Fran Tudor faulowany w polu karnym przez Spychałę! Rzut karny dla Rakowa!

12
9
31
88'

Wrzutka na Niewulisa, broni Bielica, jeszcze strzał z dystansu po ziemi jednego z gospodarzy broni bramkarz Warty.

7
4
2
3
7
87'

Centra Lopeza wybita na rzut rożny. Raków napiera, ale nie może trafić do siatki.

12
6
1
1
6
86'

Faulowany Piątkowski przy polu karnym.

3
4
3
3
86'

Kolejne dośrodkowanie z narożnika boiska częstochowian wybite przez Trałkę.

11
5
1
1
2
85'

Strzał Schwarza wślizgiem wybity przez jednego z obrońców.

5
1
2
4
84'

Dośrodkowanie Piątkowskiego z lewej - bez efektu. Z prawej wrzucał Tudor, wybił Kieliba.

1
1
1
2
83'

Raków Częstochowa. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Piotr Malinowski.

82'

Dośrodkowanie Tijanicia łapie Bielica.

1
1
1
2
81'

Czyżycki przewracany, gra toczy się dalej.

2
1
1
80'

Strzał po ziemi Tijanicia z dystansu, ale Bielica nie dał się zaskoczyć.

4
1
1
1
5
79'

Tudor nabił piłkę na Spychałę i od bramki wznowi Szumski.

4
1
4
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Szelągowski.

4
1
8
78'

Jeden z graczy Rakowa na spalonym. To chyba Kamil Piątkowski.

4
3
1
1
4
77'

2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Sapała.

4
2
1
2
3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Spychała.

8
5
1
1
4
74'

Raków ciągle bije głową w poznański mur.

4
3
1
1
1
73'

Raków Częstochowa. Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Laskowski.

5
4
72'

Ivi Lopez także za bardzo się przepychał.

1
71'

Denerwuje się trener Piotr Tworek i kopie reklamy przy ławce trenerskiej.

1
1
70'

Spychała faulowany we własnym polu karnym. Gutkovskis twierdzi, że było inaczej.

1
1
1
1
68'

Centra Kiełba, głową zamyka Iwanow, ale wysoooko nad bramką Kuzimskiego.

1
1
2
4
66'

Trałka dośrodkowuje z wolnego, ale zupełnie do nikogo.

1
1
1
2
65'

Chcieli wykorzystać chwilę słabości rywali poznaniacy i ruszyli prawą stroną, ale zdążyli wrócić obrońcy.

2
2
3
2
64'

Mocno Kun z dystansu, wypluwa przed siebie piłkę Bielica, a potem ją łapie.

1
1
1
63'

Dośrodkowanie Kuna z lewej strony wybite głową. Dobrze wyskoczył Kieliba.

2
1
1
62'

Na spalonym znów Schwarz.

1
1
1
61'

Coraz więcej do powiedzenia na boisku mają częstochowianie, ale gola z tego nie ma.

2
1
1
60'

Kapitalna okazja Patryka Kuna! Miał czas, miał miejsce, byl w polu karnym, ale nie trafił w bramkę.

4
3
2
4
59'

Centra Tudora ląduje w rękawicach Bielicy.

3
3
2
1
2
58'

Szarża Sapały, ale boisko mu się skończyło.

1
1
1
2
57'

Z pierwszej piłki dośrodkowywał po ziemi Tudor, lecz łapie Bielica.

3
1
55'

Fran Tudor złapany na spalonym.

4
1
1
1
3
54'

Raków Częstochowa. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Igor Sapała.

54'

Raków Częstochowa. Schodzi: Oskar Zawada. Wchodzi: Vladislavs Gutkovskis.

52'

Krótkie podania przed polem karnym Rakowa. Gdyby piłka nie odskoczyła Kuzimskiemu...

3
4
2
1
1
51'

Prawa strona boiska. Fran Tudor szukał dośrodkowania do kolegi. Bezskutecznie.

1
50'

Miękka wrzutka Kiełba na Kuzimskiego, lecz dobre wyjście zanotował Szumski.

