Krawczyk zagrał ręką. Rzut wolny i szansa na dośrodkowanie.

1
3
5
83'

Koj w ostatniej chwili wybił piłkę sprzed nosa Sheridana. Ruszyli zdecydowanie do przodu gospodarze.

6
1
2
3
3
82'
82'

Janza wyjaśnił zagrożenie po dograniu z lewej strony.

3
1
1
3
3
81'

Masouras źle zagrał do Jimeneza. Piłkę wyłapał Kamiński.

2
2
1
2
5
80'

Do długiego podania nie doszedł Sheridan. Dodatkowo Szwoch faulował w ataku.

2
78'

Blisko wyrównania! Górnika uratował Gryszkiewicz, który tuż przed bramką uprzedził Rzeźniczaka.

6
2
2
5
5
77'

Teraz nieco na oślep wybijali piłkę gracze Górnika i przejęli ją gospodarze. Dzięki temu wywalczyli rzut wolny po ręce Manneha.

4
3
2
4
6
76'

Wisła ma problemy z przedostaniem się na połowę Górnika.

6
5
2
5
4
75'

Górnik mimo prowadzenia wysoko atakuje Wisłę i nie pozwala jej na grę pod swoim polem karnym.

10
2
3
5
3
74'

W odwodzie Sobolewskiego pozostaje jeszcze m.in. Patryk Tuszyński, choć wiadomo, że to raczej napastnik defensywny.

1
2
2
3
1
73'

Wisła ma nieco ponad kwadrans. Musi ruszyć do ataku, a to sprawi, że ostatnie minuty powinny być ciekawsze, niż wszystkie dotychczasowe.

4
5
3
3
4
72'

Uff. Nareszcie. Może teraz obraz tego meczu się zmieni.

5
4
2
1
3
71'

Gol! Strzelił Piotr Krawczyk. NIE DO WIARY! To się nadaje do materiału Macieja Trojanowskiego! Źle dograł w pole karne gracz Górnika, ale równie nieporadnie zachował się obrońca Wisły i piłkę przejął Krawczyk, który huknął bardzo mocno. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Cuda w Płocku!

Górnik Zabrze
61
29
9
10
10
70'

Kocyła próbował dryblować na lewym skrzydle, lecz został powstrzymany i jeszcze sfaulował rywala.

5
4
2
2
5
69'

Miała korner Wisła, ale oczywiście wykonała go fatalnie i piłkę straciła.

6
6
3
6
4
68'

Straszna kopanina wywiązała się na połowie Wisły, którą ostatecznie wyjaśnił długim zagraniem obrońca gospodarzy.

4
5
1
2
2
67'

Wisła Płock. Schodzi: Giorgi Merebaszwili. Wchodzi: Damian Zbozień. Ta zmiana podyktowana kontuzją Gruzina.

66'
65'

Kamiński źle zagrał do Tomasika i Wisła straciła piłkę nieopodal swojego pola karnego. Próbują atakować goście.

4
1
4
1
3
64'

Faul Wiśniewskiego na Merebaszwilim, ale na połowie Wisły.

4
2
1
1
63'

Pozostaje pytanie czy będzie lepiej?

4
3
3
2
62'

Panie Radosławie - dziękujemy za śledzenie naszej relacji i szybką reakcję!

3
5
1
62'
60'

Niedokładność goni niedokładność. Piłka co chwilę jest pod nogami drugiej drużyny.

1
1
2
1
59'

Bolą oczy, oj bolą. A jeszcze ponad pół godziny mecz...

1
4
1
1
1
58'

Panowie Brosz i Sobolewski. Apelujemy! Zróbcie coś, bo będziecie mieć nas na sumieniu.

9
5
2
1
3
57'

Masouras dośrodkował z prawej strony, ale Garcia głową zgrał do swojego bramkarza.

4
3
1
1
3
56'

Janza ma problemy po starciu z Gjertsenem.

6
4
2
3
2
55'

Pomysł obu drużyn na ofensywę niestety niewiele się zmienił. Zamknąć oczy i laga do przodu.

3
3
3
1
1
54'

Sprzed pola karnego uderzył Jimenez. Resztę pozostawimy bez komentarza.

