Świerczok przed pole karne do Lipskiego, strzał został zablokowany.

Raków. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Oskar Zawada.

81'
81'
79'

Raków oddalił grę Piasta od własnego pola karnego. Teraz to goście mają więcej do powiedzenia.

15
4
3
3
3
76'

Kwadrans do końca Piast w ataku, Raków nastawiony na kontry, ale gra gościom w ostatnich minutach nie klei się.

5
2
3
3
9
74'

Steczyk w polu karnym, jednak niepotrzebne przekładał piłkę. Po chwili dogranie Chrapka wprost na głowę obrońcy.

2
3
2
3
2
73'

Piast stara się grać szybciej, jednak gospodarze nie chcą zbytnio ryzykować. Gliwiczanie są świadomi ofensywnej siły Rakowa.

6
3
1
2
2
70'

Gola nie ma! Wciąż 0:0. Sędziowie po analizie dostrzegli, że Świerczok był na minimalnym spalonym!

24
9
5
5
18
69'

Jeszcze sprawdzamy czy nie było spalonego. O tym decydowały milimetry. Trzeba będzie pomierzyć.

6
7
4
2
5
68'

Piast czekał i zadał cios. Holubek do Świerczoka, a ten barkiem przy słupku do siatki.

9
6
2
6
12
67'

Schwarz padł na ziemię, sędzia faulu nie dostrzegł i słusznie. Zawodnik Rakowa ma pretensje. Tylko o co?

2
4
3
2
3
64'

Raków. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Ivi Lopez.

10
4
1
2
3
64'
63'

Kolejny raz Cebula, tym razem z trudnej pozycji uderzył ponad poprzeczkę.

1
2
1
2
3
61'

Bartl z piłką w polu karnym, ale został zablokowany. Po chwili podobnie zakończyła się próba Cebuli.

1
1
2
4
komentarz

60'

Indywidualna akcja Cebuli, strzał sprzed pola karnego minął jednak bramkę!

5
1
2
2
1
57'

Cały czas czekamy na większe emocje. Piłkarze czekają na błąd rywala i doczekać się go nie mogą.

2
2
1
2
54'

Sprzed pola karnego uderzał Gutkovskis, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
2
4
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

1
6
51'

Groźnie pod bramką gliwiczan. Bartl do Cebuli, strzał był jednak niecelny.

3
2
4
1
4
48'

Po przerwie wciąż nudy. Klasyk powie, że obserwujemy piłkarskie szachy. Szachy to możemy sobie włączyć na "kurniku".

1
1
1
46'

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
2
2
44'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Niewiele dzieje się na boisku.

1
2
2
41'

Jodłowiec zgrał piłkę do Chrapka, ten uderzył w kierunku dalszego słupka, ale w bramkę nie trafił.

1
3
3
1
4
40'

Z pięciu metrów główkował Tudor, ale pomylił się o pół metra! Raków powinien prowadzić.

9
4
1
2
6
39'

Bartl uderzał z pola karnego, próba z ok. dziesięciu metrów została przyblokowana. Będzie rzut rożny.

1
1
3
37'

Tudor dość przypadkowo nadział się na łokieć Milewskiego. Zawodnika Rakowa trochę odczuł starcie.

34'

Mieliśmy nadzieję, że więcej będzie działo się w tym meczu. Początek był bardzo emocjonujący, teraz dzieje się niewiele.

1
31'

Płaski strzał Steczyka, ale słabo i wprost w bramkarza.

2
1
30'

Dwa kwadranse za nami. Spadło tempo, piłkarze kreują sobie aktualnie niewiele okazji bramkowych.

2
2
1
14:49

1
28'

Schwarz z rzutu wolnego do Gutkovskisa, piłkę wybili jednak obrońcy.

1
2
5
27'

Ostro potraktował rywala Chrapek, będzie rzut wolny dla Rakowa. Może być groźnie.

3
2
25'

Spokojniejszt fragment gry. Wyrównane minuty.

2
1
2
1
1
22'

Płaski strzał z dystansu Poletanovicia. Piłka przeleciała daleko od bramki.

2
2
1
2
3
21'

Po dograniu z rogu głową tuż ponad bramką uderzył Czerwiński. To powinien być gol!

5
6
7
7
9
20'

Groźnie pod bramką Rakowa, zgranie Malarczyka wybił obrońca, po chwili przymierzył Czerwiński, ale został przyblokowany.

1
3
2
2
1
18'

Teraz to Piast częściej znajduje się przy piłce. Po dograniu z prawej strony głową uderzał Milewski, wprost w bramkarza.

2
1
3
6
16'

Świerczok uderzył z dystansu, pomylił się o dwa metry.

3
4
2
4
2
14'

Optyczna przewaga Rakowa, Piast na własnej połowie czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

7
5
4
3
12'

Nie ma rzutu karnego, sędzia uznał, że zagranie było przypadkowe. Arbiter wznowił grę rzutem sędziowskim.

10
4
1
1
19
12'

Sędzia sam podbiegł do monitora. Analizę utrudnia fakt, że Steczyk był w... powietrzu.

1
1
3
1
4
11'

Jeszcze trwają konsultacje z VAR-em czy wszystko było w polu karnym, czy może z jego boku.

3
3
1
1
2
10'

Rzut karny dla Rakowa. Sędzia dostrzegł zagranie ręką! Przewinił Steczyk.

16
6
2
3
8
8'

Żadna z drużyn nie zamierza bronić się przed rywalem. Dobry początek, później powinno być równie ciekawie.

2
3
1
2
5'

Pierwsza akcja Piasta, z pola karnego uderzał Świerczok. Trafił w obrońcę, będzie rzut rożny.

2
1
3
2
3'

Raków od początku w ataku. Przed momentem z bliska uderzał Bartl, piłkę z linii bramkowej wybił Sokołowski!

10
2
1
1
14:49

14:49

Mecz poprowadzi Damian Sylwestrzak (Wrocław).

Kto wygra mecz?
Będzie remis
2
14:42

PKO Ekstraklasa na finiszu. Odradzający się Piast podejmuje Raków, który w przypadku wygranej zostanie mistrzem jesieni.