4
1
2
1
1
49'

Dośrodkowanie Trałki, piłka przedłużona przez Grzesika i skozłowała przed Iwanowem, przez co obrońca Warty nieczysto trafił w piłkę na 6. metrze.

4
2
1
1
5
48'

Wrzutka Trałki wybita przez Niewulisa. Jeszcze podanie prostopadłe do Grzesika, ale czujnie Szumski.

2
2
47'

Jakóbowski faulowany wślizgiem przez Marcina Cebulę. Arbiter się ulitował, nie pokazał drugiej żółtej kartki.

1
1
1
3
46'

Raków Częstochowa. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Fran Tudor.

3
45+3'

Kuzdra świetnie zabiera piłkę Kunowi, który zaczął drybling w polu karnym.

2
1
1
1
1
45+2'

Dobra interwencja Piątkowskiego. Ostatnie minuty zdecydowanie dla ekipy trenera Tworka.

2
1
1
2
2
45+1'

Trałka wrzuca na Iwanowa, lecz nie ma tam dużo miejsca nawet do uderzenia głową.

1
2
1
1
1
45+1'

Rozpoczęła się pierwsza z trzech doliczonych minut.

1
1
1
1
1
45'

Krótko to rozegrali przyjezdni, Trałka centruje w stronę wbiegającego Iwanowa, ale uprzedza go Niewulis.

3
1
1
1
44'

Jakubowski ruszył odważnie z piłką, Laskowski w międzyczasie przewracany bez piłki w polu karnym. Nie ma gwizdka, nie ma dośrodkowania. Jest rzut rożny dla Warty.

1
4
43'

Trałka w pole karne w stronę Czyżyckiego lub Kuzimskiego, lecz częstochowianie przyklejeni do nich niczym plastry.

4
1
1
42'

Teraz to Raków nieco zepchnięty do tyłu. Szukają szczęścia prawą stroną goście.

1
41'

Tijanić minął dwóch rywali na 30. metrze, ale na trzecim się zatrzymał.

4
1
2
40'

Krótko rozegrany rzut wolny, zagranie Trałki do Kiełba, ten dośrodkowuje, lecz Czyżycki za lekko trącił piłkę głową.

3
2
1
2
1
39'

Kuzdra na prawo do Grzesika, ten chciał przyspieszyć, ale został sfaulowany przy linii bocznej.

1
38'

Pilnowany na prawej stronie Cebula. Nie może dośrodkować piłki ani on, ani Tijanić.

4
2
36'

Strata Michała Jakubowskiego, ale barkiem przepchnął się Trałka w walce z Poletanoviciem. Choć niewykluczone, że faulował piłkarz Warty.

1
1
1
2
35'

Co za pudło Iviego Lopeza! Urwał się Hiszpan obrońcom, nie było spalonego, był oko w oko z Bielicą, ale fatalnie spudłował z siódmego metra.

12
10
4
5
17
35'

Poszli do przodu poznaniacy, ale Kuzimski jest dobrze odcianny od podań.

5
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Cebula za faul na Laskowskim.

5
2
1
7
34'

Wyglądało na to, żę we własnym polu karnym ręką zagrywał Iwanow. Ale sędzia tego nie widział.

1
3
4
33'

Jeszcze Tijanić próbował zaskoczyć rywali strzałem z dystansu, ale piłka odbiła się od jednego z obrońców.

1
1
32'

Wysokie dośrodkowanie Cebuli, Kuzdra wybija piłkę.

1
1
2
30'

Gol anulowany!

Daniel Stefański po analizie VAR odgwizduje spalonego! A więc dalej 0:0.

8
28'

Gol! Strzelił Oskar Zawada.

Zagranie z prawej strony boiska na pole bramkowe, gdzie urwał się Oskar Zawada i dołożył nogę tuż przed Bielicą! 1:0 dla Rakowa!

25
14
2
3
16
27'

Długie zagranie z głębi pola wyłapuje Daniel Bielica.

1
2
1
1
4
26'

Głową zamykał dośrodkowanie Niewulis, piłka odbiła się chyba od barku jednego z graczy gości, ale gwizdek arbitra milczy.

