Tijanić z dystansu, ale strzał daleki od doskonałości...

6
2
9
90+3'

Legia gra tak, byleby dowieźć 2:0 i nic nie stracić. Raków walczy, ale nie czuć wiary w tych atakach.

1
1
9
90+2'

Jakub Kisiel wczoraj skończył 18 lat. Wszystkiego najlepszego!

10
6
1
1
90+1'
90'

Dośrodkowanie Poletanovicia, nieczysto piąstkuje Boruc, główkuje Gutkovskis, ale niecelnie. Doliczono 4 minuty.

2
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Pekhart.

7
1
2
1
6
85'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Lopes.

8
3
1
2
6
84'

Wszołek w polu karnym, ale jego zagranie łapie bramkarz. Trudno ocenić, czy to centra, czy strzał.

4
2
4
2
2
13'

Wolej Malinowskiego, ale piłka przelatuje nad poprzeczką. Legia sprawia wrażenie nieco rozluźnionej, a jak wiemy, wynik 2:0 to wynik niebezpieczny.

2
1
2
80'

Sapała z półobrotu zza pola karnego, obok bramki.

3
1
1
1
3
79'

Niezłą próba Luquinhasa z daleka, ale pewnie łapie to Holec.

4
1
1
78'

Kolejna żółta kartka dla któregoś z członków sztabu Rakowa.

6
3
3
4
75'

Głębokie dośrodkowanie, Jach dokłada nogę i z trzech metrów posyła piłkę nad poprzeczką! Ostry kąt do strzału, więc tutaj należało pewniej dołożyć stopę.

5
2
2
2
2
73'

Wrzutka Wszołka, sprytny strzał Wieteski i świetnie broni Holec! Legia oddała 7 na 9 celnych strzałów, bramkarz Rakowa robi, co może!

5
5
2
72'
70'

Poletanović z dystansu, ale obok bramki.

5
3
1
2
1
68'

Przerwa w grze, Cebula chyba nabawił się kontuzji mięśniowej. Potrzebuje pomocy lekarzy.

3
1
2
2
2
64'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Bardzo pewnie!

64
22
5
17
46
63'

Decyzja podtrzymana, jest karny!

21
7
4
7
27
62'

Jeszcze czekamy, jest konsultacja VAR. Chodzi o to, że Tudor mógł pierwszy dotknąć piłki, a gonił za Mladenoviciem.

9
4
3
6
15
61'

RZUT KARNY DLA LEGII! Tudor podcina wbiegającego Mladenovicia.

28
14
8
13
30
59'

Cebula pędzi sam, próbuje minąć Jędrzejczyka, ale legionista nie daje się minąc. Poza akcją z Gutkovskisem "Jędza" gra bardzo dobre zawody, świetnie przerywa.

3
3
7
57'
56'

Dośrodkowanie z prawej strony, Gutkovskis urywa się Jędrzejczykowi i nie trafia z dwóch metrów! Piłka przewinęła się mu pod łydką, gdy wyciągał nogę do strzału.

2
2
3
2
5
53'

Wszołek technicznie, ale nie dokręcił piłki. Raków gra bardzo nerwowo.

2
2
3
2
6
50'

Legia Warszawa. Schodzi: Andre Martins. Wchodzi: Rafael Lopes. Uraz Portugalczyka, ciężko się biega po takiej twardej, zmrożonej i nie do końca równej murawie.

3
1
3
2
3
48'

Dośrodkowanie, Pekhart przewrotką i cudowna interwencja Holeca! Łał!

4
3
12
1
2
46'
4
2
4
3
4
czas Druga połowa
45+2'

9
45'

Jeden z członków sztabu szkoleniowego Rakowa ukarany wcześniej żółtą kartką. Mamy też doliczone 2 minuty.

2
7
2
3
6
44'

Raków Częstochowa. Schodzi: Andrzej Niewulis. Wchodzi: Jarosław Jach. Zmiana wymuszona kontuzją ścięgna Achillesa u obrońcy.

41'

Tudor w polu karnym otoczony, Tudor strzela i świetnie Boruc broni!

9
2
1
5
13
40'

Schwarz zza pola karnego prosto w ręce Boruca. Wcześniej Gutkovskis starł się z Hołownią i przewrócił się, ale sędzia nie użył gwizdka.

3
3
8
5
37'

Legia zaczyna powoli kontrolować spotkanie, przynajmniej na swojej połowie.

9
3
3
6
9
34'

Tudor w polu karnym, ale nie dogadał się z Tijaniciem co do rozegrania i od bramki wznowi Legia.

3
2
1
4
5
31'

Poważny błąd Rakowa w rozegraniu, chce korzystać z tego Pekhart. Strzela, ale nieczysto, łapie to bramkarz. Czech poślizgnął się przy uderzeniu.

5
5
3
3
9
29'

Gol! Strzelił Luquinhas. Asystował mu Paweł Wszołek. Płaskie zagranie z prawej strony, Luquinhas wbiega z zaskoczenia między obrońócw i pakuje piłkę do siatki z bliska. Legia prowadzi!

54
32
7
23
58
27'

Trochę teraz taka zastana gra, szczególnie w środku pola, dużo fizycznej walki.

6
1
2
23'

Luquinhas z dystansu, prosto do rąk golkipera.

9
1
1
2
2
22'

Kapustka płasko w pole karne i bramkarz uprzedza Pekharta!

9
3
3
4
21'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Sapała. Bardzo ostry wślizg w nogi Wszołka. Pomocnik Rakowa będzie pauzował za tydzień.

5
7
3
2
7
18'

Tijanić dwójkowo z Gutkovskisem, nie wyszło. Jeszcze zgarnia piłkę Tudor, szuka Lopeza, ale strzału nie ma, czyta to Legia.

6
2
1
1
3
16'

Sprytnie Jędrzejczyk na Pekharta, ale Czech nie zdołał przyjąć piłki.

4
6
1
3
14'

Konsultacja z VAR, sędzia zmienia decyzję na spalonego. Uciekł od kuriozum.

13
18
1
4
5
13'

RZUT KARNY DLA LEGII?! Co za kuriozum, bo Mladenović przy strzale trafił w łokieć Pekharta...

4
17
6
2
8
12'

Legia jeszcze nie podeszła pod pole karne rywala. Raków swobodnie oddala jakiekolwiek próby zagrożenia. Duży spokój obrońców w wybiciach.

7
4
2
1
5
8'

Kapustka teraz fauluje Tijanicia, kolejny rzut wolny dla Rakowa.

7
3
4
3
5
6'

Dzisiaj w Warszawie dość zimno. Termometry wskazują -9 stopni. Para unosi się z ust piłkarzy, murawa wygląda na delikatnie oszronioną.

6
3
3
1
5'

Ładnie zapowiadała się akcja Rakowa, ale Tijaniciowi zabrakło decyzyjności. Mógł szybciej podać, albo szukać strzału, ale czaił się z dryblingiem, stracił miejsce do gry i stracił piłkę.

5
2
3
2
5
2'

Raków gra wysokimi piłkami na Gutkovskisa, ale żadna na razie nie dociera do Łotysza.