Spore zamieszanie po rzucie rożnym Sadloka, piłkę ostatecznie wybili gdańszczanie.

4
3
3
86'

Jean Carlos zdecydował się na strzał z dystansu. Po jego uderzeniu piłka odbiła się od rywala i wyszła na rzut rożny.

4
2
3
2
3
86'

Po świetnym podaniu Kenny'ego Saiefa, Flavio Paixao uderzył piłkę nad poprzeczką bramki rywala.

2
1
2
1
3
84'
82'

Radaković doskonale przeciął podanie Saiefa do Udovicicia. Mogła z tego wyjść bardzo ciekawa akcja.

5
3
2
1
1
80'

Żółtą kartką ukarany Peter Hyballa.

5
3
6
1
6
78'

Yeboah uderzył z dystansu, obronił Kuciak.

11
4
3
5
4
77'

Przed szansą na oddanie strzałów byli Savić i Medved, ostatecznie piłkę wybili gdańscy obrońcy.

5
2
2
1
76'

Po rzucie rożnym Gajosa, do piłki ponownie doszedł środkowy pomocnik Lechii. Po jego zagraniu, skutecznie piąstkował Lis.

4
3
1
1
3
75'

Plewka wybił piłkę Zwolińskiemu. Rzut rożny dla Lechii.

3
1
1
2
3
74'

Zbyt mocne podanie w kierunku Paixao, piłkę złapał Lis.

4
2
2
3
71'

Lis obronił strzał Zwolińskiego.

6
8
4
1
4
69'

Lis przeciął kontrę Lechii i sam uruchomił Frydrycha. Ten jednak nie zdołał przeprowadzić skutecznej akcji.

4
2
4
68'
66'

Wisła jest nieco "skołowana" po straconej bramce.

16
13
4
3
6
64'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Pewny strzał w okno bramki i gol Flavio Paixao!

61
25
8
10
35
63'

Żółtą kartkę otrzymał David Mawutor. Rzut karny dla Lechii!

Wisła Kraków
24
7
7
1
19
62'

Sędzia biegnie do monitora. Może być rzut karny dla Lechii! Po strzale Kopacza, piłkę ręką odbił Mawutor.

18
8
3
1
10
62'

Na spalonym Zwoliński.

7
4
1
3
5
61'

Z rzutu rożnego piłkę wrzucał Gajos. Wiślacy wybili piłkę, jednak wyraźnie protestują, że było zagranie ręką.

5
3
1
2
60'

To powinien być gol! Doskonała szansa Kenny'ego Saiefa, który minął Frydrycha i oddał celny strzał! Po tym, jak Lis interweniował, dobijać mógł Conrado - Brazylijczyka ubiegł jednak Yeboah!

5
4
2
3
6
59'

Wisła zdecydowanie dominuje na boisku. Gra wysoko, Lechia nie może sobie z tym poradzić.

8
5
3
3
5
59'

Savić zatańczył w polu karnym rywala, jednak po jego podaniu skuteczna interwencja Kubickiego.

4
2
1
57'

Frydrych zablokował strzał Flavio Paixao! Portugalczyk ruszył za akcją, skutecznie interweniował Lis.

6
2
1
2
4
57'

Na spalonym jeden z piłkarzy Wisły.

4
2
1
2
2
55'

Doskonała szansa Wisły! Kuciak obronił strzał Savicia.

9
3
3
3
53'

Dusan Kuciak spokojnie złapał piłkę po rzucie rożnym rywala.

9
4
1
2
53'

Świetna interwencja Tobersa po zagraniu Mawutora!

7
4
2
52'

Kuciak skutecznie piąstkował po rzucie wolnym Sadloka.

8
3
1
2
52'

Żółtą kartką ukarany jeden z członków sztabu Lechii.

6
3
4
1
2
50'

Kopacz dośrodkował piłkę w pole karne, przewrotką strzelał Paixao! Możemy żałować, że przymierzył nad poprzeczką - gol kolejki byłby już znany.

5
3
4
1
3
48'

Zbyt głęboka wrzutka Saiefa z rzutu wolnego.

2
2
1
1
3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Frydrych. Za przerwanie akcji Lechii ręką.

7
2
2
2
47'

Nieoczekiwany strzał Mawutora z dystansu z woleja! Piłka minimalnie minęła słupek.

8
3
4
1
czas Druga połowa
46'
45'

Biegański już na boisku, arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry.

6
3
3
45'

Biegański wyraźnie oszołomiony, jednak nic nie wskazuje na to, że będzie potrzebował zmiany.

6
2
1
1
44'

Uraz Biegańskiego po zderzeniu z Frydrychem.

3
4
3
2
2
43'

Sadlok z rzutu wolnego, po interwencji Flavio Paixao, piłka wyszła na rzut rożny.

2
40'

Savić wyłożył piłkę w pole karne, tam jednak doskonale ustawiony Pietrzak.

9
5
4
2
38'

Zwoliński zdolny do gry.