3
2
3
1
2
54'

Nowak w parterze walczył o piłkę w polu karnym Wisły, ale górą okazał się być Garcia.

2
1
1
1
53'

Aktywny jest Merebaszwili. Cóż jednak z tego, skoro jego zagrania z reguły są niecelne.

2
1
1
1
52'

Długie podanie do Lewandowskiego, lecz Gryszkiewicz zgrał piłkę do Chudego.

4
2
2
2
2
51'

Tomasik zagrał na głowę Rasaka, a piłka nabrała niebezpiecznej dla Chudego paraboli. Bramkarz Górnika pewnie jednak ją wyłapał.

4
1
2
2
50'

Evangelou długim podaniem szukał Jimeneza. Bez powodzenia.

3
1
1
1
3
49'

Nadal oglądamy sporo niedokładności, ale przynajmniej nieco ożywiło się to spotkanie.

3
1
1
1
48'

Gjertsen zagrał prostopadle w kierunku Lewandowskiego. Zrobił to jednak zbyt mocno.

3
2
3
3
6
47'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak, który ruszył do przodu, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i ratował się faulem. Tym samym stoper nie zagra w następnym meczu.

4
2
1
2
46`'

1
45+1'

Janza fatalnie, za głęboko, niedokładnie i to najlepiej podsumowuje pierwszą połowę.

1
1
3
6
45'

Ostatnia szansa dla Górnika na dobre dośrodkowanie.

1
2
1
1
2
45'

Miękko zagrywał Jimenez w pole karne. Ciężko stwierdzić czy strzelał czy dośrodkowywał. W każdym razie Kamiński piłkę złapał.

3
3
1
5
44'

Jimenez dostał piłkę w środku pola i zamiast szukać kolegi, zaczął dryblować. Ostatecznie został sfaulowany.

4
2
3
1
2
43'

Na spalonym złapany Tomasik.

4
1
1
1
1
42'

Górnik może mówić o sporym szczęściu, bo po główce Obradovicia powinien przegrywać.

1
2
2
6
41'

Strzelał Tomasik, a Chudy odbił piłkę. W końcu coś ruszyło. Lepiej późno niż wcale.

2
1
1
1
1
41'

Mogło być 1:0! Merebaszwili dośrodkował z rzutu rożnego, a z kilku metrów świetnie główkował Obradović. Kapitalnym refleksem popisał się Chudy.

5
2
2
1
3
40'

Jimenez zdołał oddać strzał głową, który leciał obok słupka. Kamiński na wszelki wypadek jednak interweniował.

6
1
2
1
1
40'

Byle dalej, byle do przodu, byle kopnąć.

2
2
1
4
3
39'

Jimenez sfaulował Lagatora w polu karnym Wisły.

2
1
1
1
4
38'

Rzut rożny wywalczyli goście, ale sędzia poprawiał ustawienie piłki przez Nowaka. Z akcji nic nie wyszło.

3
1
2
1
3
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Lewandowski.

5
2
2
2
3
36'

Jeśli do przerwy nic się nie zmieni, to po zmianie stron trenerzy muszą zdecydować się na korekty w składzie. Drugiej takiej połowy możemy nie wytrzymać.

1
5
4
1
3
35'

Fatalne zagranie Gryszkiewicza. Trafił w Gjertsena i Górnik stracił piłkę.

4
4
1
1
5
34'

Nowak uderzył mocno i pomylił się nieznacznie. Pierwsze koty za płoty.

6
5
3
1
5
33'

Jimenez zagrał do Sobczyka, a tego tuż przed polem karnym powalił Rzeźniczak. Szansa na pierwszy strzał w tym meczu.

8
3
3
1
2
32'

Górnik przeniósł grę dalej od własnej bramki. Wymienia podania jednak jedynie wszerz lub do tyłu.

4
2
1
1
2
31'

Dwa kwadranse pierwszej połowy za nami. A to oznacza, że do przerwy czeka nas ich mniej, aniżeli więcej.

2
4
1
1
30'

Inicjatywa nieco po stronie Wisły. Niewiele jednak z tego wynika.

1
2
2
2
29'

Kolejne dogranie Merebaszwiliego. Wprost w ręce Chudego.