1
1
2
25'

Kolejny raz atakuje Raków prawą stroną i znów wybijają piłkę rywale na rzut rożny.

2
1
1
3
2
24'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne po krótkim rozegraniu rzutu rożnego, ale najwyżej wyskoczył Adrian Laskowski.

1
2
2
1
23'

Nerwowo w defensywie Zieloni (grający dziś na biało). Kieliba nie jest w stanie nawet wybić piłki na 25. metrze.

4
2
1
3
22'

Mają kłopot z przeprowadzeniem spokojnego ataku poznaniacy.

2
2
1
21'

Piłka przeleciała pola karne, ale jeszcze uratował ją Kun, zagrał do Lopeza, ten centruje i... nic z tego.

4
2
1
20'

Dobra interwencja Iwanowa. Po chwili powtórka rzutu wolnego, bo ręką zagrał jeden z graczy Warty, ale głową wybija piłkę Trałka.

3
3
1
2
2
19'

Kolejny rzut wolny dla Rakowa. Teraz przy narożniku pola karnego znajduje się piłką.

3
2
1
18'

Kapitalnie urwał się Jan Grzesik! Niewulis zblizał się do niego, więc gracz Warty przełożył sobie piłkę na lewą nogę. Zdążył Piątkowski z zablokowaniem tego strzału.

6
4
2
4
18'

Po strzale Lopeza piłka odbija się od muru. Jeszcze atakował piłkę Tijanić, lecz bezskutecznie.

3
1
1
17'

Faulowany Poletanović, do bramki 25 metrów. "Stałe fragmenty gry" i "Raków Częstochowa". Warto zwrócić uwagę.

4
2
1
16'

Jakubowski machnął nogą, ale też nie trafił w piłkę. Ale, na szczęście dla gości, kontry z tego nie ma.

2
15'

Dośrodkowanie wybite, jeszcze na wiwat uderzył Robert Iwanow, ale chyba źle trafił w piłkę, bo ta nie doleciała nawet do linii końcowej. Ale jest aut dla Warty.

1
14'

Przyspieszyli piłkarze Warty. Ładna kontra, zagranie na prawą stronę do Grzesika, ten wrzuca w stronę Kuzimskiego, ale uprzedził go Piątkowski.

2
13'

Aut na wysokości pola karnego mieli przyjezdni. Nie przebił się jednak prawą stroną Jan Grzesik.

1
1
12'

Rajd Kuzimskiego zatrzymuje Niewulis, ale musiał się trochę napracować.

11'

Dośrodkowanie Kuna na dłuższy słupek, zamykał na czwartym metrze piłkę Zawada, ale kąt był za ostry. Strzał niecelny napastnika czerwono-niebieskich.

1
10'

Wrzutkę z rzutu rożnego wybija głową Łukasz Trałka.

1
9'

Dośrodkowanie Kuna z lewej strony, ale ten jest pilnowany oraz blokowany przez Kielibę i Kuzdrę.

8'

Odważny rajd Cebuli lewą stroną, ale stracił piłkę pomocnik Rakowa. Aby ją odzyskać i/lub przerwać akcję Cebula wślizgiem wszedłz Czyżyckiego i go sfaulował.

7'

Cebula w polu karnym, dobiegł do linii końcowej, wycofał do Schwarza, ale jego centrostrzał poleciał nad poprzeczką.

2
6'

Długie zagranie z głębi pola w stronę Oskara Zawady, ale za mocne.

5'

Nadepnięty Łukasz Trałka przez rywala na własnej połowie. Przy temperaturze, którą mamy, to może być bolesne.

4'

Dośrodkowanie z pierwszej piłki w stronę Iviego Lopeza, ale pilnują go piłkarze Warty.

3'

Dośrodkowanie na prawą stronę pola karnego w wykonaniu Lopeza, piłka wraca do niego, jest strzał, ale został zatrzymany przez defensorów. Później faul w ataku jednego z graczy Rakowa.

2
1
2'

Kuzdra faulował Kuna 30 metrów od bramki Bielicy.

1
2
1'

Piłka ciągle nad polem karnym gospodarzy. Blokowany strzał Czyżyckiego sprzed pola karnego.