11
7
3
38'

Kolejny raz z dystansu z lewej nogi strzelał Biegański po rzucie rożnym, tym razem niecelnie. W międzyczasie urazu doznał Zwoliński.

7
3
2
1
3
37'

Conrado zbyt długo szukał podania podczas kontry, wywalczył jednak rzut rożny.

6
4
1
6
36'

Kontratak Lechii, Sadlok zdołał przeciąć dalekie podanie do napastnika.

12
3
1
2
1
35'

Jean Carlos podawał piłkę do Medveda, jednak doskonale w obronie zagrał Kopacz, przecinając podanie. W międzyczasie sędzia odgwizdał spalonego.

7
4
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Jean Carlos Silva. Za faul na Kopaczu.

8
3
2
1
2
33'

Delikatny strzał Zwolińskiego zza pola karnego.

6
3
3
31'

Z dystansu próbował strzelać Paixao, piłka po rykoszecie trafiła do Zwolińskiego, który minimalnie chybił! Zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, chyba to był błąd.

9
5
3
3
9
30'

Burliga przeciął piłkę lecącą w stronę Zwolińskiego.

6
5
3
2
29'

Ale szansa Lechii Gdańsk! Po świetnym dośrodkowaniu, Lis fenomenalnie wyjął strzał Paixao!

14
8
4
2
7
28'

To mógł być gol! Po kolejnej akcji lewą stroną boiska na strzał z pierwszej piłki zdecydował się Savić, który minimalnie chybił!

15
5
5
2
5
27'

Pietrzak sfaulował Burligę przy wyprowadzaniu piłki. Sędzia oszczędził piłkarza Lechii, który ma na swoim koncie żółtą kartkę.

4
2
2
1
9
26'

Doskonała akcja Zwolińskiego na skrzydle. Piłkę na Conrado zdołał przeciąć Yeboah.

9
5
1
3
7
24'

Po akcji Kopacza, piłkę w pole karne wrzucał Kubicki. tam jednak nie było dobrze ustawionych piłkarzy Lechii.

9
7
1
1
4
23'

Sadlok uderzył piłkę z dystansu, piłka po rykoszecie trafiła w ręce Kuciaka.

7
4
1
2
4
20'

Strzał Medveda, piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

11
7
3
1
4
19'

A teraz szansa Savicia! Po podaniu Jeana Carlosa, doskonale piłkę zdjął mu z nogi Gajos.

7
6
4
3
5
18'

Celny strzał Biegańskiego z dystansu po rzucie rożnym, obronił Lis!

10
5
1
2
3
18'

Doskonała szansa Lechii! Gajos wrzucał piłkę wpole karne, Radaković zdjął piłkę z głowy Zwolińskiego!

8
3
3
1
5
17'

Po rzucie wolnym Wisły niecelny strzał głową Radakovicia.

7
6
1
3
16'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Pietrzak. Za faul.

8
5
1
2
4
15'

Yeboah doskonale wrócił do defensywy przy ataku Cornado i na tyle wystraszył Brazylijczyka, że ten oddał koszmarny strzał.

8
6
1
2
3
15'

Z rzutu rożnego piłkę dogrywał Rafał Pietrzak, akcję kończył Biegański, jednak uderzył metr nad poprzeczką.

8
4
1
2
2
14'

Conrado wywalczył rzut rożny.

3
2
1
2
11'

Indywidualna akcja Plewki zakończona celnym strzałem, w bramce czujny Kuciak.

5
3
1
1
5
9'

Sadlok dograł piłkę z rzutu wolnego, w polu karnym skuteczni obrońcy Lechii.

4
2
1
1
5
7'

Sadlok podał piłkę do Medveda, ten oddał niecelny strzał na bramkę Kuciaka.

1
6'

Z rogu boiska Savić. Akcję póbował kończyć Yeboah, jednak posłał piłkę w trybuny.

4
3
1
2
1
5'

Jean Carlos wywalczył rzut rożny.

7
7
5'

Znów akcja portugalskojęzycznych Conrado i Paixao. Bardziej doświadczony zawodnik z Portugalii znów nie zdołał przyjąć czysto piłki podanej przez Brazylijczyka.

5
3
2
4'

Dośrodkowanie do Medveda, ten jednak nie zdołał uderzyć czysto w piłkę. Ta znalazła się w rękach dobrze ustawionego Kuciaka.

2
2
5
3'

Conrado podał piłkę do Flavio Paixao, Portugalczyk jednak nie przyjął dobrze piłki. Lechia wywalczyła aut.

1
1
7
2'

Spokojny początek spotkania, choć to Lechia ruszyła doprzodu.

3
3
1
6
czas Start meczu
17:28

Mecz sędziuje Jarosław Przybył. Arbiter VAR, to Bartosz Frankowski.

4
3
1
16:36

Mamy też na murawie krakowian! LEchia gra na biało-zielono, Wisła na niebiesko.