1
2
3
28'

Rzeźniczak próbował główkować po wrzutce z narożnika, ale nieco przeszkodził mu... Rasak, za co stoper zdenerwował się na kolegę.

1
1
2
1
27'

Merebaszwili zagrał byle do przodu, ale Gryszkiewicz nieco spanikował przed Lewandowskim i wybił piłkę na rzut rożny. Obrońca chyba zapomniał, że nie walczy z najlepszym napastnikiem świata.

3
2
2
1
2
26'

Kolejne niedokładne dogranie Manneha w pole karne.

4
2
3
1
2
25'

Bez pomysłu grają obie drużyny. Oglądamy typową kopaninę.

1
4
1
2
24'

Manneh dopadł do piłki przed polem karnym, lecz nie zdecydował się na strzał i akcję zaprzepaścił złym podaniem.

4
1
3
23'

O ile od Wisły nie można wymagać pięknej gry, o tyle postawa Górnika nie może być akceptowana przez Marcina Brosza. Zabrzanie w żaden sposób nie potrafią przebić płockiego muru.

2
2
1
1
6
22'

Lewandowski sfaulował Evangelou walcząc o piłkę pod polem karnym Górnika.

4
1
1
1
21'

Manneh długim podaniem chciał uruchomić Sobczyka. Zagrał za mocno i piłkę złapał Kamiński.

3
2
1
1
1
20'

Ciężko jak dotąd ogląda się to spotkanie. Akcje są rwane, niedokładne, a gra toczy się głównie w środku pola.

1
3
4
2
1
19'

Próba dogrania do Gjertsena na lewe skrzydło. Piłka wyszła na aut.

2
1
2
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giorgios Masouras.

3
1
1
18'

Merebaszwili dośrodkował z rzutu wolnego, jednak zrobił to fatalnie i goście spokojnie wyjaśnili sytuację.

4
2
4
17'

Wciąż czekamy na celne albo chociaż pierwsze uderzenie na bramkę w tym meczu.

6
3
4
3
5
16'

Rasak zabrał piłkę Wojtuszkowi i Wisła ruszyła do przodu. Bez większego pomysłu jednak, więc akcja spaliła na panewce.

1
1
15'

Evangelou zagrał do przodu w kierunku Nowaka, który z pierwszej piłki szukał Sobczyka. Nie udało się.

2
2
1
1
1
14'

Janza szukał prostopadłym podaniem Nowaka, lecz zagrał fatalnie, wprost pod nogi rywala.

3
1
1
1
1
13'

Merebaszwili czarował w polu karnym Górnika, ale ostatecznie został zablokowany.

3
2
2
12'

Niemal kwadrans gry za nami. Dotychczas oglądamy sporo walki, ale i niedokładności. Sytuacji podbramkowych brak.

2
1
2
11'

Nie mają swobody rozegrania zabrzanie nawet na własnej połowie. Piłkarze Wisły wysoką atakują przeciwnika.

2
1
10'

Teraz to Wisła próbuje dłużej utrzymać się przy piłce, ale i gospodarze póki co bez pomysłu na defensywę rywala.

2
9'

Nowak próbował przedrzeć się przez zasieki obronne płocczan, ale nie dał rady i stracił piłkę.

2
1
8'

Wrzutkę Merebaszwiliego wybili obrońcy, ale piłkę przejęli miejscowi. Ponownie w pole karne dograł ją Lesniak, lecz jego próbę przechwycił Chudy.

1
1
7'

Wojtuszek sfaulował Gjertsena i Wisła będzie miała okazja do dośrodkowania.

1
1
2
6'

Górnik próbuje uspokoić grę i przejąć inicjatywę.

2
1
1
5'

Bardzo agresywni w odbiorze są gospodarze. Kilku zawodników Wisły natychmiast znajduje się przy graczu Górnika, który w danym momencie ma piłkę.

1
1
1
4'

Pierwsze minuty bez fajerwerków. Sporo niedokładności z obu stron.

2
1
3'

Długie podanie do Gjertsena, który został złapany w pułapkę ofsajdową.

2
1
2'

Dośrodkowanie z prawej strony w kierunku Jimeneza przechwycił Kamiński.

1
1
1
1
1'

Sobczyk starł się z Obradoviciem i przez chwilę nie podnosił się z murawy.