, który obronił strzał Danielaka. To uderzenie poprzedziła efektowna akcja piłkarza Podbeskidzia.

1
2
48'

Z ostrego kąta strzelał Robert Pich. Michal Pesković nie dał się jednak zaskoczyć.

4
1
1
46'

Wracamy do gry po przerwie.

3
1
43'

Groźnie przed bramkę Podbeskidzia dośrodkował Dino Stiglec. Erik Exposito faulował jednak rywala i sędzia przerwał grę.

2
2
1
2
4
40'

Erik Exposito dwukrotnie szukał dogrania przed bramkę Podbeskidzia. Za każdym razem zabrakło już uderzenia.

2
1
2
39'

Łukasz Sierpina dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Obrońcy WKS-u wybili piłkę.

1
2
36'

Podbeskidzie ma przewagę, rozgrywa piłkę. Wrocławianie zdecydowali się na odpieranie ataków gospodarzy.

3
1
1
1
33'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Ładna wrzutka Łukasza Sierpiny, lecz dobrze w bramce zachował się Matus Putnocky.

1
2
32'

Będzie rzut wolny dla Podbeskidzia na wysokości pola karnego Śląska. Dobra okazja na dośrodkowanie.

2
30'

Podbeskidzie szuka okazji do ataku, ale gospodarzom brakuje wykończenia akcji.

1
1
26'

Łukasz Sierpina dośrodkował z rzutu rożnego, a Michał Rzuchowski oddał niecelne uderzenie głową. Znów dobra okazja dla beniaminka.

1
2
24'

Dobrze w defensywie spisał się Milan Rundić. Obrońca Podbeskidzia wybił piłkę, na którą nabiegał już Erik Exposito.

2
1
2
1
20'

Zaskakujący strzał zza pola karnego oddał Łukasz Sierpina! Śląsk przed stratą gola uratowała poprzeczka!

2
3
18'

Piłkę przed bramkę Podbeskidzia wstrzelił Bartłomiej Pawłowski. Po chwili złapał ją Michal Pesković.

2
1
2
16:37

1
1
17'

Mocny strzał z dystansu oddał Michał Rzuchowski. Efektownie obronił Matus Putnocky. Jeszcze był rzut rożny dla Podbeskidzia, po którym wrocławianie wybili piłkę.

1
1
1
14'

W pole karne gospodarzy dośrodkował Dino Stiglec. Wrzutka ładna, ale zabrakło już uderzenia na bramkę Podbeskidzia.

2
3
1
11'

Dobra okazja dla Podbeskidzia! W polu karnym strzelał Łukasz Sierpina. Matus Putnocky odbił piłkę, ale dobitka Sitka była już niecelna.

2
1
11'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Wrocławianie wybili piłkę.

2
1
2
1
1
8'

Z dystansu strzelał Marko Roginić. Pewnie interweniował Matus Putnocky.

3
2
2
1
1
7'

Podbeskidzie stara się atakować, ale Śląsk przerwał akcję gospodarzy.

2
1
2
1
2
4'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Erik Exposito. Erik Exposito minął rywala, a w polu karnym Podbeskidzia dogrywał przed bramkę. Piłka trafiła do Robert Pich, który skierował ją do siatki.

31
14
2
3
9
3'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, piłkę wybił Mark Tamas. Po chwili niecelnie strzelał jeszcze Marko Roginić.

2
1
16:37

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

4
1
16:37

1
1
16:37

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że wszystkie mecze najbliższej kolejki PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi i 2. Ligi zostaną poprzedzone minutą ciszy. Wszystko ku czci zmarłego w środę Diego Maradony.