3
2
2
87'

Przedzierał się w polu karnym Kosecki, ale nie miał szans w starciu z trójką rywali.

3
6
2
1
1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenco Simić. Asystował mu Filip Starzyński.

Idealne dośrodkowanie Starzyńskiego z rzutu rożnego. Simić odkupił swoje winy i precyzyjnym strzałem głową podwyższył prowadzenie gości. Chyba jest już po meczu.

KGHM Zagłębie Lubin
26
12
2
4
4
84'

Lekki strzał Simicia i piłka w rękach Niemczyckiego.

2
2
1
2
3
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Luis Rocha. Zagłębie ma rzut wolny dwa metry od bocznej linii pola karnego.

6
1
1
1
2
82'
ZMIANA
80'

Ależ było groźnie! Rapa wbiegł nieatakowany w pole karne, oddał płaski strzał w kierunku dalszego słupka i piłka o centymetry minęła bramkę.

1
2
2
2
1
79'

Po rzucie rożnym strzelał Simić, ale obok bramki.

1
1
1
79'
ZMIANA
78'

Cracovia jednak szybko odzyskuje futbolówkę. Zagłębie jest w szoku, a przypomnijmy, że to gospodarze grają o jednego zawodnika mniej.

1
1
1
1
78'

Spokojnie łapie piłkę Hładun.

3
1
2
77'

Tymczasem rzut rożny dla Cracovii.

3
2
1
1
77'

Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry. Piłka trafiła jeszcze do Szysza, mieliśmy kolejne dośrodkowanie, ale pewnie spisał się na przedpolu Niemczycki.

1
76'

Korner dla Zagłębia.

1
75'

Dość niespodziewanie Cracovia zyskała drugie życie w tym meczu. Goście mieli spotkanie pod kontrolą, a tymczasem bramka Szymonowicza zwiastuje nam emocje w końcówce.

3
2
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Piszczek. Dla niego również jest to 4. napomnienie w tym sezonie.

72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Piszczek.

Cracovia łapie kontakt! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka odbiła się od... Lorenco Simica i z najbliższej odległości wpakował ją do siatki Piszczek.

7
1
21
14
71'

Strzelał Kosecki, ale został zablokowany i będzie korner.

4
1
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Drazić. Czwartą w tym sezonie, co oznacza pauzę w kolejnym meczu.

1
3
4
68'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Pelle van Amersfoort!

Hładun wyczuł intencje strzelca!

67'

Rzut karny dla Cracovii! Sędzia Szymon Marciniak początkowo podyktował rzut wolny, ale powtórki pokazały, że faul miał miejsce w "szesnastce".

1
3
66'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Filip Piszczek.

1
1
2
2
1
66'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Jakub Kosecki.

66'
ZMIANA
64'

Strzał Żubrowskiego, ale dobrze broni Niemczycki.

1
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić.

1
1
3
62'

Ależ teraz zagotowało się w polu karnym Zagłębia. Olbrzymie zamieszanie, blisko gola na 2:3. Strzelał Hanca, potem Rapa i Rivaldinho, jednak sędziowie ostatecznie odgwizdali spalonego.

3
1
Czy Cracovia jest w stanie powalczyć chociaż o remis w tym meczu?
Tak
Nie
2
2
1
60'

Hanca z Alvarezem zagrali na jeden kontakt, ale nie było tam miejsca, żeby się przedrzeć. Obrona Zagłębia nie popełnia wielu błędów.

3
59'

Sygnalizowali zagranie ręką piłkarze Cracovii, ale nie ma mowy ani o rzucie karnym, ani wolnym.

2
2
2
2
3
58'

Cracovia stara się atakować, mimo gry w osłabieniu.

1
1
1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

Ależ spokój Starzyńskiego. Bramkarz w lewo, piłka w prawo. Zagłębie prowadzi w Krakowie 3:1 i przez ponad pół godziny grać będzie z przewagą jednego zawodnika.

24
10
1
2
54'

Sędziowie sprawdzali jeszcze całą sytuację na wozie VAR, ale zmiany decyzji nie będzie.

9
3
2
53'

Żubrowski miał czystą pozycję do oddania strzału. Pik go zahaczył i spowodował upadek.

4
1
2
1
1
53'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Daniel Pik.

11
5
2
1
1
53'

Rzut karny dla Zagłębia!

6
3
1
2
52'

Nie trafił czysto w piłkę Loshaj. Kiks zawodnika Cracovii. Po chwili uderzał jeszcze Rivaldinho, ale sędziowie dopatrzyli się w międzyczasie spalonego.

3
1
49'

Trener Michał Probierz zdecydował się na ofensywną zmianę, ściągając z boiska jednego ze stoperów. Na razie jednak nie widać zmiany obrazu gry. Dość spokojny początek drugiej połowy.